Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Martin Fox

Jeśli do tej pory nie odczuwałeś potrzeby posiadania smartfona - nie kupuj. :D
Ja przez długi okres czasu miałem zestaw myphone hammer (typowa nokia 3310) + tablet i był wystarczający - tablet jak był potrzebny to się zabierał do plecaka, a jak nie to zostawał w domu, a telefon bez problemu sie mieścił w kieszeni.

cp

Cytat: tito w 04 Grudzień 2016, 18:26
A ja się dopiero zastanawiam nad kupnem pierwszego w życiu smartfona (tj dla mnie) - tylko Panowie, jak to nosić?! W kieszeni spodni byłoby ok, lecz mam tam również pęk kluczy i jak dołożę smartfona to jest cholernie niewygodnie. Ktoś widział może jakąś saszetkę na pasek? Taką sprawdzoną w działaniu.

Nad tym, czy warto, czy nie, nie chcę się rozpisywać, bo to sprawa indywidualna. Ale co do noszenia smartfona (i nie tylko), to ja od lat stosuję wsuwane za pasek torebki na miniaparaty (popularne 'idiotenkamery'): bezwstydna reklama pewnej dużej sieci sklepów z elektroniką ;). Wygląda jak wygląda, ale sprawdza się 100x lepiej, niż jakiekolwiek 'dedykowane' etui. Tyle, że niektóre smartfony nawet na coś takiego są za duże. Najlepiej przejdź się do takiego sklepu 'pewnej dużej sieci', weź upatrzony pokrowiec i przymierz do upatrzonego smartfona.

P.S.
A kombinacja klucze + smartfon = porysowany ekran

tito

O - to jest dobry pomysł. Jutro pójdę do jakiejś sieciówki.

PoznanskaPyra

Dzień wolny jutro/dzisiaj, więc naspamowałem trochę piw w zdobyczach :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


tito


sknd


kva.pl


tito


kva.pl

A u mnie dobry.
Szukam sekretarki do biura ze znajomoscia rosyjskiego wiec pozglaszaly sie Ukrainki. No i mialem dzis dialog:
- Jakie sa pani oczekiwania wzgledem miejsca pracy?
- Yyy... No zeby bylo cieplo

%)

tito


kva.pl


tito

Jak na zewnątrz jest -20 zaś musisz przejść pod pracującym wentylatorem nawiewowym to nieraz faktycznie jest ciut zimno.

kva.pl


tito



tito



sknd


tito


kva.pl


Szopler


kva.pl


KrzychuP


Troll81


sknd


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Martin Fox


Troll81

dlatego pożegnałem się z firma na 3 litery....

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 10 Grudzień 2016, 15:43
dlatego pożegnałem się z firma na 3 litery....
Dlatego że dobrze płacą?
Nadgodziny nie są obowiązkowe.

Troll81



tito


Martin Fox


tito


sknd

https://www.primegrid.com/download/mega-3340464.pdf ktoś od nas łaaaadnie trafił o to na dość zabytkowym procku  :respect:


Martin Fox

ZUS to już prawie historia... jednolity podatek nadchodzi :D

kva.pl


tito

1060 (3GB) doszła - teraz tylko przemontować chłodzenie, bo to wyje. Oczywście wszystko po cichutku, aby Żoneczka nie zobaczyła...  ;D
PS pobór prądu w porównaniu z moją 750Ti wzrósł o 5W (przy projekcie PG), zaś wydajność na chwilę obecną o jakieś 100-120%.