Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Formula Boinc

Zaczęty przez Bober, 06 Styczeń 2008, 23:06

Dario666

Co myślicio o Renderfarm.fi i Optima?

AL

Optima chyba tylko na linuksie do niedawna chodziła (jak jest teraz - nie wiem). Renderfarm.fi w tej chwili jest mocno problematyczne. Zmienili stronę www i teraz nie można tam ani założyć konta, ani (jak ktoś już ma) dołączyć do żadnej drużyny. Ot zbugowana jest na maksa. Poza tym wu pojawiają się nie często.

Szopler

Optima liczy się na Win dość dobrze - ostatnio do 100k dobiłem :).

KrzychuP

Cytat: Szopler w 25 Marzec 2013, 00:24
Optima liczy się na Win dość dobrze - ostatnio do 100k dobiłem :).
Potwierdzam. Jak akurat zapodadzą jakąś partię próbek, to można i na Win nastukać punktów.
Aktualnie wisi ~80k WU.

Tobas

Kolejne dobre wieści z Formuły BOINC.

W tej chwili mamy 294 punkty i do drugiej drużyny brakuje nam już tylko 22 punkty!

Wszystkich zainteresowanych odbiciem 1 miejsca w Polsce Formuły BOINC zapraszam do liczenia:

Edges - http://home.edges-grid.eu/home/
Yafu - http://yafu.dyndns.org/yafu/
BURP - http://burp.renderfarming.net
Optima - http://boinc.isa.ru/dcsdg/

Dario666

YAFU od 2 dni nie działa.

PDH

Yafu nie ma próbek, a BURP to porażka - niby liczy, ale postępu brak jak na razie u mnie. Podobno ma "zżerać" wszystkie rdzenie a u mnie zajmuje tylko 30% mocy proca.. Spróbuje Edges i Optime

Dario666

#87
W Optime też zaczyna brakować próbek, pojawiają się od czasu do czasu.

Edit:
Ciekawa jest jedna rzecz, że w innych projektach Phenom II rozgrzewa mi się do 54-56 C, a w YAFU są momenty, gdzie temperatura skacze do 71 C. Nie wiem co oni tam "wsadzili" w kod.

AL

Cytat: Cyfron w 24 Marzec 2013, 20:33
Cytat: AL w 24 Marzec 2013, 20:10
Poza tym wpadłem dziś na coś takiego:

CytatUpcoming project (requires informing the administrator)
La Red de Atrapa Sismos
Quake-Catcher Network (Taiwan)
Seasonal Attribution Project

O ile SAP od dawna już jest martwy - o tyle La Re... I QCN Taiwan są aktywne i z wiadomych względów mamy w nich.....1 miejsca  ;D
A to by oznaczało na dzień dobry 50 pkt do FB. Może warto byłoby w końcu poinformować adminów tych projektów?

Trzeba poinformować adminów projektu, czy to admin projektu ma się skontaktować z adminami FB czy jeszcze inaczej?

Tego dokładnie nie wiem. Tymczasem poinformowałem adminów projektów o czymś takim jak Formuła BOINC i zadałem im pytanie - "Czy ich projekt może wziąć w tym udział?". Zobaczymy czy coś z tego wyniknie dalej.

Sergeant

Do tej grupy trzęsących się projektów należy też projekt QCN Continual. Też w nim pewnie mamy niezłe miejsce.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

mimeq

Dzis dobilismy do granicy 300pkt  :attack:


5 Sicituradastra. 394
6 Polish National Team 321
7 BOINC@Poland         300
8 BOINC Synergy         189


andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

Tobas

Dzisiaj padł kolejny rekord Formuły BOINC.
Mamy 307 puntów i do drugiej drużyny brakuje nam tylko 15 punktów  :boing:

Przypominam, że najlepiej liczyć:
Edges
Yafu
BURP i wszystkie inne projekty ;)

Tobas

Coś się znowu pozytywnie ruszyło w Formule.
Mamy już 317 punktów. Do drugiej drużyny brakuje nam tylko 14 punktów.

Kamraci - byle tak dalej, a jak Rioja będzie PM to już w czerwcu mamy szansę awansu!

Tobas

Wbrew złośliwym spekulacjom okazuje się, że nasze lokomotywy działają rewelacyjnie.
Od wczoraj zanotowaliśmy rekordowy skok i dziś brakuje nam już tylko 9 punktów do drugiej drużyny.

