Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Ogólnopolski zlot B@P 27-28 grudnia Wrocław

Zaczęty przez Troll81, 04 Listopad 2011, 22:48

Czy masz zamiar się fajnie bawić na ogólnopolskim zlocie BOINC ?

TAK
16 (59.3%)
NIE
11 (40.7%)

Głosów w sumie: 27

emik

u mnie już niestety pewne, że nie ma szans na wyjazd - koniec roku i remanent w pracy :(


krzyszp

Aegis i kotfryc, poproszę adresy na PW lub dzwońcie pod nr. 667 835 433 z informacją, gdzie mam Was odebrać.

Dostęp do internetu mam w formie dorywczo/szczątkowej, więc nie mam szans na poważną komunikację przed wyjazdem.
W Zielonej Górze planuję być ok. 10 rano 27-go.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

ja we wrocku będę jakoś tak ok 14 pewnie 27go :D

Aegis Maelstrom

Więc gdzieś tak jak my. Gdzie konkretnie się spotykamy i jaki jest gry-plan? :)

kotfryc

Ja niestety muszę odszczekać mój wyjazd, praca ważniejsza...  :dunno: a już bilety pozamawiałem  :deadman:
No nic Krzyś i tak będziesz miał dodatkowy przystanek, bo sprzęt pojechał... Ino zapomniałem włożyć flaszki za fatygę...  :(

Tobas

Cytat: Tobas w 07 Grudzień 2011, 15:02
OK
Mam potwierdzenie lokalu. Podaję wszystkim (Trollu wrzuć na początek wątku)

http://www.loftcafe.pl/Loftcafe.pl/Kontakt.html

Loft cafe bar club
ul. Łaciarska 28
Wrocław


Osobiście raczyłem się tam wiele razy i szczerze mogę polecić miejsce na nasze spotkanie.

Przypominam metę.

Cyfron

czyli od razu do baru uderzamy?
Co z oddawaniem krwi? Będzie w ogóle można? (będzie otwarte?)

Tobas

Ja bardzo chętnie tylko niech ktoś obeznany napisze co jest potrzebne na pierwszy raz,
skusiła mnie ta czekoladka..

GRID

Ważne żeby we krwi nie było alkoholu. :D A na poważnie to wątek (oddawanie krwi) założony jest o tym na forum.

AL

Żeby krew oddać, to trzeba by raczej z rana. Przynajmniej w Bielsku mają otwarte do południa maksymalnie do pierwszej. Ja jednak musiałem piątek odbębnić w pracy - więc o ile uda mi się stawić na zlocie - to jestem do dyspozycji. BTW. U mnie nie ma problemu z kierowaniem po donacji jakby co- tylko muszę z dwie minutki posiedzieć po - tak na wszelki wypadek.

Troll81

we wrocku jeszt czynne do 18 :D a i po 18 zdarza im sie jeszcze przyjąć człowieka. Potrzebny jest na bank dowód osobisty :D

Cyfron

dobra - zgłaszać się do mnie chętni na podróż samochodem - jadę z Częstochowy, tak jak będzie pokazywać druga wg zumi/google maps
27go ok. 9tej mam do przekazania akwarium, które oferowałem u nas na forum (leci do naszego kamrata :) ) i po tym czasie jestem wolny i mogę już śmiało jechać.
Na chwile obecną zgłosiła się do mnie tylko jedna osoba. Koszt, to koszty gazu (auto pali ok 10l gazu/100km), to sobie policzyć ile jest tam i z powrotem, dla orientacyjnego kosztu i podzielić przez liczbę uczestników :)
Auto to kombi, ale będzie na pewno zabrany jeden karton z częściami komputerowymi no i mój śpiwór na podłogę Tollową ;)
Pisać na prywatną wiadomość na forum, ponieważ tutaj częściej zaglądam niż na pocztę :)

Aegis Maelstrom

Aloha,

ponieważ nie wiem jak to będzie z planowanym przeze mnie noclegiem, spytam się gdzie wszyscy przyjezdni nocują: na podłodze u Trolla? :) Wdzięczny byłbym za info czy jest gdzieś jeszcze jedno miejsce i co wziąć ze sobą (takim byłem optymistą, że śpiwór i maty zostawiłem w Wwie, ale coś się powinno skombinować).

