[Pomysł] Ogólnopolski zlot teamu BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 09 Luty 2009, 22:37

Czy podoba ci się pomysł ogólnopolskiego zlotu?

Tak, chętnie pojadę
14 (21.9%)
Tak, ale nie wiem czy dam radę
43 (67.2%)
Nie, to głupi pomysł
7 (10.9%)

Głosów w sumie: 64

X X X

Biorę przykład z najaktywniejszego!
XD

Bober

Robert zdaje się chce być sarkastyczny, ale to trochę dziecinne. Mam nadzieję, że więcej nie będzie już postów o tym charakterze.

X X X

A dlaczemu? Fajnie jest, tak... polemicznie. ;)

szuu

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 07 Październik 2009, 21:20


A na dodatek, jeśli w tym wszystkim ma brać udział Smerf Maruda, to to zwyczajnie nie może się udać. Taka już jego natura. No nie może! Zatem od razu dajmy sobie z tym spokój. Szkoda fatygi. Zwłaszcza, że Kraków deszczową jesienią jest mało ciekawy.

Z pełnym szacunkiem ale mówisz o sobie? Dawno nie czytałem posta z takim marudziarskim sceptycyzmem:) Ale sądzę że jak dojdzie do zlotu (z tą miotła to był na tyle dobry temat ze pomyśle czy nie wprowadzić go w życie XD ) to bawił byś się równie dobrze jeśli nie lepiej jak inni.

Co do miejsca to Trollu.. Tak I Nie. W sumie część mogła by jechać do Lodzi część do Krakowa. Agitacja obejmie większe grono. Ale żeby coś BOINCowego ustalić to dobrze by było ogłosić jeden punkt zbiórki.

A co do podejmowania decyzji przez grupę w imieniu całego teamu:
Primo - nie wiem jakie decyzje spiskowe mieli byśmy podejmować, nie wiem co można ustalić przy pivie lepiej czego nie można było by ustalić za pomocą internetu.
Secundo Primo - Jak to zwykle bywa najwięcej marudzą Ci którzy z własnej woli są/będą nieobecni.

7NBI_Zarecki Robert  - najpierw rośniesz jako aktywista B@P : zachęcasz, kombinujesz, promujesz i masz dobre chęci potem w wyniku niepowodzenia zaczynasz uchodzić za sceptyka, marudera. Popadanie z skrajności w skrajność jest zaiste domeną płci Pięknej  - Robercie :) .
Na prawdę cenię Cię jako Kamrata B@P. Masz większe ode mnie doświadczenie, jesteś lepszym liczydłowym.
Prośba: NIE PSUJ TEGO  :parrrty:


BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

X X X

Szuu, sam widzisz jak czyjeś upierdliwe marudzenie odbiera chęci do jakiegokolwiek działania. Moje chęci na ten rok zostały już wyczerpane, głównie przez Smerfa. Dopiero w przyszłym roku zastanowię się, czy cokolwiek warto zrobić w tym teamie.
;)

emik

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 07 Październik 2009, 22:30
Dopiero w przyszłym roku zastanowię się, czy cokolwiek warto zrobić w tym teamie.


na siłę nikt Cię tu nie trzyma


X X X

Cytatna siłę nikt Cię tu nie trzyma
To może zrób ankietę, czy powinienem dalej liczyć pod szyldem tego teamu, jeśli tak Ci przeszkadzam.
Jeśli większość będzie przeciw, to nie zostanę tu ani chwili dłużej.

Troll81


emik

wiem, że na naszym forum się tego raczej nie praktykuje, ale proponowałbym po warniku na ostudzenie klimatu


Kryniek

Panowie dajcie spokój. BOINC to nasze hobby (moje napewno). Powinno nas ono łączyć a nie dzielić :parrrty:

lolek

Panowie wrzućcie na luz i skończcie z tymi "ankietami". Jak mamy werbować nowych jak sami zachowujemy się jak dzieci w przedszkolu. Jeszcze trochę takich postów i będę miał prośbę do moderacji o nowy dział na forum "kłótnie i dziecinada" bo co drugi post od kilku dni to spory i jeden wielki offtop 


szuu

__________________________________________________________________________________________
================================================================================
********************************************************************************
XYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXY
********************************************************************************
================================================================================
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tym małym firewallem odcinam OT nt.: nie związany ze zlotem. KONIEC BASTA :wth:

Wracając do Krakowa:
Może warto założyć szybki dodatkowy temat w którym każdy kto był by zainteresowany tym spotkaniem wpisał by się i opcjonalnie napisał skąd jest i jak przewiduje dotrzeć. Wydaje mi się ze taka informacja mogła by zachęcić do jazdy wspólnie z kimś z okolicy.

BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

lolek

Ja niestety nie mogę  :(  mój anglista robi w tym semestrze wcześniej egzamin końcowy. Zgadnijcie kiedy  :book:

Troll81

hm.... może udałoby się w końcu coś ustalić?? :D jakiś konkretny termin spotkania? Tak żeby wszyscy chętni zdołali sobie zaklepać termin?

Vega

słomiany zapał ;)

moja propozycja to weekend majowy, są trzy dni (sobota-poniedziałek), więc dwa dni większość powinna mieć. Myślę, że nocleg tu jest konieczny. Jest więcej czasu na rozmowy, poznanie się itd. Jeśli mamy spotkać się w Łodzi, proponuję żeby ktoś, kto tam mieszka zorientował się, gdzie są jakieś niedrogie noclegi i trzeba by było zarezerwować miejsca (jak się zgłosi kilka osób).

lolek

jak coś to ja chętnie wpadnę  :D

Skret

No jeśli fundusze pozwolą - to też bym się pisał :)

Troll81


Pantarhei

Chętnie zorientuję się gdzie są w Łodzi niedrogie noclegi. Napiszcie jeszcze co to znaczy niedrogi nocleg. Pierwsza myśl to akademiki, które w nizu demograficznym wynajmują pokoje na doby.

Znam fajne miejsce, jeszcze w mieście, ale już jakby za nim, gdzie jest spokojnie i można sobie zrobić grilla - taki facet ma tam coś w rodzaju baru z piwem i szarlotką własnego wypieku i udostępnia kawał terenu ze stolikami i ławkami np. na grillowanie, grę w siatke, szachy, tenisa stołowego itp. To taka jakby polanka w lesie. Niedaleko jest spory parking. Moim zdaniem to idealne miejsce na zlot.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

jak dla mnie to ok 50zł za dobę to znaczy tanio :D

Vega

myślę, że właśnie takie miejsce, o którym pisze Pantarhei byłoby najodpowiedniejsze. Koszt ok. 50 zł też wg. mnie ok :)

Pantarhei

Co do noclegów to np: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/kwatery_i_pokoje/2765/ Średnio to miejsce kojarzę ale raczej jest tak, jak piszą co do okolicy. No i ceny mogą wyjść mniejsze niż 50 zł w zależności od konfiguracji rozmieszczenia w pokojach.

Nie wiem czy przypadkiem ten gość od "polanki" też nie ma pokoi, ale się dowiem.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

krzyszp

Hmm, może i ja bym dotarł?

Muszę być w kraju 9 maja (komunia bratanka), tydzień wcześniej mam wolne. Jeśli o tym terminie myślicie, to ja się piszę.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

To może ustalmy jakiś termin??

krzyszp

Cytat: Troll81 w 19 Luty 2010, 23:10
To może ustalmy jakiś termin??
Trochę mi głupio proponować, gdy nie jestem pewien, czy przyjadę, ale...

Mi najbardziej odpowiada 1 maja. To sobota, ja pewnie w piątek wylecę do Łodzi...
W powszedni dzień pewnie innym nie odpowiada, ja natomiast będę musiał pół polski przejechać, ale się dostosuję...

Wybór należy do Was Panowie (i Panie).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Vega

Jak już poprzednio pisałam, weekend majowy wydaje się póki o najbardziej odpowiedni. Już powinno się ocieplić no i większość ludków powinna mieć wolne wtedy.

Peciak

Większość ale nie wszyscy  :(

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Troll81

Ja dzis się dowiedziałem że w długi weekend majowy jadę do niemiec...... a bardzo chciałbym byc....

Vega

to była tylko propozycja, zawsze można ustalić inny termin :)

krzyszp

To może w ostatni dzień długiego weekendu, albo dzień następny po nim?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

chyba w następny weekend... bo dzień po długim weekendzie to wtorek....

krzyszp

Właśnie pisałem, że 9-ty to komunia bratanka, więc ja nie mogę  :(
Ale trudno...
Podajcie jedną datę, a ja też spróbuje...

Edit:

Troll - Ty musisz być, podobnie jak kempler, Mchl i reszta "bandy"...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


Troll81

Co powiedzielibyście na weekend po długim majowym weekendzie?? powinienem być wtedy wolny niczym ptak :D

Pantarhei

Powiedzielibyśmy, że tysz pasuje.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

 :parrrty:

czy tam w okolicy jest jakis akwen wodny?? Bo na zlocie pirackim przydałaby się jakaś woda...

SzaMoT🍀

Cytat: Troll81 w 05 Marzec 2010, 14:08
:parrrty:

czy tam w okolicy jest jakis akwen wodny?? Bo na zlocie pirackim przydałaby się jakaś woda...

woda... ognista XD