[Pomysł] Werbowanie nowych członków

Zaczęty przez Borsook, 03 Grudzień 2006, 17:24

Dołączysz się do zabawy?

TAK !!! Zrobię to z wielką chęcią ;)
7 (50%)
Nie
7 (50%)

Głosów w sumie: 14

Borsook

Przeglądałem ostatnio statystyki polskich liczydłowych i całkiem sporo z dość dobrym RACem jest bez druzyny. Może by spróbować jakoś do nich dotrzeć. Może nie chcą byc w drużynie a może nie wiedzą na jaką się zecydować a to zawsze szansa na dodanie kopa teamowi :)
Tylko teraz pytanie jak do nich dotrzeć :cry:

Tomislaw

Cytat: "Borsook"Może by spróbować jakoś do nich dotrzeć.
I to jak najszybciej, bo jak nie my to zrobią to z pewnością inni  :evil:
:idea:   Może jakieś hasełko reklamowe  :?:  :wink:  

(Chociaż z drugiej strony sukcesem jest, że już coś liczą.  Myślę jednak, że szczypta teamowej  emocji zawsze się przyda)



Bober

Znalazłem pare osób bez drużyny, do których maila można dotrzeć.

Tylko co im napisać, żeby skutecznie zachęcić a nie zniechęcić??

Słucham propozycji.

Juras23

na początek niech "zaglądnie" po prostu na naszą stronkę :)

Tomislaw

A może ktoś z Was już się bawił wprasowankami na T-shirta :?: . Są  takie odpowiednie folie do nadruku na drukarce. Chyba HP coś takiego robi. Pomyślałem, że fajnie by było mieć taki ciuszek z logo BOINC@POLAND   :D



Mchl

Kiedyś zastnawialiśmy z sie z Gavem, czy by sobie nie sprawić takich koszylek w jakimś sklepie internetowym. Ale jakoś nam się to rozmyło...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Chociażby na Allegro funkcjonuje dużo sklepów robiących rozmaite rzeczy z nadrukami - kubki, koszulki, poduszki... :wink:

Ale odeszliśmy trochę od tematu. Chciałem już napisać do pewnej osoby, która ma sporo punktów, ale jakoś tak głupio mi było. Jakiś powód może być tego, że nie liczyła w drużynie. Dlatego chciałem się skonsultować, ponieważ zamierzałem niejako reprezentować drużynę, a bez mandatu nie przystoi :wink: . Myślę, że maila można wysłać, raczej nic nie ryzykujemy.

Tomislaw

Cytat: "Bober"...zamierzałem niejako reprezentować drużynę, a bez mandatu nie przystoi :wink: . Myślę, że maila można wysłać, raczej nic nie ryzykujemy.

Moje błogosławieństwo już masz  :wink:
Rozesłaniem uprzejmych zaproszeń możemy tylko powiększyć nasze szeregi.



Mchl

Cytat: "Bober"Dlatego chciałem się skonsultować, ponieważ zamierzałem niejako reprezentować drużynę, a bez mandatu nie przystoi :wink: . Myślę, że maila można wysłać, raczej nic nie ryzykujemy.

OK. Ale nie natrętnie :!:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Mchl popieram. To powinno być łagodne zaproszenie. :)

Bober

Udało się wysłać 7 bardzo uprzejmych maili do użytkowników:
Lukasz Popenda, widmowy, gjn, krzys22, Tomasz Leszczyński, Brodziewicz Zygmunt, drzony

Jak dotąd bez odzewu. :?

Borsook

Cytat: "Bober"Udało się ...
Lukasz Popenda

jest nowy czlonek  8)  nie wiem czy pierwszy ale zauwazalny dla mnie bo spadlem o jedno miejsce przez niego  :wink:

Bober

8O

Jest mi niezmiernie miło powitać Pana Łukasza w drużynie =D>

(mam nadzieję, że zajrzy na forum :wink: )

Nie spodziewałem się rezultatów a tu proszę, taka niespodzianka :D
Dzięki Borsook za inspirację :wink:

leszcz

Cytat: "Bober"Udało się wysłać 7 bardzo uprzejmych maili do użytkowników:
Lukasz Popenda, widmowy, gjn, krzys22, Tomasz Leszczyński, Brodziewicz Zygmunt, drzony

Jak dotąd bez odzewu. :?

