Ogólnopolski zlot B@P 27-28 grudnia Wrocław

Zaczęty przez Troll81, 04 Listopad 2011, 22:48

Czy masz zamiar się fajnie bawić na ogólnopolskim zlocie BOINC ?

TAK
16 (59.3%)
NIE
11 (40.7%)

Głosów w sumie: 27

krzyszp

Cytat: Troll81 w 21 Listopad 2011, 10:04
Chcesz żeby mnie żona zabiła??
Ustaw na mapie czujkę na jakiś parking w pobliżu Twojego domu, zabawimy się w harcerzy :)
Cytat: aborek w 21 Listopad 2011, 11:16
Ale jaka piękna śmierć by to była...
Fakt ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja


apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81

chłopaki weźcie pod uwagę że ja nie mam zbyt wiele miejsca..... no chyba ze bank bardzo szybko rozpatrzy wniosek kredytowy pozytywnie. to wtedy i parapetówę by się urządziło.....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 21 Listopad 2011, 23:37
....to wtedy i parapetówę by się urządziło.....
Dawaj numer telefonu do osoby odpowiedzialnej, wywrzemy pewien nacisk (jak nie zgodzą się szybko, to zagrozimy, że zostaniemy u tej osoby) ;)

Ps. Trollu, znasz to powiedzenie:
CytatWpadliśmy na kawę, zostaniemy dwa tygodnie...
XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

ja zabieram śpiwór i planuje przenocować na podłodze - będzie wesoły pokoik  %)

AL

Ja z miłą chęcią bym się z Wami spotkał, ale ani praca, ani moja luba mi na to nie pozwalają....

Bober


kempler

Ja również. Gdyby inny termin. Nie przed i po jakimś święcie/wolnym. Niestety.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


czach

#50
ehlo,

Ponieważ moje plany urlopowe nieco się zmieniły to nie dość, że będę w tym czasie we Wrocławiu to jeszcze jakiś wolny pokój dla chętnych się znajdzie. :-)
(z wyżywieniem ;-))
--
Marcin Trzaska /czach/

Troll81

Właśnie wydałes na siebie wyrok. Banda wygłodniałych Hunów już do ciebie leci  %)

czach

Cytat: Troll81 w 23 Listopad 2011, 13:55
Właśnie wydałes na siebie wyrok. Banda wygłodniałych Hunów już do ciebie leci  %)
Zarówno moją kochana żona jak i ja gotować lubimy. :-)
Ja tylko poproszę o kogoś z kombi i niech puka nogą w drzwi. ;-) :->
--
Marcin Trzaska /czach/

krzyszp

Cytat: czach w 23 Listopad 2011, 14:37
Ja tylko poproszę o kogoś z kombi i niech puka nogą w drzwi. ;-) :->
Oj stary, po roku na angielskim (tfu) jedzeniu... Ryzykujesz  XD
Zamelduję się posłusznie  ;D

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

czach

Cytat: krzyszp w 23 Listopad 2011, 16:42
Cytat: czach w 23 Listopad 2011, 14:37
Ja tylko poproszę o kogoś z kombi i niech puka nogą w drzwi. ;-) :->
Oj stary, po roku na angielskim (tfu) jedzeniu... Ryzykujesz  XD
Zamelduję się posłusznie  ;D
Oj, mam nadzieję. :-) Postaramy się aby ślinianki bolały. ;-)
--
Marcin Trzaska /czach/

Troll81

To moze i ja się u ciebie zjawię. Tak zachwalasz ze az zgłodniałem....

Cyfron

Cytat: czach w 23 Listopad 2011, 14:37
Cytat: Troll81 w 23 Listopad 2011, 13:55
Właśnie wydałes na siebie wyrok. Banda wygłodniałych Hunów już do ciebie leci  %)
Zarówno moją kochana żona jak i ja gotować lubimy. :-)
Ja tylko poproszę o kogoś z kombi i niech puka nogą w drzwi. ;-) :->

po co to kombi ?;> (samochód?)

krzyszp

Cytat: Cyfron w 23 Listopad 2011, 21:10
po co to kombi ?;> (samochód?)
Za lodówkę na lemoniadę ma robić ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kotfryc

A dla mnie się gdzieś miejsce znajdzie ? :D

Troll81


krzyszp

#60
kotfryc jedzie ze mną jako ochroniarz zapasów lemoniady ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kotfryc

#61
Transport w jedną stronę mam + wolne z roboty.... łatwię teraz powrót i myślę nad noclegiem ...

