Ogólnopolski zlot B@P 27-28 grudnia Wrocław

Zaczęty przez Troll81, 04 Listopad 2011, 22:48

Czy masz zamiar się fajnie bawić na ogólnopolskim zlocie BOINC ?

TAK
16 (59.3%)
NIE
11 (40.7%)

Głosów w sumie: 27

Martin Fox

Dobra, to 26 pojadę siostrę odwiedzić, więc 27 będę do zgarnięcia z Częstochowy. Napiszę do Ciebie PW to się wymienimy nr telefonów czy ugadamy jakoś :)
PS Zumi kieruje na Opole - ja tam zawsze wolałem trasę Olesno->Kluczbork->Namysłów->Oleśnica :)

Cyfron

w razie czego nie widzę problemów, aby trasę trochę zmodyfikować :)

Czekam na PW zatem :)

Tobas

Czy miejscówka jest już wybrana?
Jako, że ostatnio Troll proponował miejsce i było trafione jak kulą w płot  XD
To tym razem ja zaproponuję, dużo cichsze (brak pociągów przejeżdżających na głową),
kulturalniejsze, z wifi, możliwością degustacji, przekąsek i normalnej konwersacji.

Do tego ceny będą również przyzwoite i samo centrum. Czekam na potwierdzenie od
właściciela czy nie mają jakiejś zaplanowanej imprezy w tym czasie.
Jak uzyskam pozytywną odpowiedź to dam oficjalnie znać gdzie dokładnie mamy się stawić.

Pozdrawiam

Tobas

OK
Mam potwierdzenie lokalu. Podaję wszystkim (Trollu wrzuć na początek wątku)

http://www.loftcafe.pl/Loftcafe.pl/Kontakt.html

Loft cafe bar club
ul. Łaciarska 28
Wrocław


Osobiście raczyłem się tam wiele razy i szczerze mogę polecić miejsce na nasze spotkanie.

Cyfron

no to zajmiemy gdzieś tam loku w okolicy gniazdka, potrzebujemy monitor i będziemy walczyć z komputerami (niech ktoś przyniesie instalki systemu i jakąś kartę wifi do PCta ;) )

Pigu

jak to jest ostatecznie z tą datą - to zlot 3-dniowy?

Troll81

w sumie proponuję dwudniowy 27-28 grudnia. Zawsze mozna go przedłużyć. Ale myślę że dwa dni to wystarczająco dużo....

kotfryc

Ok ja będę miał powrót autokarem 29 wieczór, właśnie patrzyłem na połączenia autobusowe.
Prawdopodobnie na dwie noce będę chciał zamówić jakiś hostel (co by się nie wciskać między Trolla a jego kobitę hihi),  znalazłem coś takiego:
http://www.avantgardehostel.pl/
Czy ktoś  jeszcze byłby chętny?

GRID

Po obejrzeniu filmu hostel wiem co to jest. Na początku fajnie ale potem giniesz.  :)

Troll81

Cyfron chyba nocował w hostelu to możesz go podpytać.

ryszard.korczyk

Prawdopodobnie też się wybiorę. Czy ktoś z okolicy Kęt ew. Bielska-Białej też jedzie?
maps.google.pl/maps?q=kęty
Bo albo jadę swoim combi i wejdą jeszcze 4 osoby małe osoby lub 3 duże ;), albo z kimś się zabiorę.
Rysiek

kotfryc

LOL ludzie ja tak zwiedziłem pół europy i  żyję   :p_arr:  Hostele na poziomie są moim zdaniem fajniejsze od hoteli***  :)  standard podobny a lepsza cena  :p_arr:
GRID rozmowa o filmach to w innym dziale  :P

ryszard.korczyk

Gdyby ktoś wylądował w Warszawie to polecam:
http://okidoki.pl/wp/lang/en/
Odjechany na maksa, a pokoje nie mają nr tylko nazwy nawiązujące do wystroju. Obsługa też jest bardzo klimatyczna ;). Bufet też odjechana na maksa ;), podłoga to kg podkładek pod nakrętki zalanych żywicą, u sufitu wiszą tarki z żarówkami w środku ;). I najważniejsze nie spotkamy tam sztywniaków w garniakach.
Kiedyś z braku pokoi dostałem Słodziak, w kolorze różowym.

Cyfron

a to Trollu ja nie nocuje u Ciebie?;>
Poza tym ja zamierzam tam być 27-28 - może ktoś wreszcie zmieni tą datę w tytule wątku?

Troll81

Ale kiedys nocowałeś w hostelu. Tak mi się zdawało....

Cyfron

w hostelu nocowałem, jak byłem z narzeczoną :) i to było tylko raz - na zlotach zawsze byłem tylko jeden dzień i wracałem zaraz po zlocie do Krakowa...