Tomasz Leszczyński to ja :)  więc już mnie macie  :D  :D  :D  :D


a teraz pytanie którym miejscu to ja jestem w zespole ????????????


pozdro Leszcz


www.mondeoklubpolska.org

AL

Witamy i gorąco pozdrawiam :!:

leszcz

Cytat: "leszcz"
Cytat: "Bober"Udało się wysłać 7 bardzo uprzejmych maili do użytkowników:
Lukasz Popenda, widmowy, gjn, krzys22, Tomasz Leszczyński, Brodziewicz Zygmunt, drzony

Jak dotąd bez odzewu. :?

Tomasz Leszczyński to ja :)  więc już mnie macie  :D  :D  :D  :D


a teraz pytanie którym miejscu to ja jestem w zespole ????????????


pozdro Leszcz

a który to ja jestem ????


www.mondeoklubpolska.org

Mchl

Witaj


W statystykach pojawisz się przy nastęnej aktualizacji i wylądujesz gdzieś w okolicach 56. miejsca. Koło Gave'a, zaszczytne miejsce :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

leszcz

Cytat: "Mchl"Witaj


W statystykach pojawisz się przy nastęnej aktualizacji i wylądujesz gdzieś w okolicach 56. miejsca. Koło Gave'a, zaszczytne miejsce :)

oj cieńki jestem musze dołączyć jeszcze kilka kompów ....... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


www.mondeoklubpolska.org

Mchl

Cytat: "leszcz"oj cieńki jestem musze dołączyć jeszcze kilka kompów ....... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Dobrze kombinujkesz, dobrze... :lol:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Witam z radością Pana leszcza :D

Mam nadzieję, że liczenie z nami będzie przyjemniejsze niż w samotności :P

Tomislaw

Hej  :!:
Mam nadzieję że Ci się spodoba pobyt w naszym skromnym gronie. Tutaj zawsze miła atmosferka.



ansuz

To i ja witam nowego liczydłowego. Miłego liczenia w naszej drużynce.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

sourcerer

I ja witam serdecznie nowych kolegow, oraz dodam ze wyslalem kilka-kilkanascie maili z prosba o dolaczenie do nas.Zobaczymy jaki bedzie odzew.

Tomislaw

Cytat: "Bober"8O

Jest mi niezmiernie miło powitać Pana Łukasza w drużynie =D>

(mam nadzieję, że zajrzy na forum :wink: )

Nie spodziewałem się rezultatów a tu proszę, taka niespodzianka :D
:wink:

No, no całkiem ciekawe rzeczy Pan Lukasz Popenda publikuje. Zapowiada się ciekawa lektura na weekend a i angielski się trochę przypomni.
http://www.man.poznan.pl/~lpopenda/



leszcz

Cytat: "leszcz"
Cytat: "Bober"Udało się wysłać 7 bardzo uprzejmych maili do użytkowników:
Lukasz Popenda, widmowy, gjn, krzys22, Tomasz Leszczyński, Brodziewicz Zygmunt, drzony

Jak dotąd bez odzewu. :?

Tomasz Leszczyński to ja :)  więc już mnie macie  :D  :D  :D  :D


a teraz pytanie którym miejscu to ja jestem w zespole ????????????


pozdro Leszcz

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


www.mondeoklubpolska.org

Bober


ViP3R

A jakby tak zupelna swiezyna chciala przylaczyc ? Bez doswiadczenia? Ale za to z checiami ?

kempler

Zapraszamy wszystkich. Bez wyjatków :) Każdy MHz się liczy...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Oj tak tak. Świeża krew jest cały czas potrzebna :)
Cieszymy się i gorąco witamy :D

ViP3R

No i tu moze byc kilka problemow, dzis probowalem powalczyc z sama aplikacja i sa problemy. Troszke poczytalem ale materialow jest tak duzo sie poprostu sie gubie. Mam problemy z konfiguracja  i z doborem samej aplikacji..
Z zalet moge powiedziec tyle ze kompa wylaczam mniej wiecej raz na 3 tygodnie wiec liczym moge caly czas.. Tyle tylko ze nie chcialbym aby procek byl obciazony w 100%. No ale te problemy to juz chyba w innym dziale...
Tak czy inaczej prosze o pomoc..

marcin20_21

Możesz spróbować mnie dorwać pod gg 3078596, o ile akurat bedę dostępny:) albo po prostu opisz problem na forum, a postaramy się pomóc  8)

A przy okazji wiatm :lol:
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

bartsob5

oczywiscie ja tez moge zaoferowac swoja pomoc (gg 4582766)

Bober

Otrzymałem zapowiedź od GJN, że dołączy do nas po nowym roku.  \:D/

Czekamy z niecierpliwością :)

KrzychuP

Pomocy Ci u nas dostatek :)
Duża część tematów została już pewnie poruszona i wystarczy poszperać na forum. Nie każdy ma czas albo cierpliwość przeglądać to wszystko, więc w razie problemów wal śmiało tutaj pytania nie pozostają bez odpowiedzi.
Pozdrawiam

prospector

Ważna wiadomość:

Właśnie wystartował nowy projekt o kryptonimie "werbunek"
Możesz wziąć udział, jest to nawet zalecane, a szkoda że nie obowiązkowe ;)
Procedura prosta i skuteczna, miejmy nadzieję.
Co zatem należy zrobić?

