Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu

trza poinformować Mariana, Stacha, Gonza i Qfla :D to nasze 4ry najlepsze średnie

kempler

Jeśli nie uzbiera się dużo chętnych to ja też sie mogę dołączyć. Tylko  najpierw muszę sobie konto w seti założyć  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Cytat: "Pigu"trza poinformować Mariana, Stacha, Gonza i Qfla :D to nasze 4ry najlepsze średnie
Daję ci wolną rękę  :wink:

Ale serio, chyba warto, żeby się zgłosili na forum osobiście, ponieważ (jednak) tylko tacy kandydaci będą brani pod uwagę.

AL


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik



cezar






Pigu

Cytat: "kempler"Jeśli nie uzbiera się dużo chętnych to ja też sie mogę dołączyć. Tylko  najpierw muszę sobie konto w seti założyć  :wink:

oooch yea :mrgreen:

Cytat: "Bober"
Cytat: "Pigu"trza poinformować Mariana, Stacha, Gonza i Qfla :D to nasze 4ry najlepsze średnie
Daję ci wolną rękę  :wink:

Ale serio, chyba warto, żeby się zgłosili na forum osobiście, ponieważ (jednak) tylko tacy kandydaci będą brani pod uwagę.
poza Qflem wszyscy zaglądają czasem na forum :D

a tak poza tym - poustawiałem jak RAD radził :mrgreen: - efekt w setim bufor na jakieś 470-480wu w Secie a ralph na to


Cytat2007-10-16 08:34:16|ralph@home|Requesting 3056341 seconds of new work
więc zdaje się wszystko w porządku :D niestety w dalszym ciągu nie jestem w stanie dołączyć do naszego teamu w ralphie

cezar






AL

Ja Ralpha nie złapałem - ale łykłem za to 2 WU z LHC.

Pigu


AL

Moja mobilizacja jak narazie marne efekty przynosi - ale walczę dalej!

Pigu


AL


Pigu

ha - zagapiłem się chwilkę, ale już naprawiam błąd

AL


Pigu


emik



Pigu

panowie - jakie macie metody na rapida poza wykupem konta?  :wink:

jaskij

jak masz TP, to wystarczy odłączenie/ponowne podłączenie, tudzież reset routera ;PP

Pigu

no nie no :mrgreen: mają mnie za noobka

stały ip, wspomagam się rs43 (mam nadzieję, że mi to systemu nie rozwala), ale myślę czym jeszcze

AL


cezar






PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik



cezar






Pigu


cezar






Pigu


cezar






AL


jaskij

Back from school ;P
Nareszcie chwila dla siebie... tak to ciągle szkoła, zajęcia, spotkania...

AL


kret


emik



jaskij


AL


emik