GRY!!! Jakie lubisz gry i dlaczego?

Zaczęty przez OxyOne, 22 Luty 2009, 23:54

Jakiego typu gry lubisz ?

Bijatyki
2 (5.3%)
Zręcznościowe
3 (7.9%)
RPG
17 (44.7%)
Sportowe
6 (15.8%)
Strategiczne
24 (63.2%)
Edukacyjne
0 (0%)
Logiczne
3 (7.9%)
Przygodowe
6 (15.8%)

Głosów w sumie: 38

OxyOne

Tak chciałem sie dowiedziec czy gracie w jakies gry a jak juz to w jakie. Jak zauwazyłem wiekszość użytkowników to goscie ok 30-stki wiec jestem ciekaw czy od normy nie odchodze...

Ja lubie FPP, FPS. Moja ulubiona gra:
1. Counter Strike Source
2. Call of Duty
3. F.E.A.R

Teraz gram w F.E.A.R 2 Project Origin i musze powiedziec ze mnie sie bardzo podoba...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

ja cenię sobie fabułę, więc na piedestale stoją głównie rpgi
dodatkowo kuszące są wszelakie fantasy no i cycki

ostatnimi czasy przerabiałem: komplet hom&m, komplet tr, komplet ufo, warhammery, assasiny, overlordy, rpgi na licencjach d&d itp :parrrty:

kempler

Ja gram głównie w starsze gierki bo na nowe mi komp nie pozwala  :)

Total Annihilation
Quake III Arena
StarCraft
Medal of Honor
CS

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

PBT_marian_boss

#3
A ja pykam sobie w takie gierki:

  • StarCraft (czekam na II)
  • Medal of Honor (II i III)
  • Fallout 3
  • Dead Space (zajebisty klimat)
i wiele wiele innych okazyjnie

Aegis Maelstrom

Brydż. :P

I ogólnie gry i zabawy towarzyskie.  :D

buri

Dla relaksu:

  • CS
  • sporadycznie: Atlantica Online
oraz czasami coś przejde w całości raz: COD4, MOH, Max P.

Zapowiada się też nauka w Quake Live.

maro86


Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

emik

Football Manager, Final Fantasy, Gran Turismo, Frontier First Encounters


lukaszde

1. RPG ale stare w stylu Baldurs Gate, Icewind Dale, seria Diablo
2. Samochodowki, tylko symulatory, czyli: Richard Burns Rally, GTR2, Rfactor, glownie po sieci, czesto na modach.

Albertwap

jRPG czyli Final fantasy 6,7,8,9 chrono triger, tales of phantasy,Gran turismo 2, Tekken 3, CS (jestem w top 10 w swoim akademiku), okazjonalnie WOW a obecnie Goal3, Tetris oraz jakis Dragon ball emulowane na symbianie

IThorne

Gothic II bez kodów i z Nocą Kruka.

W kolejce Fallout Tactics oraz KotOR bo mam pozyczone, choć nie lubię klimatu SW (tylko opcja bycia Sithem mnie do tej gry przekonała).



Pigu

o to fajnie, bo właśnie sobie fundnąłem gothic 1+2 (bo myślę o trójce, a ja mam tak, że muszę całą serię) %)

emik

Cytat: IThorne w 20 Kwiecień 2009, 18:27
Gothic II bez kodów i z Nocą Kruka.

W kolejce Fallout Tactics oraz KotOR bo mam pozyczone, choć nie lubię klimatu SW (tylko opcja bycia Sithem mnie do tej gry przekonała).

KotOR jest rewelacyjny - sam się przymierzam do ponownego przejścia, właśnie tym razem jako Sith bo opcję dobrej strony mocy mam już zakończoną


Tomasz R. Gwiazda

ja malo gram bo jakos hmm majac te 30 lat, pamietam rozwoj i poczatki gier i jakos teraz to inaczej smakuje

Gralem w Crysisa, taki wypas graficzny i wogole, ale prawde mowiac po 10min dalem sobie spokoj, nie robi na mnie to wrazenia

kiedys gralem w Counter Strike (poczatki tej gry)


ostatnio Medal of Honor World at War i Modern Warfare (to wypas byl)

Race Driver Grid (chyba najlepsze wyscigi mimo ze arcade to najmniej arcadowe np. porownujac do NFS)


od weekendu robie sobie partyjki skirmishowe w Company of Heroes, bardzo przyjemna i fajnie zrobiona gra



ale brakuje mi czasow z Transport Tycoon, moglem w to grac na okraglo :) tak jak w roznego rodzaju strategie turowe
Starcraft tez mial swoj rozdzial u mnie po kilku latach powrocilem do niego (obecnie ogladam na bierzaco turnieje w SC z Korei) i czekam na SC2

snkkrk

-> Quake 3
-> Quake 4
-> Warcraft 3
-> Heroes 3
-> Counter Strike 1.6
-> Castlevania (psx,gba)

Tych tytułów raczej nie trzeba opisywać. Jedne z najlepszych :). Super strzelanki , strategie.
Wiele osób rywalizuje w te gry poprzez internet. Natomiast castlevania to super mmorpg w 2D , serdecznie polecam każdemu.
www.Arpegio.pl - Gry , stare gry , mp3 , teledyski , programy , humor , gry online

:) stare gry :)

legis

A to pamiętacie
http://pclab.pl/news42674.html

ciekawe czy lemingi kiedyś wrócą  XD

Hani

hmmmm..........
Warcraft
starcraft
dawno temu Dune, transport tycon.
strategie ogólnie


Tomasz R. Gwiazda

Starcraft 2 :D

bo, lubilem 1, bo gralem w bete sc2, bo mam juz gre i gram :D do jutra SP przejde, potem czas na multi

