Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

KrzychuP

i przyczynie pożaru, który powstał po z zwarciu w lampkach na choince. W tamte Święta nie dostałem prezentu...

Tomislaw

...więc znów zakląłem sobie półgębkiem "Carramba !" i już zaczynałem wsuwać swoje owłosienie z powrotem do nosa przy pomocy tego tępego pożyczonego ołówka gdy nagle oniemiałem bo właśnie...



AL


Bober

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :P

Ale pamiętajcie, jak mawia poseł Kuchciński, "czas zasypuje rowy"...

AL

Wiem! Zjem skórkowańca i tyle. Nie będzie mi tu bruździł żaden futerkowiec jeden.

Czas spać 8)  odmaszerował....

KrzychuP

W tym momencie ciotka Eugenia wniosła do pokoju pachnącą jajecznicę, którą przygotowała mi na śniadanie. A gdy wyszła, wprawnymi ruchami poćwiartowałem go maczetą, przywiezioną z ostatniej wyprawy do dżungli, kiedy to...
Dzień dobry liczydłowi.

kempler

Złapałem 3-metrowego aligatora (wcale nie dziwiło mnie ze tam był) i dałem mu na imie Kruszynka. Dziś sieje postrach wśród mieszkańców wspaniałego miasta jakim jest...

KrzychyP tyle wygrywać  :roll: teraz ja

Dżem Dobry :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

To może znów sobie powygrywam prawie dobę ;)  P-)

mój rodzinny Wąchock. Denerwują mnie dowcipy o nim, więc postanowiłem przywieźć Kruszynkę, aby Wąchock zasłynął w całym kraju z krwiożerczego Aligatora, który potrafi...

Miód Też Dobry ;)

kempler

Dzisiaj Ci tak łatwo nie pójdzie :)

Podskoczyć na swych kikutkach na wysokość blatu kuchennego a także połknąć pół Fiata 126 marki Malacz. To nie jedyne jego zalety. Jest także wyszkolony w wykrywaniu min przeciwpiechotnych. To może pomóc gdyż...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

śpiewający dziś rano po raz ostatni kos przypomniał mi, że nadeszła wiosna i czas skopać ogródek działkowy, który udało mi się dostać na jesieni na terenach byłego radzieckiego poligonu. Przeczucie mówi mi, że znajdę tam...

Zobaczymy  :P   8)

kempler

...mini elektrownie atomową która przyda mi się do produkcji atomowych butów dla Kruszynki. Rozmiar 58 może być problemem ale od czego są specjaliści tacy jak Zdzisiek Kapusta. Doświadczony szewc z 90 letnim doświadczeniem. Jednak co innego zaprzątało mi umysł...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Dlaczego, skoro to żyje, świstak zawija je w te sreberka? Skończą, jak mój chomik Paproch, zmumifikowane pod łóżkiem. I co do licha robi świstak w mojej kieszeni. Postanowiłem działać i...

PBT_Bulleczek

...zastanowiłem się jeszcze chwilę, aby działanie przyniosło słuszny efekt....
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP

połączenia neuronów rozgrzały się do czerwoności i...

Udanego dłuuuugiego weekendu. Przeze mnie trochę RAC spadnie, ale w tym tygodniu sporo nadrobiłem dzięki drugiemu komputerowi.
Do zobaczenia 7 maja.

AL

...z obawy przed przegrzaniem obwodów ... napiłem się rumu. To eksperymentalne połączenie razem z jajecznicą dało zaskakujący efekt.

Mchl

"Wyłącz osłony i złóż broń!" - Krzyczały ścinające się w alkoholowej kąpieli niedoszłe kurczęta - "Wszelki opór jest bezcelowy"

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Wydmek

 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



AL

Dobrze przynajmniej, że świstak nie pozawijał je w te sreberka.

Wydmek

 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



AL

-Bo wtedy to to już by była zupełnie inna bajka.

Wydmek

I smoki w niej były!!!!!!!!!!!

Ale niesamowite trzeci raz w tym samym wygrywam ;)
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



AL

W dodatku znowu nie rozliczyłem się z fiskusem w terminie i Ciotka na pewno nie będzie zadowolona z tego powodu jak się dowie.

cezar






AL


KrzychuP

a propos piwa, dziś Zdziś'ek miał wpaść rano z sześciopakiem. Mam nadzieję, że ciotka Eugenia nie odprawiła go spod drzwi i nie wysłała do US z PITem. Chyba, że...
Witajcie B@P-dowcy po długie przerwie spowodowanej dłuuugim weekendem. Widzę, że temat nieco zamarł. Trza go rozruszać.  8)

kempler

Chyba że było by to piwo z Tesco za 0.89 zł, wtedy bym Ją zrozumiał...

Witaj KrzychuP wszyscy sie relaksowali więc troszkę przycichło na forum. Ja sobie siedzę i symuluję  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

...kiepskie piwo do zapicia rumu i jajecznicy? To mogłoby się źle skończyć. Całkiem jak zimą roku 1976, kiedy to...

AL

...na świat przyszła moja siostra - z którą do dziś nie potrafię się porozumieć. Dlatego właściwie...

KrzychuP

mieszkam z ciotką Eugenią. Owego dnia mój ojczulek tak się ucieszył z narodzin córki, że nie bacząc na protesty rodziny zabrał z domowego barku rum i piwo z Tesco i poszedł...
Dzień dobry :!:

AL

..no i tak go do dzisiaj nie ma. Na całe szczęście jest ciocia, bo gdyby nie ona...
A witamy i 2 zmianę zaczynamy.

kempler

Zapewne walczyłbym jako najemnik w osiedlowej walce na gumowe kurczaki. Trening Mosadu zrobił swoje. Ups wydało się...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Oby tylko z tego nie było jakichś kaczych jaj...

Wydmek

 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



KrzychuP

Muszę się zapytać ciotki Eugenii z jakich jaj ta jajecznica. Nie chcę żeby mi się odbijało. Zresztą w razie czego wezmę gumowego kurczaka i ...

Dzień dobry liczydłowi :!:

AL

...wyduszę z niego co się da. W końcu techniki przesłuchań po szkoleniu i treningu w Mosadzie nie są mi obce,...

kempler

Wystarczy mi jedna zapałka i wyciągne z Niego wszystko, a szczególnie informacje gdzie ukrył...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

...informacje na temat niesamowitych umiejętności MacGyver'a, który z rzeczonej zapałki w połączeniu ze sznurowadłem jest w stanie zbudować i pilotować potem sporej wielkości helikopter. Tego nas w mosadzie nie nauczyli, za to...

KrzychuP

wiem jak za pomocą cukru pudru, liścia mniszka lekarskiego i biedronki przyrządzić "serum prawdy" i wydobyć od Zdziś'ka, co zrobił z moim PITem, jak go ciotka odesłała spod drzwi i dlaczego...

AL

...mam wrażenie, że pracuje w CBŚ. Te jego buty...

KrzychuP

zawsze świecą się jak psu jajka, takie wypolerowanie. A ja nienawidzę psów, zwłaszcza tych z policji. Nie mogę pozwolić sobie na wpadkę, zatem pora...