Troll81

czyli mozesz olecić odradzić któryś hostel :D

Cyfron

ja spałem w tym: http://www.dwpiast.pl/ bez szału, w miarę tanio, wiząłem wtedy chyba pokój 2os. bez łazienki (wspólna na piętrze) i dało radę :)

ryszard.korczyk

Jednak nie pojawię się na zlocie, ze względu na krytyczne terminy jakiegoś projektu nie dostane w tym czasie wolnego. Mam własną firmę, ale jestem też podwykonawcą i czasem umowy mnie trzymają. :(

Troll81


krzyszp

Kurcze, żeby tylko ekipa nam się nie skurczyła za bardzo :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

A daj spokój. Wygląda na to że nie będę mógł oddawać krwi :( ząbki mi się sypią i w efekcie nie moge oddać 2 tygodnie po leczeniu zęba krwi :(

ryszard.korczyk

Może w ostatniej chwili uda się wyrwać na zlot, ale to nic pewnego. Będę próbował.

Aegis Maelstrom

Próbuj próbuj!

A tymczasem chyba mi się uda pojawić - tylko nie wiem na jak długo, pytanie jak sobie poradzę m.in. z noclegami. :)

Jeszcze krzyszp: czy ta oferta z podwózką od Zielonej Góry aktualna? :) Jechałbym z Głogowa (to w pół drogi Zielona Góra - Wrocław, tyle że autem trzeba odbić do miasta).  ;D

krzyszp

Aktualne, zabieram kogo się da :)
Adresy poproszę na PW

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas

Noclegi mogę załatwić w nieograniczonej ilości u siebie.
Warunek karimata i śpiwór - no i trzeźwy kierowca.
W zasadzie możemy tam zrobić również after-party -
póki się jeszcze nie wprowadziłem.

krzyszp

Cytat: Tobas w 15 Grudzień 2011, 18:16
...no i trzeźwy kierowca.
No i cały misterny plan poszedł w p... ;)
A poważnie (ale nie do końca), to jest na sali abstynent z prawkiem i odwagą do prowadzenia auta z kółkiem nie po tej stronie?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

jak juz popakuje sie w pudła to i z karimatami moge ludzi u siebie przygarnać :D

Tobas

Cytat: Troll81 w 15 Grudzień 2011, 19:23
jak juz popakuje sie w pudła to i z karimatami moge ludzi u siebie przygarnać :D

Do Trolla będzie znacznie bliżej no i można pieszo / komunikacją miejską

Troll81

jeszcze się nie zadeklarowałem. moja połówka moze mieć w tej kwestii coś do powiedzenia :D

emik

ja dopiero pod koniec przyszłego tygodnia będę wiedział jak pracuję w przerwie świątecznej, ale jeśli miałbym wolne to pojawię się na 99% i chyba znalazło by się jedno miejsce noclegowe dla mnie ??


Martin Fox

jak ktos przezyje spanie na podlodze (no i wezmie ze soba karimatke) to jedno miejsce sie nawet u mnie znajdzie :P

Pigu

z ciekawość - jedzie ktoś przez Poznań?

ryszard.korczyk

Może jednak się wybiorę, o ile uda mi się zamknąć projekt w pracy przed świętami. Moja trasa to Bielsko-Biała, Katowice - A4 - Wrocław. Mam wolne miejsca.

AL

Cytat: ryszard.korczyk w 16 Grudzień 2011, 18:59
Może jednak się wybiorę, o ile uda mi się zamknąć projekt w pracy przed świętami. Moja trasa to Bielsko-Biała, Katowice - A4 - Wrocław. Mam wolne miejsca.
Hmm, może by mi się jednak udało załatwić wolne, nie chcę zapeszać - dowiem się dopiero we wtorek. Wrazie czego mógłbym się do Ciebie przysiąść w Bielsku albo Czechowicach na wysokości McDonalda?

Ufol

Czy ktoś będzie jechał przez Warszawę? Tam gdzie mieszkam nawet wrony zawracają, ale jakby ze stolicy ktoś wyruszał, to może by dało radę się z nim zabrać.

ryszard.korczyk

Cytat: AL w 16 Grudzień 2011, 19:26
Cytat: ryszard.korczyk w 16 Grudzień 2011, 18:59
Może jednak się wybiorę, o ile uda mi się zamknąć projekt w pracy przed świętami. Moja trasa to Bielsko-Biała, Katowice - A4 - Wrocław. Mam wolne miejsca.
Hmm, może by mi się jednak udało załatwić wolne, nie chcę zapeszać - dowiem się dopiero we wtorek. Wrazie czego mógłbym się do Ciebie przysiąść w Bielsku albo Czechowicach na wysokości McDonalda?
Jeśli będę już pewny wyjazdu to masz już miejscówkę zarezerwowaną.

AL

Dzięki, we wtorek jak i ja będę pewny co i jak dogadamy się na pw. Póki co mam wstępną zgodę mojej ładniejszej połówki - więc powinno być już z górki.

Troll81


AL

A tam tłum zaraz, zresztą czy nie oto chodziło?
(No i w moim przypadku to jeszcze nic pewnego - narazie 60% na tak tylko).