Filavandrel


I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

AiDec

Left 4 dead 1 i 2 - gramy z kumplami co tylko chwila wolna :). Jakby co, to zapraszam pod Steam`a (nick AiDec ofc ;) ).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

[B@P] MSW

Fallout 2 ( mogę grać bez końca ;-) ).
Sporadycznie Nexuiz lub Openarena.

apohawk

Głównie RPG. Ostatnio: Mount&Blade, Dragon Age, Risen. Wcześniej Mass Effect, Fallout 3, ES4: Oblivion, ES3: Morrowind, Gothic(1,2,3), itd.
Lubię strategie turowe, nie lubię RTSów, ale o dobre strategie turowe ciężko. Master of Orion (1,2), Master of Magic w dosboxie z sentymentu ;) HoMM 3,5 (któż nie grał w homm??), King's Bounty: Legenda.
Dawno, dawno temu grałem w Dune 2 i to jedyny RTS jaki trawię. Jeszcze dorzucę XCOM3: Apocalypse (w fazie taktycznej grałem w trybie real-time, bo inaczej się po prostu nie dało).
Jak ktoś może polecić coś w tym stylu, to śmiało.
Czasem, czasem FPS. Stalker 1 i 2, na 3 przyjdzie czas później.
No good deed goes unpunished.

tomeh

Gry tylko strategiczne

Cosacks wszystkie części najbardziej
Wojenna hiden and dengers 2
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia

Lukullus

RPG i strategie

od piątku jestef fanem Assassin's Creed 2

ogromnym fanem


http://waypoint.com.pl

Lukullus

Zasmakowałem ostatnio w EVE Online.
Czy ktoś z kolegów bawi się w to?


http://waypoint.com.pl

apohawk

No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW

Zakupiło się Fallout New Vegas i RAC spada ;-) Klimacik niezły, prawie jak w F2.

Pigu


Troll81


Troll81

#29
http://polygamia.pl/Polygamia/1,108240,9032013,Rogue_Survivor___symulator_plagi_zombie.html

goofyx

Ja osobiście lubie wojenne:
1. Cała seria Call of Duty <- za klimat
2. Medal Of Honor 2010 <- tylko najnowsza część, wszystkie starsze nie podobają mnie się.

pszyklejony

#31
Jest ciekawa usługa http://www.onlive.com/games/featuredgames#tom_clancys_h.a.w.x._2
Można pograć nawet na słabym komputerze.
Wymagania •Internet Connection: 3 Mbps wired or Wi-Fi connection
•Operating System: Windows 7 or Vista (32 or 64-bit) or XP SP3 (32-bit), Mac OS X 10.5.8 or later
•Computer: Most PCs and netbooks, all Intel-based Macs
•Screen Resolution: 1024x576

Demo - pół godziny.

Arthusp

Mnie ostatnio StarCraft II wciągnął. Przypadła mi do gustu kampania, nieco multi sobie klikam.

Tomasz R. Gwiazda

ja Starcraft2 na multi przycinam :)

AiDec

#34
Ja po skonczeniu kampanii w StarCraft II (ktora to kampania baaardzo mi sie podobala!), pozaliczalem troche wyzwan na zloto, potem multi, ale po kilkunastu multi SII mi zbrzydlo, a po kilkudziesieciu multi SII poszlo w odstawke. Lubie strategie, lubie pomyslec, pokombinowac, ale SII zrobilo sie jeszcze wieksza zrecznosciowka niz S1 (A myslalem ze to juz niemozliwe...). Liczy sie tylko i wylacznie micro i nic ponadto.


Zatem, skoro SII to juz ni cholery nie jest strategia, to ja stracilem ochote gry :(.



Obecnie w oczekiwaniu na jakas naprawde dobra gre pogrywam w Bulleststorma, zajawkowo Monday Night Combat, i bete Dawn of War II - Retribution. Czekam na Crysis 2 i Brink.

PS. Eurogamer ogłosił swoją listę najlepszych gier ostatniej wystawy Eurogamer Expo, najwyższą lokatę przyznając właśnie Brinkowi - http://www.eurogamer.net/articles/eurogamer-expo-2010-top-10?page=2

Polecam filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ZVZtpSNxkMQ&feature=fvsr



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


AiDec

Troll: kampania czy multiplayer?



XD XD XD  %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

kampania :D zejść na saperze na poziomie hard do czasu ponizej 60 sek :D

Pigu


AiDec

Wczoraj skonczylem kampanie (singla) w Bulletstorm. Kozacka! Polecam. Bardzo mi sie podobala. Kampania jest tak klimatyczna, ze IMHO warto kupic Bulletstorma nawet dla samej kampanii. Oczywiscie... kwestia gustu... Ale naprawde nie bez powodu spedzilem ponad 10h nad sama kampania - malo ktora gra potrafila mnie tak wciagnac. Trzeba tez przyznac, ze na tle ostatnich gier, Bulletstorm ma niespotykanie dluga kampanie (ostatnio naprawde rzadkosc w grach :( ) - chwala za to naszym rodakom!



Kolejna wiadomosc: demo Crysisa 2 albo juz, albo lada moment bedzie dostepne dla ogolu. Od dwoch dni jest juz dostepne dla osob ktore kupily C2 w przedsprzedazy.



Cytat: Pigu w 03 Marzec 2011, 07:05
burn zombie burn

Widzialem Pigu. Nie mozesz sie od tej gierki oderwac :D - masz czas gry pod Steam w ostatnich dwoch tygodniach 7,7h, z czego 7,6h w `burn zombie burn`  XD



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka