[Pomysł] Ogólnopolski zlot teamu BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 09 Luty 2009, 22:37

Czy podoba ci się pomysł ogólnopolskiego zlotu?

Tak, chętnie pojadę
14 (21.9%)
Tak, ale nie wiem czy dam radę
43 (67.2%)
Nie, to głupi pomysł
7 (10.9%)

Głosów w sumie: 64

OxyOne

Sukces bedzie jak wogole to takiej sytuacji dojdzie... Podpieram sie naszym spotkaniem.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

może najpierw w ogóle sporządzimy listę potencjalnych chętnych na zlot ?? Można by rozesłać w następnym newsletterze ogłoszenie o zbiórce chętnych :D a jak już zbierzemy listę potencjalnych chętnych to wtedy obgadamy termin :D

REPAIRMAN

#42
No ja do Wroclawia mam +-1150km :) a do cetrum  Polski bedzie jakies 200 wiecej ;)




OxyOne

Cytat: REPAIRMAN w 27 Czerwiec 2009, 23:07
No ja do Wroclawia mam +-1150km :) a do cetrym bedzie jakies 200 wiecej ;)

200km to tylko drobne 200km - masz racje tez stoje za Wrocławiem a niech sie chłopaki pieknego miasta naogladaja kultury niech wchłaniaja jak jodu nad morzem
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

jako ze ostatnio udowodnilim że jednak da się :D zevrać kilka osób :D (słownie 5) to może teraz postaramy się coś większego??

KrzychuP

Może poczekamy, aż Uć (czyt. Łódź) spróbuje i zasmakuje w meetingach.

Możeby taksię Warszafa zmobilizowała. Trochę tam liczydłowych jest, a przypuszczam że powinni mieć największe zagęszczenie liczydłowych na km^2  :)

Troll81

nie zapominajmy o katowicach :d tam też jest sporo (i w okolicy)

Pigu

ja to chyba mogę tylko ze Stechem na bronia wyskoczyć :-[

Troll81

czyli masz dużo do zrobienia w zakresie promocji naszego teamu w Poznaniu :D

Troll81

No Panowie i Panie. Pora podjąć męską decyzję i w końcu urządzić ten zlot :D terminy na sierpień i wrzesień są??

Troll81

NO i mamy już końcówkę sierpnia i nadal lipa... czy ktoś jeszcze w ogóle rozpatruje możliwość zjazdu?? czy oprócz festung breslau gdziekolwiek udało się zorganizować spotkanie liczydłowych?

Peciak

Ludzie a o czym będziemy rozmawiać, o gigaflopsach ? Część ludzi to informatycy, administratorzy, sieciowcy a część to pasjonaci kompów i zwykli ludzie. Można być dobrym kierowcą a kompletnie nie wiedzieć jak samochód wygląda w środku, już nie mówiąc o tym jak działa. Czytałem o waszym spotkaniu we Wrocławiu i stwierdzam że poziomy nie te :deadman:. Poza tym "nic nie jest tak piękne z bliska, jak jest piękne z daleka". I chyba dlatego do spotkania dużej grupy nie dojdzie. Ale gdyby było to pewnie bym pojechał  :parrrty: z racji zawodu nocleg znajdę wszędzie.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Machloj

wiesz jak jest:
do 2 piw byśmy siedzieli i się na siebie gapili
po 3 piwie Pigu zacząłby bekać (zaczęłoby robić się śmiesznie)
po 4 piwie dołączylibyśmy do Piga
powyżej 5 piwa rozmawialibyśmy tak jakbyśmy się znali całe życie  :P

Troll81

a po 10 piwach pojechalibyśmy podbijać gerańskich/sowieckich/czeskich oprawców (niepotrzebne skreślić) :D

OxyOne

Cytat: Machloj w 04 Wrzesień 2009, 23:08
wiesz jak jest:
do 2 piw byśmy siedzieli i się na siebie gapili
po 3 piwie Pigu zacząłby bekać (zaczęłoby robić się śmiesznie)
po 4 piwie dołączylibyśmy do Piga
powyżej 5 piwa rozmawialibyśmy tak jakbyśmy się znali całe życie  :P

Ja mam cienkie kiszki wiec po 1 piwie odrazu wskakuje na poziom piecio browarowy.

