eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

Machloj

w kongresie byłem przez kilka godzin :) pojechałem do kraju gdzie było mniej kandydujących niż miejsc w kongresie i każdy się dostawał ;) niestety te piękne czasy się już skończyły  ;)

ale jak się AiDec nie zdecyduje to chętnie do kongresu się wybiorę  8)

edit. pozostaje jeszcze kwestia wyboru avatarka - tymczasowo dałem do firm ten z napisem na tle polski

Aegis Maelstrom

Dobra, dobra - ale kandyduje się chyba z jednego regionu?

Musielibyśmy się chyba skoncentrować w jednym regionie. Na razie kilku z nas jest w Wielkopolsce, ja np. na Mazowszu, ktoś na Śląsku...

Ponadto z firmami wtopa. Długo nie zmieniałem pracy, choć widziałem bardzo opłacalne, a tu koledzy nie poczekali...  :ph34r: Potrzebujemy WIĘCEJ pracowników, bo produktywność (wydajność jednego pracownika) z jednym zatrudnionym jest beznadziejna. Optimum to 10.

lolek

mi może uda się już dziś zwolnić, najpóźniej jutro

Troll81

ja dopiero dziś o 5 będą mógł zmienić pracę :D

tylko trochę niskie te zarobki jak za 5 czy 4 lvl :D

AiDec

#204
Cytat: Machloj w 22 Sierpień 2009, 10:10
@solo1979 no tylko ze mamy medium iron i ja i tak bede 2x mniej produktywny   :wth:

dobra ludki - mam pomysł na 5 golda :) potrzebny jeden ochotnik z co najmniej 12lvl jest nas sporo i myślę, że spokojnie jednego kandydata na kongresmena możemy wystawić :) po zdobyciu medalu przyszły kongresmen musi wpłacić 5 golda na konto organizacji

jak ktoś jest chętny to dajcie znaka -> w chwili obecnej chyba tylko ja, AiDec i Solo1979 mamy 12 lvl, ale może się mylę :)

Jest wiecej (Dzikuss, IceN, shiva26), ale Machloj na Kongresmena w nastepnych wyborach :). Oczywiscie jesli chce i da rade `sie zorganizowac` :). Ja odpuszczam - nie mam wiedzy jeszcze i `ni mom casu` :P.


Cytat: Aegis Maelstrom w 22 Sierpień 2009, 11:24
Dobra, dobra - ale kandyduje się chyba z jednego regionu?

Spox, na sam czas glosowania leci sie do wybranego regionu, glosuje i wraca :).




@ALL:

1. Przede wszystkim bardzo dziekuje wszystkim graczom, ktorzy zarejestrowali sie przez mojego reflinka :) (bylo Was juz szescioro). Dzieki Wam otwarlem dzisiaj firme i dzieki Wam rowniez wspomoge Wasza/Nasz firme :) - 10 golda przeznaczam na rozwoj organizacji BOINCatPoland i przekazuje tego golda bezposrednio na konto organizacji :) (szczegoly o3ma Machloj na PM).

2. Jak skoncza sie miejsca pracy w BOINCatPoland, badz tez komus po prostu nie odpowiada praca za bron i wolalby pracowac za gotowke (duza gotowke :) ), to zapraszam na saksy do `BatP Raw Grain` w Austrii :). Dla czlonkow B@P zarobki najwyzsze na Austriackim rynku :) (przy Wellness 90+ ofc ). Przyjme kazdego poczatkujacego gracza, rowniez ze skillem 0.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

You cannot resign from your job until 2009-08-25 00:36:07. - jak będę już mógł zmienić pracę to idę do was kamrrrraci


Troll81

Kurcze... kusisz tymi zarobkami AiDec...

sesef

Teraz już nie wiem, co lepsze, czy robota w BOINCatPOLAND czy BatP, ale i tak mam jeszcze 2 dni postojowego, a w tej Austrii to przypadkiem nie będzie praca dla wroga?

TJM

Ja zatrudniłem się w Iron, ale na chwilę obecną jest tylko dwóch pracowników.
Lipa też, że nie ma póki co aktywnej wojny - pozostaje liczyć na to, że do późnego wieczora jakaś się znajdzie, inaczej będę musiał pracować z welness 4x.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Cytat: Troll81 w 22 Sierpień 2009, 12:19
Kurcze... kusisz tymi zarobkami AiDec...

Moja propozycja jest druga z kolei - w pierwszej kolejnosci korzystajcie z opcji BOINCatPoland. Jest to rowniez propozycja dla tych ktorym praca za bron moze nie odpowiadac z roznych wzgledow, ale nie zamierzam byc konkurencja dla BOINC@Poland.


Cytat: sesef w 22 Sierpień 2009, 12:24
Teraz już nie wiem, co lepsze, czy robota w BOINCatPOLAND czy BatP, ale i tak mam jeszcze 2 dni postojowego, a w tej Austrii to przypadkiem nie będzie praca dla wroga?

Eeee, jaki tam ze mnie wrog... ;). A powazniej, poniewaz Austria jest dopiero nowopowstajacym panstwem, to podatki sa tam wyjatkowo niskie. Wiec za bardzo to sie wroga nie dofinansuje ;).


Cytat: TJM w 22 Sierpień 2009, 12:29
Ja zatrudniłem się w Iron, ale na chwilę obecną jest tylko dwóch pracowników.
Lipa też, że nie ma póki co aktywnej wojny - pozostaje liczyć na to, że do późnego wieczora jakaś się znajdzie, inaczej będę musiał pracować z welness 4x.

Kurcze, co Ty masz taki problem z tym Wellness?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

Cytat: TJM w 22 Sierpień 2009, 12:29Lipa też, że nie ma póki co aktywnej wojny - pozostaje liczyć na to, że do późnego wieczora jakaś się znajdzie, inaczej będę musiał pracować z welness 4x.


To gdzie ja się biłem dziś o 10 rano ??

usa-rosja

grecja-turcja

AiDec

#211
TJM moze byc poza granicami Polski i wtedy nie moze brac udzialu w Polskich wojnach.


A! I od dzisiaj mowcie mi Panie Poruczniku ;D.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Cytat: TJM w 22 Sierpień 2009, 12:29
Ja zatrudniłem się w Iron, ale na chwilę obecną jest tylko dwóch pracowników.
Lipa też, że nie ma póki co aktywnej wojny - pozostaje liczyć na to, że do późnego wieczora jakaś się znajdzie, inaczej będę musiał pracować z welness 4x.


http://www.erepublik.com/en/battles/show/7253 I leć zabijać, palić i gwałcić.

TJM

Nie mam problemów z welnessem, po prostu poprzedniego dnia klepę na wojnie aż spadnie do 4x, następnego dnia rano idę najpierw na wojnę, walę raz, idę do szpitala podbić welnessa i znów na wojnę - ponownie do 4x. W międzyczasie prosto po wyjściu ze szpitala trening i robota póki jest trochę welnessa.

EDIT: no i byłem na wojnie, elegancko 85 welnessa i tak potrzymam do wieczora - może w międzyczasie B@P Iron nachapie pracowników.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

dzięki wielkie AiDec - jeszcze kilku darczyńców i upgradeujemy firmę iron na q2   ;D

ja muszę sobie jakieś zaskórniaki zostawić na życie  %)

emik

przelałem ci moje 5 Golda a jak tylko będę mógł zmienić pracę to przechodzę


lolek

ja niestety moje 5 golda spieniężyłem i kupiłem za nie domek zanim pojawiła się firma  :(

Aegis Maelstrom

Pamiętajmy: chętni do pracy stale potrzebni!!

Ponadto korzystajcie z http://www.erepublik.com/en/article/nsp-nowa-silna-polska-905628/1/20

Troll81

a jak przelać kasę?? oddam to co mam :D

PBT_marian_boss

Aby dostać broń trzeba pracować w naszej fabryce broni, czy można w iron. Chciał bym podnieść skilla w LAND :) Mam nadzieje że jak będzie dobrze szło to podniesiecie zarobki bo z tą kasą nie za bardzo jest jak zakombinować.

Waldek1989

a ja jutro zaczynam prace w naszej firmie   :attack: ciekawe ile klamek uda mi się zrobić z wellnes 100  %)

co do pracy u AiDec to propozycja jest kusząca ,ale wolę wspierać naszą firmę za 1 srebrnika dziennie i jakiegoś gnata :P

Ile brakuje kasy do upgrade'a irona?

Waldek1989

@PBT_marian_boss -można w iron, przecież z iron robione są klamki i wszyscy się dzielimy

Waldek1989

@Troll81 -pod obrazkiem organizacji  jest DONATE>

Waldek1989

jak ktoś jest głodny to przekazałem na wszelki wypadek do naszej organizacji osiem (smacznych, świeżych bez ulepszaczy i konserwantów) chlebków Q1
smacznego  %)

lolek

to ja jutro idę w iron bo mam w tym doświadczenie, jeden srebrnik dziennie mi wystarczy o ile będę miał pukawki  (tyle żeby chlebek kupić)

emik

nie musiałem czekać do 25 - mój pracodawca mnie zwolnił i już się zatrudniłem w produkcji - jutro pójdę do lekarza i z pełnym wellnessem wezmę się do pracy :)


Aegis Maelstrom

#226
Grr, przepraszam BOINCowcy, wczoraj nie popracowałem. Miałem to zrobić dziś rano, ale konto dostało suspend na dzień.  :deadman:

eNiemcy grają w swoją wspaniałą grę, najpierw porobili parę nacjonalistycznych uwag, a gdy odpowiedziałem na te żale plus wspomniałem ich cheaty popisali do adminów i dostałem 24h. Oczywiście ich ewidentnym trollom nic się nie stało.

Co ciekawe, druga wypowiedź została wskazana tylko za wspomnienie o sklonowanym złocie przez PEACE (taką linijkę cytatu za powód dała administracja). Fajna ta gra, naprawdę rewelacyjna.