Tak jak mówiłem - jesteśmy jak pociąg, który może wolniej się rozpędza, ale jak już idzie to... sami widzicie.

Niewiele nam zostało, przejedźmy po rywalu i pędźmy dalej nie oglądając się za siebie  :whip:

mordi

damn :D ładnie idziemy  :parrrty:
Guard well the secret of steel...


EDU Enthusiast

pigu zaczal znow liczyc - pewnie dlatego.



[Boinc@Poland] HRYCAJ Calculator.fr
Dario666
sob
mystique

chyba niedawno dolaczyli ladujac pozadnie kredytami.  :p_arr:

Troll81

Dario666 Data rejestracji:    27 Grudzień 2012, 19:22
mystique Data rejestracji:    08 Styczeń 2011, 13:09
sob Data rejestracji:    04 Październik 2012, 13:56

EDU Enthusiast

hmm no to nie dawno. :parrrty:

Tobas

Spoglądam na statystyki i oczom nie wierzę. Zostało 6 punktów do drugiej drużyny.
Nawet nie zaczęliśmy projektu Rioja, a już ich mamy.
Z drugiej strony jak długo tych biednych 12 czy 15-tu chłopa może cisnąć w beznadziejnej sprawie.
Szkoda, że co mądrzejsi z nich nie liczą z nami, bo moglibyśmy spokojnie walczyć o światowe podium!

Troll81

spokojnie cisnijmy swoje

dziubas

może liczmy sobie dalej w swoim tempie, bez oglądania się na "drugą drużyne" (btw. jest jakiś zapis cenzorski na jej nazwę?). tym bardziej że raczej kiepsko wypadamy w tym porównaniu  ...  zaledwie parunastu chłopa a wciąż są przed nami
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Tobas

Cytat: dziubas w 15 Maj 2013, 21:20
może liczmy sobie dalej w swoim tempie, bez oglądania się na "drugą drużyne" (btw. jest jakiś zapis cenzorski na jej nazwę?). tym bardziej że raczej kiepsko wypadamy w tym porównaniu  ...  zaledwie parunastu chłopa a wciąż są przed nami

Wiesz gdyby tych parunastu chłopa (mi się podoba nazwa PeNTaki) liczyło uczciwie to oczywiście wielki szacun, ale niestety oszukują adminów projektów, wychodzi z tego smród i gówno, którym my również obrywamy, bo efekt jest taki, że to Polacy oszukują.

ryszard.korczyk

#103
w FB ważne aby cisnąć z głową i przy okazji oglądać tyły, bo czasem ktoś z zaskoczenia może nas przyatakować.
edit:
W asteroidach nas wyprzedzili, trzeba się bronić, a przy okazji można w boincstats wyścigu wystartować.

PanStaszek

Faktycznie lekko nas wyprzedzili w asteroidkach. Spróbuję lekko podgonić kosztem PM.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Kret_polny

Cytat: Tobas w 15 Maj 2013, 21:31
ale niestety oszukują adminów projektów, wychodzi z tego smród i gówno, którym my również obrywamy, bo efekt jest taki, że to Polacy oszukują.
Możesz rozwinąć o co chodzi z tymi oszustwami?

Tobas

Cytat: Kret_polny w 16 Maj 2013, 20:47
Cytat: Tobas w 15 Maj 2013, 21:31
ale niestety oszukują adminów projektów, wychodzi z tego smród i gówno, którym my również obrywamy, bo efekt jest taki, że to Polacy oszukują.
Możesz rozwinąć o co chodzi z tymi oszustwami?
Poszło na PM

flaku

To ja też poproszę jeśli to nie problem

Tobas

Drodzy kamraci.
Odzyskaliśmy pierwsze w Polsce, należne nam miejsce rankingu Formuła BOINC, który jest bardziej miarodajnym wyznacznikiem wielkości drużyny, niż tylko ilość punktów.

Cieszę się, ale nie jest to radość euforyczna.

Okazało się, że rywalizując w tym rankingu musieliśmy się mierzyć z dużo słabszą drużyną tylko dlatego, że system punktacji jest daleki od doskonałości.
Niemniej jednak gratuluję wszystkim liczącym dla BOINC@Poland - I-szej drużynie w Polsce.

:parrrty:

To nie koniec. Jest połowa roku - pokażmy światu że stać nas na duuuużo więcej - walczmy o podium!


Troll81

A nie mierzymy aby wyżej??

Cyfron

a mamy się nie cieszyć z oczka wyżej ?  ::)

Ufol

Mości Panowie, gdybyśmy tak zaszumieli w tym wyścigu:
http://www.boincatpoland.org/smf/wyscigi-teamow/(2013-07-08-0000-2013-07-15-0000)-sathome-new-task-new-64-bit-application/
To i w formule podskoczymy znacznie, bo mało kto akurat w Sacie mocno się udziela.

Dario666

Tylko czy starczy WU, bo Rioja już padła :)

Ufol

Co do zapasów zadań u naszych braci ze wschodu, jestem pewny, że próbek nie braknie.

tito

Zdecydowanie - cisnę ten projekt i jedyna przerwa to, gdy zmienili aplikację liczącą.

hmmm

No i dobiegł końca sezon 2013
Wyniki przedstawia tabela poniżej


Tak czytając ten wątek od początku można się nieźle ubawić, a tym którym się nie chce zamieszczę kilka najciekawszych cytatów:
Cytat: Szopler w 11 Luty 2013, 12:13
Jedni wygrywają startem inni finishem ;)
Grunt to się nie rozdrabniać tylko odbić jeden projekt, wypracować przewagę i przejść na kolejny.
Bo jak ktoś liczy tak: NF dwa dni, ABC tydzień, Volpex trzy dni itd. to raczej dużo nie wypracuje dla drużyny - lepiej jakby liczył jakiś jeden projekt cały czas.
Cytat: Tobas w 28 Luty 2013, 09:41
Prawdopodobnie morale im spadło, bo nie dość że dostali po rdzeniach w Enigmie, to jeszcze Sicituradastra. im odjechała w kosmos  XD
Jesteśmy jedyną prawdziwą drużyną krajową!
Cytat: Tobas w 11 Luty 2013, 18:07
Nie można mieć wszystkiego, ale na naszym (polskim) podwórku powinniśmy wieść prym.
W końcu jesteśmy najliczniejszą drużyną, z największymi tradycjami, forum, wiki, Fundacja - to wszystko nasz dorobek.

Nie pozwólmy aby "12 gniewnych ludzi" tym szargało ;)
Tu chyba o naszym Pendolino
Cytat: Tobas w 13 Luty 2013, 10:48
Jesteśmy jak wielki pociąg, który powoli się rozpędza, ale jak już ruszy to zmiecie wszystko  ;)
Na szczęście zawsze można do niego wsiąść i przyczynić się do sukcesu. Zapraszam do liczenia.
Cytat: Tobas w 14 Maj 2013, 12:01
Tak jak mówiłem - jesteśmy jak pociąg, który może wolniej się rozpędza, ale jak już idzie to... sami widzicie.
Niewiele nam zostało, przejedźmy po rywalu i pędźmy dalej nie oglądając się za siebie  :whip:
Ten poniżej to chyba najlepszy rodzynek
Cytat: Tobas w 15 Maj 2013, 20:33
Z drugiej strony jak długo tych biednych 12 czy 15-tu chłopa może cisnąć w beznadziejnej sprawie.
Cytat: Tobas w 04 Czerwiec 2013, 20:18
Drodzy kamraci.
Odzyskaliśmy pierwsze w Polsce, należne nam miejsce rankingu Formuła BOINC, który jest bardziej miarodajnym wyznacznikiem wielkości drużyny, niż tylko ilość punktów.
Okazało się, że rywalizując w tym rankingu musieliśmy się mierzyć z dużo słabszą drużyną tylko dlatego, że system punktacji jest daleki od doskonałości.
Niemniej jednak gratuluję wszystkim liczącym dla BOINC@Poland - I-szej drużynie w Polsce.
To nie koniec. Jest połowa roku - pokażmy światu że stać nas na duuuużo więcej - walczmy o podium!
Wygląda na to że maszynista zaniemógł
:parrrty:

krzyszp

Flejma czas zacząć?

Edit:
Waszego forum nikt nie czyta, że starasz się zaistnieć tutaj?

Cytat: hmmm w 19 Październik 2011, 10:09
Przepraszam że zabrałem głos obiecuje że już nie będę,
O, really? ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Panowie. Jeśli zacznie się flame, będę bez serca kasował posty.

stiven

Co jak co, należy się przyjrzeć, w których projektach dostaliśmy baty.

Nie wiem czemu ale u mnie tabelki pokazują się ucięte i widać tylko:

Donate@Home   
FreeHAL@home
NFS@home   
(SimOne@home)   
sudoku@vtaiwan