Wpadłem właśnie na pomysł, pewnie nieraz już przez Was wdrażany - niech kazdy wyszuka sobie kilku userów z Polski i wyśle do nich prywatną wiadomość zachęcającą do wstąpienia do Boinc@Poland.
Sądzę że warto spróbować wybierając niedawno zakładających nowe konta, oraz tych bez teamów - bo jest przynajmniej peność że są jeszcze aktywni, oraz że może zagubieni w odmętach sieci właśnie czekają na takie zaproszenie.
Niestety system wysyłki prywatnych wiadomości dopuszcza wysłanie tylko kilku w jakiejś bliżej mi nie znanej jednostce czasu, tak więc ja już swoje możliwości wyczerpałem - teraz kolej na WAS!!!

Zajmuje to tylko kilka minut, a myślę że warto!

Zaraz załącze jeszcze stosowne zaproszenie do B@P na pewnym forum, gdzie jest prawie 1000 zarejestrowanych użytkowników i mam nadzieję że to też przyniesie stosowne rezultaty.

Jeszcze czytasz ten topik?
DO DZIEŁA !!!


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

bartsob5

ja jestem jednak przeciwnikiem takiego agresywnego marketingu, uzytkownik powinien wiedziec dlaczego wstapil do teamu (ze wzgledu na swietne forum i fajnych czlonkow, a nie dlatego ze ktos mu tak powiedzial) takie dzialania moga przyniesc skutek odwrotny od zamierzonego

bo ja, na przyklad, dzieki takie wewnetrznej wiadomosci zachecajacej do przylaczenia sie do boinc synergy przypomnialem sobie ze w projekcie nie podlaczylem sie do naszego teamu, tak, prawdopodobnie jeszcze dlugo bym nie zauwazyl...

emik

ja również nie popieram takich działań - jeżeli ktoś będzie chciał się dołączyć do jakiegoś teamu to na pewno to zrobi, a jeśli woli liczyć indywidualnie to sprawa osobistego wyboru


Bober

Myślę, że wysłanie takiego stonowanego zaproszenia do osób, które nie należą do żadnej drużyny, raczej nie zaszkodzi.

A w jaki sposób proponujesz wysyłanie takich wiadomości ? Przez jakiś projekt?

prospector

Ależ ja pisze o zwyczajnym zaproszeniu, bez żadnego nacisku na czytającego.
Opisuję w nim zalety naszego teamu, fajne forum i tylko poddaję pod jego rozwagę decyzje o dołączeniu do nas.
Dodatkowo jak napisałem, zaproszenia posłałem do właściwie nowych użytkowników samego BOINC, tak więc do ludzi którzy mogą mieć problemy ze znalezieniem fajnego teamu, nie mieć w ogóle czasu na jego poszukiwania, lub tez zwyczajnie nie wgłębiać się w działalność teamów, a liczyć jako tako chcą.
Zero agresji - raczej grzeczna propozycja, z obietnicą  pewnych plusów - jak chociażby pomoc na forum.
Generalnie ktoś taki ( odbiorca wiadomości ) zapewne zajrzy sobie na forum i poczyta, sam wyrobi sobie zdania i ewentualnie dołączy, lub nie.
Ja sam pisałem na privie z byłym waszym członkiem i to on mi zaproponował dołączenie do Boinc@Poland, za co mało tego że nie mam pretensji, to jeszcze odczuwam wdzięczność, bo było naprawdę warto.

Zachęta jest tylko formą ośmielenia, nie agresywnego marketingu czy niechcianą reklamą.
Źle mnie zrozumiałeś, ale oczywiście szanuję Twoje zdanie w tej kwestii.

Ps. tak właśnie - wysłałem te wiadomości z konkretnego projektu, czyli w tym przypadku z seti, bo to jedyny aktywny projekt u mnie obecnie.


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

Robert1970

Właśnie dzisiaj, gdy przeglądałem statystyki Boincstats przyszedł mi do głowy podobny pomysł. Jest tylko jedno ale. Skoro każdy ma wybrać sobie kilku userów, to może się okazać że jeden nieszczęśnik dostanie kilka emaili od różnych osób i będziemy mieli efekt przeciwny do zamierzonego....