Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

cp

Cytat: tito w 19 Grudzień 2015, 07:31
Byłem ja nowych Star Wars.
W porównaniu z częściami 1-3 jest lepiej. W porównaniu z 4-6... No naprawdę- bardziej mrocznych aktorów ciemnej strony nie mogli dobrać? Myszki Miki tylko brakowało i byłby Disney w całej okazałości.

Pewnie pojawi się w części 9 jako główny ZUY. A w części 8 antagonistą będzie Goofy aka Darth Goofius  :whistle:

P.S.
Nie, nie widziałem Episode VII i na razie nie planuję.

kva.pl

Ja tam mam wszystkie star warsy na filmwebie ocenione w granicach 1 do 3 /10. Nie rozumiem co w nich ludzie widza, nie przekonuje mnie w nich nic. Na nowe do kina sie nie wybieram, moze kiedys w domu obejrze.

tito

A w jakim wieku oglądałeś i od której części zacząłeś?

kva.pl

Pierwszy raz jak mialem ze 12 lat, te stare. A w zeszlym roku zrobilem sobie maraton wszystkich.

LQG

Też nie poważam "Gwiezdnych Wojen" ale sentymentem darzę najlepszą część czyli "Imperium kontratakuje", być może dlatego że to był pierwszy film jaki oglądałem w kinie. Dobre filmy to skończyły się z dekadę temu jak również gry.

Troll81


sknd

no ból dupy najlepsze nasiadówy z kory dębu  ;)
P.S. też nie wiem co ludziska widzą w Gwiezdnych Wojnach... oglądałem dzieciakiem bedąc i już wtedy nie urwało mi dupy...

LQG


AL


kva.pl


AL


kva.pl


Troll81


AL


Troll81


Cyfron

oj tam - nie trzeba :)

BTW - nie ma ktoś niepotrzebnych baterii/akumulatorów do laptopów ? Mogą być zepsute - chętnie przyjmę :)

Troll81


sknd


Cyfron

no to zacnie - PW poszły
Ktoś jeszcze by może miał jakieś ?

tito

Mam jedną zepsutą od laptopa. Chętnie odeślę.


AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81


kva.pl


AL


Cyfron

tam nie wygrywać a wysyłać mi stare akumulatory z lapsów/notbooków/netbooków itd  :attack:

AL



PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Cytat: Cyfron w 28 Grudzień 2015, 23:34
tam nie wygrywać a wysyłać mi stare akumulatory z lapsów/notbooków/netbooków itd  :attack:

Ile potrzeba i w jakiej mają być kondycji? ;)

Cyfron

akumulatory w dowolnym stanie. Potrzebuję wyciągnąć z nich poszczególne ogniwa. Więc ja chętnie wciągnę chyba wszystko co ma szansę w środku posiadania ogniw nie napuchniętych (ostatnio z jednej baterii która spuchła do dwukrotnej swojej grubości) udało mi się wyciągnąć i "odzyskać" wszystkie cele.

Do czego potrzebuję? Chcę spróbować zrobić sobie power banki z tych ogniw. Wydaje się to banalnie proste (aż za proste :) )

A jak Szopler się pyta ile ich ma być to się boję powiedzieć "ile się da" ale zaryzykuję :D

Szopler


kva.pl


Troll81

Cytat: PoznanskaPyra w 29 Grudzień 2015, 10:42
Po co Ci te akumulatory? Będziesz to jadł?

http://i1.memy.pl/obrazki/473b214682_przepraszam_czy_bedzie.jpg


AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81