Krzysztofie, gdybyś wiedział kiedy dokładnie wracasz, to też mogłoby być pomocne. :)

Troll81

karimate i spiwor moge pozyczyć ja. Spi u mnie Cyfron. nikt inny się nie wpraszał jak na razie....

lukaszja

Konkretne pytanie - o której się spotykamy? Ja o 14 nie dam rady ale realnie 18-18.30. Czy to nie będzie za późno? Napiszcie proszę, kto może się pojawić i o której.

ryszard.korczyk

Niestety nie dostane wolnego, coś pilnego wypadło i nie jestem wstanie pojawić się na zlocie.

Troll81

realny czas spotkania to okolice godziny 15-17 jako współorganizatora i główny mieszacz mogę chętnym wysłać mój numer komórki na PW by łatwiej było się połapać w mieście....

Cyfron

a punkt zborny?
Ja jutro wyjadę pewnie około 11, a nie pamiętam ile się jedzie z Częstochowy do Wrocka.

lukaszja

Cytat: Cyfron w 26 Grudzień 2011, 19:44
nie pamiętam ile się jedzie z Częstochowy do Wrocka.
coś koło 2,5h. Osobiście proponuję w Pawonkowie skręcić na Strzelce Opolskie, tam wbić się w autostradę i prostoooo to Wrocka. 20 km dalej ale ok. 0,5h szybciej...

A punkt zborny? Sam się chętnie dowiem!

Troll81

Loft cafe bar club
ul. Łaciarska 28
Wrocław

lukaszja

Cytat: Troll81 w 26 Grudzień 2011, 19:50
Loft cafe bar club
ul. Łaciarska 28
Wrocław

Czyli od razu na miejscu. Pytałem, bo krążyły pogłoski o oddawaniu krwi ;)

Cyfron

zobaczymy, jak jeszcze pojadę - jak nie zapomnę to skręcę ;)
Co do oddawania krwi - niestety bylem u dentysty, więc ja też bym odpadał, ale w razie czego mogę komuś pokibicować i go ew. zgarnąć z RCKiKu.
Ale jeśli tak ma być, że spotykamy się w tym barze od razu, to ja może podjadę najpierw do Trolla, zostawię (zostawimy, bo nie jadę sam :D ) tam rzeczy i razem z nim przejdziemy się na miejsce.
Zastanawiam się tylko, co z częściami komputerowymi.
Może z Trollem byśmy to przejrzeli i zrobili spis sprzętu który jest, żeby na spotkaniu ustalić co uruchamiamy jako złomkowy KB@P, co składamy jako darowiznę, a co oddajemy na złom.

Wiem też, że inni mieli jakieś części przynieść komputerowe - może jakoś na kolejny dzień (pojutrze) umówimy się na grzebanie z tymi kompami, a jutro to "rozpoznawczo-zapoznawczy" wieczorek :) i chyba tak będzie najlepiej - ustali się też gdzie będziemy mogli z tym pogrzebać, nie zwracając na siebie szczególnie uwagi ;)

Troll81

osoby chętne do RCKiK chętnie tam zaprowadzę. Może i sam oddam krwę. Bo z tego co wypytywałem to w sumie mógłbym. :D

lukaszja

Mam pytanie - czy komuś, kto jedzie jutro na spotkanie, nie przeszkadza w szafie jakaś stara karta graficzna, totalnie złomkowa, byle wyświetlała obraz? No i nie na AGP - takiego złącza brak...

AL

Cytat: ryszard.korczyk w 26 Grudzień 2011, 18:10
Niestety nie dostane wolnego, coś pilnego wypadło i nie jestem wstanie pojawić się na zlocie.

To troszkę komplikuje równierz moją sytuację. Dodatkowo okazało się, że jutro dom moich Teściów (u których chwilowo mieszkam) ma odwiedzić współpracownik z firmy Svistak'a. Ja tam nie palę się do tej wizyty, ale Teściowa ma na ten temat inne zdanie ;-(
Jutro spróbuje jeszcze pertraktować z nią, ale marnie to wygląda.

apohawk

Ja mogę być dopiero wieczorem. Może o 20, nie wiem.
No good deed goes unpunished.

Cyfron

myślę, że obrady spokojnie potrwają do 22 albo i dłużej :D
Dodatkowo, jak pisałem, proponuje spotkanie dnia następnego celem ogarnięcia sprzętu komputerowego :)
a grafiki - nie wiem, czy przypadkiem czegoś nie zapakowałem razem z tymi płytami i resztą sprzętu komputerowego  ;D

Svistak

Cytat: AL w 26 Grudzień 2011, 22:04
To troszkę komplikuje równierz moją sytuację. Dodatkowo okazało się, że jutro dom moich Teściów (u których chwilowo mieszkam) ma odwiedzić współpracownik z firmy Svistak'a. Ja tam nie palę się do tej wizyty, ale Teściowa ma na ten temat inne zdanie ;-(
Jutro spróbuje jeszcze pertraktować z nią, ale marnie to wygląda.

Trzym się dzielnie  :D

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

AL

Cytat: Svistak w 27 Grudzień 2011, 10:50
Cytat: AL w 26 Grudzień 2011, 22:04
To troszkę komplikuje równierz moją sytuację. Dodatkowo okazało się, że jutro dom moich Teściów (u których chwilowo mieszkam) ma odwiedzić współpracownik z firmy Svistak'a. Ja tam nie palę się do tej wizyty, ale Teściowa ma na ten temat inne zdanie ;-(
Jutro spróbuje jeszcze pertraktować z nią, ale marnie to wygląda.

Trzym się dzielnie  :D

No i nic z tego. Muszę jeszcze przynajmniej rok mieszkać u teściów i to po prostu nie przeszło. Kurka jak już urlop zagrał i żona się zgodziła to już myślałem, ża na 100% będę, ale wystarczyła nieplanowana wizyta "duszpasterska" i kłopoty finansowe związane z "gapiostwem" żony i lipa - pozamiatane. W tym roku znowu się nie udało. Może w końcu w przyszłym się uda w myśl zasady do trzech razy sztuka.

krzyszp

Uroczyście ogłaszam, że jako pierwsi z Aegisem zameldowaliśmy się na miejscu.
Piwo i drinki są, mu jeszcze żyjemy ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ryszard.korczyk

A niektórzy muszą w pracy siedzieć. ;(

aborek

Cytat: ryszard.korczyk w 27 Grudzień 2011, 15:36
A niektórzy muszą w pracy siedzieć. ;(
Ano, ktoś musi pracować, by wolne mógł mieć ktoś inny.
Mam nadzieję, że koledzy wypiją kolejkę :parrrty: za każdego nieobecnego.

krzyszp

Cytat: aborek w 27 Grudzień 2011, 15:49
Mam nadzieję, że koledzy wypiją kolejkę :parrrty: za każdego nieobecnego.
Wierzaj mi Waszmość, nie jedną  :parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

no to kamraci, siedzcie tam i knujcie :D
a potem napiszecie nam co wyknuliscie :D

aborek

A swoją drogą Tomku, może by tak się zebrać i zorganizować kolejny zlot w Wawie?

lukaszja

dajcie mi ze 2 godziny, to Was wesprę osobiście ;)

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

aborek: moze, tylko nie wiem czy pod wzgledem kosztowym Wawa nie wypada najgorzej we wszystkim... :)



lolek

Cytat: aborek w 27 Grudzień 2011, 15:59
A swoją drogą Tomku, może by tak się zebrać i zorganizować kolejny zlot w Wawie?

to popieram  :p_arr:

aborek

Noclegi pewnie tak, ale jest w miarę w Centrum Polski i przez to bardziej dostępna. Poza tym w zasadzie z każdej miejscowości dojedziesz jakimś pociągiem czy innym autobusem.