Miasteczko BOINC@Poland

Zaczęty przez Mchl, 14 Grudzień 2007, 12:07

Troll81

Mamy 4 miejsce i wyprzedziliśmy przychlast :D Do tego nowy ładny wieżowiec.

Pigu

#81
dodam, że spokojnie wejdziemy na trzecie  ;D

pojawiły się pewne komplikacje - wygląda na to, że większość działających proxy jest w tej chwili na blacklistach minicity - reasumując - blokują nas - nie wiem jaki to ma wpływ na konkurencję, nas spowolni z ok 800 do 450 na dobę  >:(

MJ19

Cytat: Pigu w 05 Marzec 2008, 17:28
spis budynków:
http://createmycity.xooit.com/t605-ALL-BUILDINGS-OF-GAME-MYMINICITY-IN-EXCLUDED-WORLDWIDE.htm
przypominam stadionu nikt jeszcze nie widział  ;D
No to mamy nadrzędny cel przy rozbudowie miasteczka:D;)Tylko teraz pytanie w co trzeba "inwestować"aby on powstał,wie ktoś??

Pigu

po prostu w rozmiar ;) sprawa jest dość losowa

Troll81


MJ19

No bedziem klikać aż myszka padnie :P Szkoda,że można tylko raz dziennie ale w tym w sumie cały smaczek :)

Pigu

hehe przespałeś conieco - zanim zblacklistowali większość proxy wbijałem ok 3k clicków dziennie heh, teraz już tylko ok 1k

MJ19

Cytat: Pigu w 18 Marzec 2008, 19:19
hehe przespałeś conieco - zanim zblacklistowali większość proxy wbijałem ok 3k clicków dziennie heh, teraz już tylko ok 1k
Tylko 1k??No wiesz aż powiało skromnością :P :P :P A że trochę mi się przysnęło to wiem ale mam zamiar nadrobić ;)

Troll81


Tomislaw

Jeszcze tylko jakieś 100 ludków do 3 miejsca



Pigu

3cie miejsce od paru dni nasze - czas już chyba na nowy obrazek do naszej galerii  ;)

Troll81

zbliżamy się do ataku na 1 pozycję :D

Pigu

owszem - z moich obserwacji wynika, że do 1 się zbliżamy, ale 2 nam ucieka :( - jeżeli ktoś ma neo, to chętnie wspomogę stosownym oprogramowaniem do nabijania - proszę chętnych o pm

Pigu


Troll81


Mchl

Masz jakiś sofcik do robienia takich dużych zrzutów, czy ręcznie sklejałeś?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

internet explorer, powiększenie 400% i klawisz f11 hehe powiększa się strona a więc i ramka skrypta, ale sam flash pozostaje nietknięty  :P

Mchl

No tak...Kolejne niestandardowe zachowanie IE :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

MOże jakoś uczcimy jubileusz 40000 mieszkanca. MOże choć minutą hałasu :D cos na kształt hip hip hurra?

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


dvh6

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam

KrzychuP

Zobaczcie jaki mamy ładny czwarty wieżowiec z basenem i kortem na dachu  :D

MJ19

Rzekłbym nawet z dwoma kortami ;D Polowanie na 2 ostatnie wieżowce i stadion czas zacząć ;)

Pigu


IThorne

Czy jest gdzieś w sieci dokładny opis co daje klikanie w te dodatkowe linki (parki czy sklepy)?

Bo na razie skumałem, że potrzeba fabryk by ludzie pracowali, dróg by jeździli, policja by nie było przestępstw.

Zresztą co najbradziej potrzeba naszemu miastu?



Pigu

zależności między linkami są opisane nawet w tym temacie  ;D

panowie - goni nas miasteczko Czapla i nie wiem jak wyrabiają taką średnią jaką wyrabiają  :-\ zachęcam do szukania myków które poprawią nasz rac

IThorne

Skoro mi nikt nie mówi w co mam klikać to będę wspomagać policje. Może dożyję czasu gdy na jednego mieszkańca będzie przypadać po dwóch mundurowych :>



Pigu

policja jak najbardziej się przyda  :P jeżeli masz neostradę, mogę dostarczyć oprogramowanie przydatne do rozłączania i podłączania w kółko - super by zostawić na noc - daj maila na pw jak chcesz :)

a tu komplet informacji
Cytat: Pigu w 04 Luty 2008, 22:26
więc panowie trochę mechaniki miasteczka przedstawię - nie jest to wiedza przesadnie tajemna więc zostanie ogłoszona publicznie  ;D

Cytat: MUSHpark
There are 6 measures of success in your city:

    * Population - your rank is based on this, so your goal is to make it as high as you can.
    * Income - this is apparently only used to break ties if population matches.
    * Unemployment - calculation is: (population - 3*ind - com - 50)/population
          o Fractions round down (truncate) so 0.99% = 0%
          o To fix unemployment, add ind or com.
    * Transportation - calculation is 100% minus (population - 5*tra - 100)/population
          o Fractions round up so 99.1% = 100%
          o To fix transport, add tra
    * Criminality - calculation is: (population - 4*sec - 300)/population
          o Fractions round down (truncate) so 0.99% = 0%
          o To fix criminality, add sec.
    * Pollution - calculation is: (0.1*population + 0.3*com - 2*env + 1*ind - 200)/ind
          o Fractions round down from 0.5, up from 0.51
          o To fix pollution, add env

There are 6 things you can add to your city:

    * Population - add by clicking on the URL with no addition
    * Industry - add by adding /ind to the URL
          o You can start when population is 50
          o Maximum industry is 0.8*population. If you exceed this, factories close
    * Transport - add by adding /tra to the URL
          o You can start when population is 100
          o There is no limit to the transport you can have
    * Security - add by adding /sec to the URL
          o You can start when population is 300
          o There is no limit to the security you can have
    * Environment - add by adding /env to the URL
          o You can start when population is 500
          o There is no limit to the environment you can have
    * Business - add by adding /com to the URL
          o You can start when population is 1000
          o Adding business is way to maximize your income, but it is inefficient if you want to maximize population
          o When com is higher than a function of ind and tra (still experimenting) you have a chance of business closing due to lack of supplies
          o  Limit appears close to 80%*(ind+tra).

reasumując - macie wzory ile czego trzeba

pojawia się również wiedza, że o ile parki, posterunki i drogi można nabić "na zaś" to miejsc pracy i obywateli się nie da


Pigu

a za tydzień spadniemy na 4te...  :'(

IThorne

Pigu, ja kompów nie mam włączonych w nocy (to chyba ewenement, ale u mnie BOINC liczy się przy okazji uzywania, a większość moich kompów jest w pracy i nie ma nic do roboty), więc programik raczej nie będzie mi potrzebny. Jak zmieniam IP w domu to za każdym razem klikam, a robocie to da sie tylko 1 raz dziennie :(



Pigu

cóż - nie każdy już jest fanatykiem, nie martw się, przyjdzie z czasem  ;)

każdy wkład się liczy i każdy się przyda

dodam również, że po moich wczorajszych rozmowach udało mi się zwerbować zawodnika nie tylko do współpracy przy budowie miasteczka, ale prawdopodobnie również do liczenia w naszym teamie - zdaje się, że ryzyko spadku naszego miasteczka znacznie spadło i maszerujemy dziarsko po pierwsze miejsce  ;D

IThorne

Nie wiem jak to jest z tym 1 kliknięciem dziennie na 1 numer IP.

Dziś o 9.00 wzmocniłem policję, a o 13.00 ponownie mi się to udało. A nawet nie wyłączyłem kompa!

Może ta stronka robi to samo jak RapidShare - blokuje klikanie na kilka godzin, a nie 24.



Pigu

na 24  ;) może zinterpretowałeś cudzy klik jako swój?

Pigu

panowie - mogę zorganizować tym razem już gotowy działający skrypt - ma 2 wymagania - neo i linuks - jeżeli ktoś chętny, to proszę o kontakt

tito

A co tam. My nie mamy takiego miasteczka, więc wspomogę Was.

Pigu

ach i jest wolontariusz  ;) daj maila na pm

btw - Panowie *famfarki* wybodowano u nas russian tower  ;D


KrzychuP


Pigu

sorka tito, że musisz czekać - mam problemy z kontaktem z skrypterem  :'( jak tylko dostanę to podeślę

tymczasem wybudował się u nas kolejny sears tower

IThorne

Ja tu znowu z ta blokadą IP.

Sprawdzałem parę razy i po ok. 5 godzinach czekania można wbić się ponownie na stronę. I nie może byc mowy o tym, że akurat ktoś klinknął przezde mną bo jak to jest możliwe, że 4 razy ktoś akurat wbija sklep?

Może ten kto ma stałe IP sprawdzi czy mam rację.