Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 08 Listopad 2015, 21:34
przeciętnie sporo lepsze niż w twej aktualnej firmie :D
Zależy czyją przeciętną bierzemy pod uwagę  :whistle:

AL

Przeciętne czasem potrafią być nie przeciętne.

Troll81

ciekawe dlaczego w porównaniu nie ma Czech, Słowacji, Rumunii, Łotwy, Estonii, Chorwacji....


AL


PoznanskaPyra

Są pewne przesłanki które mówią, że w grudniu będę miał GTX980Ti do testów  :arrr:

Obecnie mam R9-390 ale STRIX od Asusa i stwierdzam, że jest to gorsza propozycja do Boicna niż Nitro od Sapphire.
1.W karcie od Sapphire radiator odbiera ciepło również z kości pamięci, ten w Asusie nie. W liczeniu, moim zdaniem, po dłuższym czasie mogą się te kostki uszkodzić od wysokich temperatur.



2.Jeżeli to komuś przeszkadza, to Asus jest cholernie głośny w porównaniu do szafirka
3.Ma mniej rozbudowaną sekcje zasilania, przy ogromnym popycie na prąd rdzenia Hawaii.



Za to ma plusy które większość tutaj mało obchodzą, typu fajny wygląd i migające logo ;) Wymiary na długość i szerokość są bardzo zbliżone jednak Sapphire jest grubszy. No i Asus mówi nam że mamy podłączyć wtyczki zasilające kartę  %) Sygnalizując to diodami umieszczonymi przy wtyczkach. Jeżeli nie są podłączone świecą na czerwono a jak już podłączymy to na biało  XD





Galeria fotek:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.795669730579110.1073741848.462630840549669&type=3
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

ja mam 560Ti od Asusa i ten opis też idealnie pasuje do mojej karty, ale z jednym wyjątkiem. Gdy mam podpiętą wtyczkę zasilającą świeci się zielona dioda, a gdy coś nie kontaktuje/zapomniałem podpiąć - czerwona



kva.pl

Malo ktory projekt w zauwazalnym stopniu obciaza pamieci wiec akurat tym ze nie sa chlodzone bym sie nie przejmowal ;)

PoznanskaPyra

Programiści mam pytanie.

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/inicjatywa_boltzmanna_czyli_cuda_dla_kart_graficznych_radeon

Czy przyda się to do boinca?

PS. Tytuł nie mówi wszystkiego.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl


AL


kva.pl


Troll81


kva.pl

A ja jeszcze jakies 5h posiedze w biurze  :dunno:

sknd

Orientujecie się, ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie (Acer Aspire 5741G), chodzi mi o koszt robocizny, wiem, że matryca kosztuje ok 200

Troll81


sknd

nie mój laptop, a poza tym to jedne z takich, co to trzeba je całkiem rozmontować żeby odczepić klapę. Pewnie się za to wezmę, ale ciekaw jestem ile profesjonaliści za to biorą - jeśli jakoś niedużo, kolega pewnie bardziej zaufa fachowcowi...

Troll81

http://wroclaw.doba.pl/artykul/spalili-na-rynku-zydowska-kukle-trzy-zawiadomienia-do-prokuratury-w-tym-od-rafala-dutkiewicza-/8200/17 - co się z tym krajem porobiło.....

sknd

tak do rymu mówiąc: brunatne z szamba wybiło...

cp

Cytat: Troll81 w 19 Listopad 2015, 19:22
http://wroclaw.doba.pl/artykul/spalili-na-rynku-zydowska-kukle-trzy-zawiadomienia-do-prokuratury-w-tym-od-rafala-dutkiewicza-/8200/17 - co się z tym krajem porobiło.....

No właśnie, co to się porobiło? Pewni ludzie uczciwie i w ramach prawa postanowili zademonstrować swoje poglądy, a inni ludzie (którym demonstrowane poglądy są wybitnie nie w smak) chcieliby "prewencyjnie" zakazywać wybranych zgromadzeń (pod pozorem walki z rasizmem/antysemityzmem). Takie postępowanie kiedyś zwykło się nazywać cenzurą, czy ograniczaniem swobód obywatelskich. Najwyraźniej takie praktyki były w państwie totalitarnym (PRL) be, ale w dojrzałej demokracji (III RP w trakcie upgrade'u do IV RP v 2.0) już są w porządku. Zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa zostały złożone po fakcie i teraz piłeczka leży po stronie prokuratorów i sędziów, i dobrze. Za to głosy nawołujące do ograniczania wolności wypowiedzi bulwersują mnie najbardziej. Szczególnie, że cenzurą jeszcze nikt nigdy z niczym nie wygrał i żadnego problemu nie rozwiązał. Gorzej - tak potraktowane problemy mają paskudny zwyczaj spokojnie sobie narastać gdzieś w podziemiu, by jakiś czas później eksplodować ze znacznie większą mocą.

.
.
.

A, wróć, ty nie o tym, a o antysemityzmie. No więc,"nic nowego, trollu, nic nowego..." Gdzieś ty był przez ostatnie ćwierć wieku?

P.S.
Na demonstracji nie byłem, więc piszę tylko w oparciu o relacje medialne. Jeśli tak było, jak to opisują w prasie, to dziwię się, że policja nie rozwiązała demonstracji od razu, na miejscu. Z opisu wynika, że podstawy były (groźby karalne pod adresem grupy osób, tu: żydów)

Hani

#6579
Yyy... Będzie ankieta na PM grudnia?


AL

Będzie - z przyczyn technicznych dopiero jutro w godzinach wieczornych.

Hani



Szopler

Cytat: AL w 22 Listopad 2015, 02:54
Będzie - z przyczyn technicznych dopiero jutro w godzinach wieczornych.

:)

kva.pl


sknd

Cytat: kva.pl w 22 Listopad 2015, 12:55
Moglbym spac caly dzien...

też próbowałem, ale właśnie wstałem wrzucić jakąś paszę  ;)

kva.pl

Smacznego :)
Ja mam dzis gulasz z lopatki wieprzowej z dodatkiem boczku  8)

Troll81


kva.pl

Co Ty nie powiesz (w pracy jestem wlasnie  :wth: ).

Troll81


kva.pl

Tak :/ Na szczęście w święta będę miał dużo wolnego.

AL


Martin Fox


Szopler


Martin Fox


Szopler


kva.pl

A ja dawno nie mialem nudnego, chodz sie zamienimy  :boing:

Szopler


Troll81

heh.... ja co rano na razie mam stertę do odfiltrowania :D

AL


Szopler

Dzisiaj za to lepiej - na dzień dobry reklamacja :deadman: