Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] Ogólnopolski zlot teamu BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 09 Luty 2009, 22:37

Czy podoba ci się pomysł ogólnopolskiego zlotu?

Tak, chętnie pojadę
14 (21.9%)
Tak, ale nie wiem czy dam radę
43 (67.2%)
Nie, to głupi pomysł
7 (10.9%)

Głosów w sumie: 64

Troll81

Jak w temacie. Można by zorganizować zlot naszego teamu. Można by jakieś góry i ognicho. ewentualnie inne pomysły można by tu podawać. Na razie chciałbym wiedzieć ilu byłoby potencjalnych chętnych.

OxyOne

ja jestem chetny taka odskocznia by byla.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

PBT_marian_boss

No ja też mogę spróbować, wszystko zależy od terminu :)

Troll81

No to już 2 do piwa by się zebrało :D

IThorne




Troll81

Gdzie i kiedy to się zdecyduje jak będziemy wiedzieć ile wstępnie jest chętnych.

Troll81

Chętnych wstępnie jest już 16. Proponuję termin po świętach wielkiej nocy. Będzie już w miarę ciepło :D Ktoś ma inne sugestie co do terminu??

Troll81

niedługo maj jak tam z chęciami i możliwościami ferajna?? da radę jakiegoś grilla wypichcić ?? może w tym czasie udałoby się wręczyć nawet jakąś nagrodę :D (mam takiego jednego szalonego pomysła )

PBT_marian_boss

Ale dawajcie jakieś konkrety daty i miejsca, wtedy będzie o czym rozmawiać.

Troll81

początek czerwca pasuje wszystkim chętnym??

PBT_marian_boss

Jeżeli będzie to jakiś weekend to mi pasuje.

sciagacz

6-7 czerwca mi pasuje tylko gdzie ??

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

OxyOne

Cytat: kempler w 19 Kwiecień 2009, 21:53
Łódź.
.

Łódź jak chcesz tez bedzie na kompielisku "Glinianki" albo nad Oder. :parrrty:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Łódź jest według mnie bardziej w centrum Polski i łatwiej będzie ludziskom się zjechać :D

PBT_marian_boss

Łódź w sumie i Mi pasuje, z W-wa nie jest daleko.

Pigu

z Poznania też nie przesadnie, a i droga całkiem całkiem

Pantarhei

Łódź to świetny pomysł zwłaszcza, że tu mieszkam.

Choć niestety 6go czerwca mam ślub i, co już jest prawdziwą tragedią, w Płocku  ;)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

OxyOne

Cytat: Pantarhei w 21 Kwiecień 2009, 19:11
Łódź to świetny pomysł zwłaszcza, że tu mieszkam.

Choć niestety 6go czerwca mam ślub i, co już jest prawdziwą tragedią, w Płocku  ;)

dobrze ze masz slub a nie wesele
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pantarhei

Wesele też.  %)
A że to moje wesele to nie wypada mi się urwać.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Akira

Panowie mamy już miejsce  XD Nawet darmowe żarcie będzie  ;D

Troll81

a czy panna młoda zaakceptuje stado zdziczałych na punkice punkcików facetów???

PBT_marian_boss

Cytat: Troll81 w 22 Kwiecień 2009, 14:34
a czy panna młoda zaakceptuje stado zdziczałych na punkice punkcików facetów???

Jeżeli będą to punkty G to jeżeli nie panna młoda to na pewno inne młode panny :)

OxyOne

Cytat: Pantarhei w 22 Kwiecień 2009, 13:06
Wesele też.  %)
A że to moje wesele to nie wypada mi się urwać.

heh no to ci nie poszło juz mi ciebie zal.
te meldowania sie, po co dlaczego gdzie byłes....
tylko Gillette i jechana bo najlepszy dla mezczyzny...

Cytat: Troll81 w 22 Kwiecień 2009, 14:34
a czy panna młoda zaakceptuje stado zdziczałych na punkice punkcików facetów???

a co ty chcesz striptiz uprawiac? Alek my na wyżerke sie montujemy, na wesele na "Krzysia" (na krzywy ryj) nie na panienskie  XD

ale po weselu jak zostanie dobrego jedzenia mozna zlot zrobic...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

ja wiem że się na wyżerkę szykujemy :D (niektórzy nawet na młode panny, eh... te druchny....) ale panna młoda moze nie być zachwycona dodatkowymi gośćmi a sądząc po częstotliwości używania  :parrrty: na naszym, forum to trzewba by zwiększyć budżet wesela :D

Pigu



to jak z terminem - zostaje 6ty, czy coś przesuwamy?

Pantarhei

Ostatecznie Panna Młoda nie musiałaby o niczym wiedzieć przed faktem, a co do innych panien to ma jeszcze dwie młodsze siostry.

Także, z całego serca, zapraszam!!!  ;)
:parrrty:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

PBT_marian_boss

Cytat: Pigu w 22 Kwiecień 2009, 17:00


to jak z terminem - zostaje 6ty, czy coś przesuwamy?

Żeby nie było nieporozumień 6 czerwca oczywiście. Mi pasuje jak na razie :)

Troll81

6ty moze być :D teraz pytanie o miejsce. Poproszę o sensowne propozycje miejsca spotkania.

PBT_marian_boss

Proszę o wypowiedzi miejscowych to w sumie oni powinni coś podpowiedzieć :) Ja w Łodzi znam tylko ul. Piotrkowską to może tam gdzieś się ulokujemy w jakieś knajpce :)

Troll81


kempler

Ja mieszkam w Łodzi pół roku i nie znam jeszcze wszystkiego ale na pewno coś się znajdzie. Popytam znajomych co do plenerów. Na piotkowskiej są fajne duże puby więc nie byłoby problemu.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

w pubie nie zrobisz karkówki :D i nie wypijesz browara za 2,50 :D ale juz w Parku Poniatowskiego :D tylko trza by się przed policją chować :D

Troll81

6 czerwca minął temat przycichł :( i jakoś ta w ogóle ludziska zapomnieli...

REPAIRMAN

zloty sa fajne, ale niestety za daleko mam  no ostatecznie samolotem do Wrocka i z powrotem ;)


Troll81

propozycja była gdzieś bardziej w centrum polski, tak by wszyscy mieli tak samo daleko :D

OxyOne

Cytat: Troll81 w 27 Czerwiec 2009, 15:57
propozycja była gdzieś bardziej w centrum polski, tak by wszyscy mieli tak samo daleko :D

My moze tak ale ci co mieszkaja w Łodzi to raczej beda na miejscu. :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Jakiś kompromis trzeba mieć :D kwestia ustalenia daty i żeby w danym dniu ludzie się spotkali jak będzie nas 10 osób które się spotkają to już będzie sukces :D