Propozycja... będzie nas tam trochę... czy tylko towarzysko się spotykamy ... czy może jakieś sprawy z fundacją/drużyną/radiactiv czy co tam jeszcze omówić... tzn wiem że wiele rzeczy będzie omawianych siłą rzeczy, ale czy będą to typowo koleżeńskie gadki, czy może jakieś głębsze ustalenia ?

EDIT: Troll może jako twórca wątku pozbierasz zgłoszenia i zrobisz listę w pierwszym wątku ?

Troll81

w pierwszym poście dałem listę chętnych. Prosze o potwierdzenie do mnie na PM najlepiej z podaniem numeru komórkowego żeby w razie zagubienia móc się z wami zdzwonić....

Cyfron

hmm... - a może by tak udać się pierwszego dnia zlotu do Centrum Krwiodawstwa we Wrocku i oddać wspólnie krew? Akurat 25go grudnia mijają mi 2 miechy od donacji :D

Tobas

Cytat: Cyfron w 27 Listopad 2011, 20:08
hmm... - a może by tak udać się pierwszego dnia zlotu do Centrum Krwiodawstwa we Wrocku i oddać wspólnie krew? Akurat 25go grudnia mijają mi 2 miechy od donacji :D

Popieram - byłaby to moja defloracja  XD. Tylko musielibyśmy to zrobić na początku,
zanim zaczniemy konsumować  :parrrty:

Cyfron

Potwierdzam - na pewno jak najwcześniej tam dotrzeć. Wtedy będziemy mieli załatwione kilka rzeczy - dobry uczynek, zdjęcia na stronę B@P i dużo bardziej "ekonomiczni" będziemy z piciem  :parrrty:

Troll81

eh..... wy już jakaś grubą balangę planujecie.....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 27 Listopad 2011, 20:28
eh..... wy już jakaś grubą balangę planujecie.....
15 piw na głowę to jeszcze nie jest "gruba balanga"  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

a to ona kiedyś taka nie była planowana ?  %)

A na poważnie - to ja myślę, że oddanie krwi byłoby dobre, tylko, żebym zaraz po tym samochodem nie jeździł, bo nie chcę ryzykować (więc musiałbym samochód zostawić tam, gdzie będę kimał).
No i pytanie - czy ktoś z PNT (albo innych zespołów) będzie na zlocie? Mam nadzieje, że nazwa "Ogólnopolski zlot B@P" nie jest tutaj powodem do jakiś odmów :), a oddanie krwi to na prawdę piękny gest  :arrr:

Troll81

Na razie nikt z innych drużyn nie zapowiadał swego przyjścia. Ja tam kieruje autkiem po donacji, tylko ostroznie....

Cyfron

Ty Trollu już tam zostawiłeś z jakiś 1m3 krwi i jesteś starym wygą - ja tam będę oddawał 2gi raz, więc nie wiem co tam ze mną będzie (po pierwszym było nadzwyczaj dobrze :) )

Czy jest jakaś szansa wysłać info do innych zespołów o oddawaniu krwi i zlocie boinc we wrocku?

Troll81

Chcesz to wysyłaj. Ja po pierwszym oddaniu poszedłem na WF i robiłem 50 długości basenu :D

Cyfron

przypominam wszystkim o zlocie (kto się jeszcze nie zdecydował ;) )

Mam też prośbę - mam spory problem z brakiem myszy do komputera - jakby ktoś ze "zlotowiczów" miał, to prosiłbym o zabranie - im więcej tym lepiej, bo w laboratorium też brakuje nam mysz, a może w ten sposób byśmy pomogli "nam" za to, że trzymamy komputery :)

Martin Fox

To w końcu jaki dzień? Bo się pogubiłem głupiutki :P

GRID


Cyfron

27-28 grudnia - 27mego idziemy oddać wspólnie krew  :arrr: a potem gdzieś się zaszyć i debatować :)ś

Martin Fox

No to lipa ;( może uda mi się wrócić na 28 ;( chyba, że będę na dwa razy jeździł do Częstochowy - ktoś jedzie przez Czewe żeby mnie zabrać? :)

Cyfron

Ja będę jechał 27mego rano z Częstochowy do Wrocka na ten zlot :D

Martin Fox

Którędy? Bo bedę w okolicy Zawad u babci na swięta i albo bym wtedy walił do Częstochowy albo czekał (zależy którędy jedziesz) i czy masz miejsce :P

Cyfron

wejdź na zumi i wyznacz sobie trasę częstochowa -> wrocław - tak najprawdopodobniej będę jechał.
Póki co nikt się nie zadeklarował na 100% że ze mną jedzie, więc jadę sam - zrzuta na paliwo i przyjmę każdego chętnego :D