Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

PoznanskaPyra

Zdobyłem jakąś taką dziwną odznakę, cóż to? Taka tarczka z czymś. Tylko nie wiem co to  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


tito

Ja oglądałem - 2 dni. I żadnego zwalidowanego eventu :/

kva.pl

Ja tam tylko DNA@home czasem licze.

W ogole bede mial spory spadek RAC, juz mam 34 stopnie w domu, niedlugo bedzie 40....

tito


kva.pl

Nie chodzi nawet o to ze sie kompy przegrzewaja, ja sie przegrzewam. Jak nie chodza mam kilka stopni mniej i one robia roznice.

tito

Wymiękasz?  XD
Powiedz prawdę: Ty nie dasz rady? Kto jak kto, ale TY?  :arrr:

AL


tito


tito

Cytat: PoznanskaPyra w 05 Czerwiec 2015, 16:45
Zdobyłem jakąś taką dziwną odznakę, cóż to? Taka tarczka z czymś. Tylko nie wiem co to  %)
Pozazdrościłem i gotowe tylko jeszcze niewidoczne.

AL


kva.pl

U mnie byla niedziela pt placenie rachunkow i liczenie kasy. Czeka mnie malo snu w najblizszym czasie  :(

PoznanskaPyra

Cytat: tito w 07 Czerwiec 2015, 16:43
Cytat: PoznanskaPyra w 05 Czerwiec 2015, 16:45
Zdobyłem jakąś taką dziwną odznakę, cóż to? Taka tarczka z czymś. Tylko nie wiem co to  %)
Pozazdrościłem i gotowe tylko jeszcze niewidoczne.

Tyle że ja te filmiki jakoś ze 2-3 miesiące temu oglądałem :D Zapomniałem o tym, dopiero jak podałeś mi link o tym z czego ta odznaka, to sobie przypomniałem.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


Troll81

Powróciłem z przyjemnie chłodnej Islandii :D do upalnego i dusznego Wrocka....  :ahoy:

necavi

@Troll81 bywasz tam częściej? Marzy mi się urlop w zimnych krajach, jakie tam ceny, poleciłbyś coś?

Troll81

Byłem tam Raz :D polecam dobry namiot (wiatry są naprawdę silne), i matę samopompującą (bo ciągnie chłodem) wraz ze śpiworem. Zalecam tez zabranie palnika i kupno na miejscu zbiornika z gazem. I gotowanie we własnym zakresie.

Islandia jest ze dwa razy droższa od Polski. Jeśli jedziecie grupa polecam wynajęcie samochodu (stop i autobus nie wszędzie docierają). Zakupy robić w sieci sklepów bonus (najtaniej) a wcześniej zapoznać się w których miejscowościach one są :D

Loty polecam tanimi liniami (są bezpośrednie połączenia, ja leciałem z przesiadką i szkoda czasu....) co do miejsc.... jest tam tego tyle że mój urlop to ledwie liźnięcie Islandii. Polecam jechać po 15 czerwca ( my mieliśmy niektóre atrakcje nieczynna bo drogi nie były przejezdne z powodu roztopów, a jechaliśmy solidnym autkiem z dobrymi kierowcami i były naprawdę nieprzejezdne.....)

Szopler

Ja to tylko tu zostawię:
http://www.wykop.pl/link/2600771/przelot-nad-placem-budowy-reaktora-termojadrowego-iter/

Troll81

budują elektrownie a reaktora sprawnego jeszcze ni ma :D

LQG

Cytat: Troll81 w 15 Czerwiec 2015, 09:05
budują elektrownie a reaktora sprawnego jeszcze ni ma :D

Nie elektrownię a Międzynarodowy Eksperymentalny Reaktor Termonuklearny http://pl.wikipedia.org/wiki/ITER

sknd

Pirates@home po raz pierwszy zassało mi kilka WU, ale zerknąłem teraz naserver status - 9 WU do pobrania...

tito

Bo to taki projekt...  ;D
PS:
http://www.boincatpoland.org/boincstats-pirateshome-usuniety-z-listy-aktywnych-projektow/

AL


tito


Szopler


tito


Troll81


necavi

#6031
Tak za ok. 30 minut  :P

Edit/ Co za świat! Nie dadzą wygrać  :no:

AL


Troll81


Szopler


tito


Troll81


Szopler


Troll81


kva.pl

A ja juz w pracy. Jutro o 8 rano musze byc na komendzie i bede przesluchiwany w sprawie jednego z klientow, probowalem negocjowac pozniejsza godzine, ale sie nie dalo  :(