Od dziś twierdzę, że eNiemcy zasługują na maksymalne możliwe zgnojenie. Po prostu takich mają graczy.

Na szczęście to tylko gra (którą to wypowiedź też mi wycięto, a co).  %)

----

EDIT: Po spokojnej lekturze zauważam, że dostałem zawieszenie za wspomnienie o klonowanym złocie.

Oto zakwestionowane wpisy:

I know many Germans. All of them I knew better LOVED to cheat and loved cheating (like their infamous football team of lowly cheaters) and all of them LOVED winning at all costs.

So I tell you something: your "friends" over here won because of copied gold, weapon and bots and you know it well.

We are happy because it was neat, not a cheat like infamous PEACEgold

Oczywiście z powodu tych zdań skasowano wszystko wszystko.

O ile to pierwsze jest ostre (ale takie mam doświadczenia z Niemcami niestety i opisałem je lepiej w mailu do adminów, może OxyOne ma doświadczenia lepsze i się podzieli) - to pozostałe po prostu mówią o słynnach oszustwach na eRepublik.

Słyszałem już, że admini potrafią banować za same niewygodne pytania w tej sprawie i wiele kont poleciało.  :deadman:

Dlatego może dla dobra drużyny już nie będę wspominał publicznie o tych kantach, chyba, że będę chciał odejść.  %)
"Admini" mają ewidentny problem ze sobą i nie potrafią się przyznać, że spierdzielili grę. Jest to żałosne, ale trzeba z tym żyć.

PBT_marian_boss

Nędza nie ma żadnej aktywnej wojny, jak tu podnosić lvl?

lolek

może jednak coś wybuchnie bo chciałbym popracować z trochę lepszym wollnes niż 50, a tak to lipa

Waldek1989

#229
dlatego staram się kończyć dzień z wellnes na poziomie 100 bo nie wiadomo czy na drugi dzień będzie wojna

AiDec

#230
Cytat: solo1979 w 23 Sierpień 2009, 10:36
dlatego staram się kończyć dzień z wellnes na poziomie 100 bo nie wiadomo czy na drugi dzień będzie wojna

Robie dokladnie to samo ;D.



@Aegis: Wyrazy wspolczucia. Ja wlasnie z takich powodow staram sie siedzic cicho. Za cienki w uszach jestem jeszcze co by pyskowac.

@ALL: Rekrutacja w Austrii zakonczona. Juz pracuje dla mnie byly prezydent i jeden kongresmen - znaczy sie jest szansa ze kiedys bedzie dobrze :).

@Moderatorzy: Bardzo prosze o zalozenie w Forum BOINC@Poland > Inne > Gry i zabawy dzialu podrzednego Erepublik i przeniesienie tam obecnego watku (co pozwoli nam na rozbicie tego watku na kilka pomniejszych i zakonczenie zamieszania ktore mamy tutaj - zalozymy osobne watki o avatarach, o pracy, ogolny itp.).


EDIT: @Moderatorzy: Nie wiem komu, ale dziekuje :).

Btw, czas reakcji 15 sek ;D. Zaden inny watek nie ma takiego powodzenia wsrod naszych modow XP.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Ja bym sobie poprawcował, ale firma nie ma surowca. Zastanawiam się nad powrotem do budowlanki :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Jesli nie dla Ciebie praca w BOINCatPoland za giwery, to znam co najmniej dwie firmy LAND, zatrudniajace na dobrych warunkach, majacych bardzo duzo surowca i zapasow finansowych na 10 dni bez sprzedazy produkcji ;D.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

No jak do wieczora sie nie pojawi surowiec, to chyba się przeniosę. Przecież muszę przodownika pracy uzyskać :D

Edit: No to już norma dzienna wyrobiona :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Machloj

już jest surowiec  ;)

Aegis jak będziesz to odezwij się do mnie na gg ;)

Mchl

Do jakiego poziomu mogę sobie zjechać welness na polu bitwy, żeby szpital q5 wyleczył mnie na 90+ ?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Aegis Maelstrom

MChl: szpital q5 leczy o 50. A więc schodzisz do przedziału wellness 40-50 i do szpitala.  :)

Btw, muszę sobie kupić ten domek q2. Zaraz biegnę na bazar. :)

Bober

A ja ciężko pracuję dla nas od 3 dni a pukawkę dostałem raz - bo się upomniałem :(

Pukawki będą rozdawana raz na tydzień czy jakoś tak?

Tak marudzę, bo zaraz wydam na broń resztę kasy, którą dostałem z lvl 6 i zostanie mi tylko jedzenie chleba :(

emik

ja również codziennie z wellnesem +90


Voice1980

Słuchajcie czy praca dla B@P jest nadal aktualna? Jutro znowu będę mógł zmienić pracę.

Tylko na jakim to jest etapie, jest już ustalone? nie wiem.. wellness +90 za gnata i zeta? i w jakiej częstotliwości ta spluwa?
Moje skille to 2.3 manu i 2.2 land

Pisałem pytanie do org'a B@P ale cisza ;)