Cytat: Piotr Rakowski w 04 Wrzesień 2009, 23:03
Ludzie a o czym będziemy rozmawiać, o gigaflopsach ? Część ludzi to informatycy, administratorzy, sieciowcy a część to pasjonaci kompów i zwykli ludzie. Można być dobrym kierowcą a kompletnie nie wiedzieć jak samochód wygląda w środku, już nie mówiąc o tym jak działa. Czytałem o waszym spotkaniu we Wrocławiu i stwierdzam że poziomy nie te :deadman:. Poza tym "nic nie jest tak piękne z bliska, jak jest piękne z daleka". I chyba dlatego do spotkania dużej grupy nie dojdzie. Ale gdyby było to pewnie bym pojechał  :parrrty: z racji zawodu nocleg znajdę wszędzie.

Nie boj sie, tematów jest mnogo poczawszy od alkoholu przez dupy /kobiety/ na kolejnym zjezdzie konczywszy... Gwarantuje Ci ze jest oczym gadac...

Cytat: Troll81 w 04 Wrzesień 2009, 23:16
a po 10 piwach pojechalibyśmy podbijać gerańskich/sowieckich/czeskich oprawców (niepotrzebne skreślić) :D

Co do klepania ruskich /i pochodne/ prymitywnych ciemniaków, na to zawsze znajde chec i czas...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

[PNT] Obix007

Kiedy i gdzie :D aaa i kogo  :attack:


Aegis Maelstrom

Eee tam, kolega Rakowski sieje defetyzm.  8)

Jako uczestnik kilku konferencji i spotkań roboczych polskich Wikimediów śmiem twierdzić, że takie spotkania geeków są rewelacyjną okazją do dobrej zabawy, a przy tym wymiany doświadczeń, zwykłego poznania się, lepszego zakolegowania, a nawet.. przyjaźni.

W przypadku BOINC@Poland i tak jest luzik, bo wszyscy gramy do tej samej bramki i nie ma nawet okazji do jakichś animozji. Na wiki bywa różnie, niektóre spory potrafią iść prawie na noże... i tutaj spotkanie twarzą w twarz sprawdza się znakomicie. W ten sposób na pierwszej konferencji poznałem lepiej mojego głównego wówczas adwesarza, który okazał się przesympatycznym człowiekiem i dobrym kumplem na przyszłość.

Dlatego nie zrażajcie się. Jeśli tylko będę miał czas (a niestety jestem człowiekiem _zbyt_ zajętym), to sam z przyjemnością wpadnę.  :)

Pigu

Cytat: Machloj w 04 Wrzesień 2009, 23:08
wiesz jak jest:
do 2 piw byśmy siedzieli i się na siebie gapili
po 3 piwie Pigu zacząłby bekać (zaczęłoby robić się śmiesznie)
po 4 piwie dołączylibyśmy do Piga
powyżej 5 piwa rozmawialibyśmy tak jakbyśmy się znali całe życie  :P
%)

[PNT] Obix007

W OCP (Octavia Club Polska) tak samo to wyglądało  :parrrty:


OxyOne

Cytat: obix007 w 05 Wrzesień 2009, 00:16
W OCP (Octavia Club Polska) tak samo to wyglądało  :parrrty:

OCP ? fiu fiu fiu to prawie jak Forum VW Golf
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

to co?? wynajmujemy jakiś pensjonacik pod koniec września?? sezon sie skonczy to i ceny spadną :D

[PNT] Obix007

No no proszę bez takich  %)

może w centralnej Polsce okolice Koła wszyscy mają prawie tyle samo KM


kempler

Ja już kiedyś proponowałem Łódź ale mogę się dostosować do innych. Jak tylko będzie gdzie spać to jadę  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

ważną sprawą są noclegi albo dojazd PKP. skoro będziem pić piwo (a będziem) to za kółkiem nikt nie siądzie... więc możliwość noclegu być powinna....

Pigu


satanetv

Ja tez jestem za Łodzią. W sumie centrum prawie Polski.  :parrrty:

Troll81


satanetv

A teraz bez jaj. Strzelmy jakiś z;ot bo to sie staje nudne.  XD

Szopler

Na przykład gdzieś koło Piątku i Soboty (geogrficzny środek Polski) ;)

Troll81


Troll81

No i pomysł znów leży.....

A tymczasem zrobiło się zimno i lipa.

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu


Troll81


szuu

eRepublik w której wielu sie od nas udziela ma zlot
http://www2.erepublik.com/en/article/-zlot-zapraszamy-do-krakowa-24-pa-dzernika-1-973208/1/20

W tym samym czasie ktos robi zlot w Łodzi ale jest to nie pewnie i obawiam sie ze organizacja będzie dużo gorsza.

Dlaczego o tym wszystkim piszę.

Bo marzy mi sie upiec 2 pieczenie na jednym ogniu (a może sie uda jeszcze więcej).

Gdybyśmy tez sie zjawili na tym zlocie... Zobaczcie ile nowych userów do zwerbowania. Ludzi nie rzadko na co dzień zrośniętych z komputerem. Wiem ze trochę mało czasu ale wydaje mi się że warto się tam pojawić. Miejsce i warunki do agitacji wręcz wyborne.
Jakieś przygotowania w postaci T-shertów (najtańszych) z logiem B@P i eRep w jakimś geście przyjaźni.


Przy okazji a raczej przede wszystkim odbył by się w końcu I zlot B@P :)
Do 24 pewna koleżanka która studiuje prawo na UAM w Poznaniu powinna uporać się z przedstawianiem sprawy naszego stowarzyszenia. Uważam to za jeden z ważniejszych punktów spotkania.

WAŻNE kolejnym powodem za jest fakt ze odpada problem organizacji. Za parę PLN podczepiamy sie pod eRepowców :)


Co wy na to ?  %)
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Troll81

hm.... pomysł ciekawy. Tylko trzebaby wybrać jedno miejsce :D bo jak część pojedzie do kraka a część do łodzi to lypa bydzie

X X X

Nie mam zamiaru nigdzie "zlatywać się", bo:
- zlatują to się czarownice na miotłach;
- wirtualne twory jakim jest team Boinc nie sprawdzają się w realnym świecie.

A poza tym, wygląda mi to na jakieś zebranie spiskowe - spotka się raptem paru kolesi i będą bez pytania innych o zgodę, decydować o tym co i jak ma być w teamie liczącym >5k. To sekciarstwo jakieś.

A na dodatek, jeśli w tym wszystkim ma brać udział Smerf Maruda, to to zwyczajnie nie może się udać. Taka już jego natura. No nie może! Zatem od razu dajmy sobie z tym spokój. Szkoda fatygi. Zwłaszcza, że Kraków deszczową jesienią jest mało ciekawy.

lolek


Pigu

piłem z Trollem w Poznaniu - jak się chce to się da :parrrty:

Voice1980

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 07 Październik 2009, 21:20
A na dodatek, jeśli w tym wszystkim ma brać udział Smerf Maruda, to to zwyczajnie nie może się udać. Taka już jego natura. No nie może! Zatem od razu dajmy sobie z tym spokój. Szkoda fatygi. Zwłaszcza, że Kraków deszczową jesienią jest mało ciekawy.

Robert to taki sposób motywacji?  :D .. i kto tu marudzi?  ;)