Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL


Martin Fox


tito

http://www.123numbers.org//top_hosts.php

No czyj host jest No1 w projekcie? :D

AL

Cytat: tito w 18 Październik 2015, 16:54
http://www.123numbers.org//top_hosts.php

No czyj host jest No1 w projekcie? :D

Gratulacje! Fox - to jest zwykłe piwo ;)  :parrrty:

Szopler


Szczur


kva.pl


Szopler


AL


Troll81

A ja po wieeelu latach biegania po górkach postanowiłem sobie wyrobić odznaki GOT. Strasznie to upierdliwe ale właśnie otrzymałem popularną :D

Szczur

Niech wszyscy będą sławni i bogaci aby się przekonali że to nie jest to :)

necavi

Cytatwymieniłbym wszystkie psy na świecie na koty :D
vs
CytatDziwne stwierdzenie ze strony Szczura :P
To nic
Mój pies i kot ogólnie się nie lubią (duża różnica wieku), ale... gdy tylko coś żywego znajdzie się na terenie posesji wspólnie urządzają polowanie i to coś musi umrzeć  :fright:
Głaskanie przez obcych to również ryzykowny czyn - zarejestrowano 2 pogryzienia, podrapań nie liczę. Domowników uwielbiają  :love2:

Szczur

tyle lat w internecie i jeszcze się nie kapnęli że nie jestem szczurem :D

PoznanskaPyra

#6453
Trafiło do mnie całkiem fajne liczydełko pod postacią Sapphire Fury Tri-X :D Mam je do przyszłego czwartku :)

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

cp

Cytat: PoznanskaPyra w 21 Październik 2015, 10:41
Trafiło do mnie całkiem fajne liczydełko pod postacią Sapphire Furry Tri-X :D Mam je do przyszłego czwartku :)

Furry? Czyżby jakaś specjalna edycja karty graficznej pokryta miękkim futerkiem?  XD Chodzi o wyciszenie zestawu? Czy żeby biednej karcie nie było za zimno?

BTW. właśnie wyobraziłem sobie całego PC-ta tak zmodowanego  %)

Troll81

mówisz masz - http://www.computerweekly.com/cgi-bin/mt-search.cgi?IncludeBlogs=108&tag=beaver&limit=20 - compubeaver

PoznanskaPyra

Nieee  %)

O tym

Ledwo do obudowy wlazło, to bydle jest jeszcze dłuższe niż R9-390x  :fright:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Wygrywam! BTW Kiedyś dotarłem do małej złotej i na tym się skończyło.

Troll81

ja nie wiem dokąd dotrę :D po górkach chodzę sporo. więc nie powinno być problemu. Pytanie czy mi się będzie chciało pieczątki zbierać i książeczkę uzupełniać :D

tito

Teraz pieczątki to sama przyjemność. Pamiętam jak miałem 13-15 i brat mnie pędził po górach. Trzeba udokumentować przejście przez trasą? To do sklepu spożywczego (a to jeszcze komuna) i pani za ladą wzrok podejrzliwy kieruje i pyta się "a po co?". Albo do sołtysa...
Ja skończyłem ... nawet nie wiem na jakiej. Brat to już cholera wie co ma. Dużą złotą bodajże.

PoznanskaPyra

Ja już dawno bym miał odznakę, tylko ciągle zapominam o tych książeczkach...
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Ja gdyby zbierał od początku to już miałbym za wytrwałość :D

sknd

kiedyś zbierałem, ale po drugiej czy trzeciej szlag mnie trafił i książeczkę też  ;)

AL

Ojciec ma za wytrwałość - ale on jest przewodnikiem, więc to się nie liczy.


Troll81


Szopler

Mogło by przestać padać na 48h chociaż - czas posprzątać na cmentarzach...

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

Będę prowadził badania w ramach grantu  :love2:



Troll81


pawg




kva.pl

No to cisnij i rozwijaj nauke ku chwale teamu  :attack:

sknd

pawg myślisz o wykorzystaniu mocy przerobowych boinca?

pawg

myślałem o tym, ale charakter przewidywanych przeze mnie obliczeń jest niewygodny zarówno dla mnie jak też dla liczących. Zadań byłoby bardzo mało (serie po ok. 10WU) o wielkości podobnej do tych rozsyłanych przez RNAworld  :dunno:



AL


Szopler

Cytat: pawg w 24 Październik 2015, 14:28
myślałem o tym, ale charakter przewidywanych przeze mnie obliczeń jest niewygodny zarówno dla mnie jak też dla liczących. Zadań byłoby bardzo mało (serie po ok. 10WU) o wielkości podobnej do tych rozsyłanych przez RNAworld  :dunno:

Uhm...
RNA World 1.15 cmsearch VM (VirtualBox) 1.0.2 (vbox64) cmsvm2_GA-p[e20-30MB_Lin64f]_1_Oryzias-latipes-(Japanese-medaka)_DG000022.lin.EMBL_RF00028_Intron_gpI_1349111823_82348_35 86,071% 139d,04:24:23

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Martin Fox


AL