Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

AL

...załatwić tego "telesfora". Ciocia też się z tego ucieszy, a załatwie go sposobem podejrzanym kiedyś w "Sondzie" Kurka i Kamińskiego. Sposób polega na tym, że...

KrzychuP

należy wykopać dół 2x2 metry, o głębokości 4m, dno wyłożyć [tajne] pochodzącą z Gwatemali, następnie wrzucić [tajne] z [tajne], całość zalać [tajne]. Potem tylko przeciągnąć w poprzek dołu [tajne] ze dwa, trzy razy i przykryć [tajne] odpowiednią dla terenu, w którym znajduje się pułapka. Ech, ten Mosad. Cały czas mają mnie na oku, przez nich...

AL

...ciocia Eugenia nie śpi po nocach wypatrując w oknie z noktowizorem jak to ona mawia "zasranych Talibów". Trudno ją potem od tego odciągnąć. Cała zabawa zaczyna się za to na całego - jak już jakiegoś wypaczy! Wtedy nie ma zmiłuj...

Wydmek

..... i pałą i pałą i pałą przez łeb tak ciocia Eugenia zarabia na chleb. za to będąc w CIA można .....
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



kempler

zlecić to komuś innemu, np. mieszkańcom wyspy Pitcairn. To najmniejsze państwo świata jest elitą wśród wykonywania tajnych zadań. Niestety wszyscy pamiętają wydarzenie z 1976 roku gdy...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

...wybuchła tam nie lada afera. Polegała ona na...

KrzychuP

wprowadzeniu przez przypadek do obrotu zamiast kropel miętowych przeznaczonego dla tajnych służb skoncentrowanego środka przeczyszczającego. Ech, te podobne fiolki. Wyszła z tego kupa gówna i tamtejszy rząd musiał...

Dzień dobry  :!:

kempler

posprzątać to gówno wprowadzając specjalną antygównianą ustawę. I wtedy się zaczęło...

Dobry, dobry  :D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

z całego świata zjechali na wyspę Pitcairn agenci CIA, KGB, MI6, Vietkongu, Stasi, Mosadu (w tym ja) i tajnych służb innych krajów, żeby...

AL


Pigu


AL


Wydmek

większość krajów zajmuje się gównianymi sprawami, a w szczegulności ten kierowany przz dwa ptaki!!!! Ale dlaczego......
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



kempler

ulewa mi się coś z nogawki? Nie ważne... Najważniejsze jest to że uzyskałem dostęp do tajnych akt z których wynika że.... Ja nie istnieje !!! Ciekawe...

EDIT

Jest 03.53 i ciągle wygrywam :) Ale niestety jeszcze nie idę spać :(

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Dość już się nawygrywałeś :P

dlaczego ciotka Eugenia przyniosła mi więc dziś rano jajeczniczę? Może ona też nie istnieje? A może po prostu...

Dzień dobry liczydłowi w nowym pracowitym tygodniu. ;)

AL

...czas na to by obudzić się z tego pięknego snu. Albowiem...

KrzychuP

ranek nastał i kos śpiewa za oknem, a z kuchni dochodzi zapach świeżutkiej jajecznicy. Tylko kto tam się krząta? Czy to ciotka Eugenia z mojego snu, czy może...

Dzień dobry! Ale się wczoraj nawygrywałem ;)

Tomislaw

...jakiś pieprzony kataryniarz znów dostał się do matrixa. W każdym razie...

no to sobie chwilowo powygrywałem



KrzychuP

wstałem prawą nogą, wrzuciłem mojemu chomikowi pół marchewki i szybko się przebrałem, żeby zjeść śniadanie i...

Wydmek

i zjadłem ale to pierońskie rozwolnienie, to moje co ranne pierońskie rozwolnienie. Ale za to.
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



KrzychuP

...gdy odezwał się dzwonek przy drzwiach i otworzyłem drzwi, ujrzałem piękną...

AL

...przedstawicielkę uwielbianego przeze mnie zawodu.

KrzychuP

Od dziecka marzyłem, żeby zostać kominiarzem. Niestety lęk wysokości przekreślił marzenia brutalnie. Osłodą dla mnie była urocza Wiesia, która...

Bry :!:

Tomislaw

... codziennie rano bezwzględnie przyciągała mój wzrok gdy widziałem ją przez okno idącą na łąkę ze swoją ulubioną kozą. Niestety Wiesia ostatnio w ogóle mnie ignorowała. Może w końcu powinienem...



KrzychuP

...zaprosić ją na jajecznicę. A ciotkę Eugenię wysłać po zakupy do marketu na drugi koniec miasta. Zawsze brakowało mi śmiałości, ale dziś gdy ujrzałem Wiesię...

AL

...coś we mnie pękło i nabrałem takiej pewności, że...

KrzychuP


Tomislaw

...będę mógł zrealizować swe niecne plany które pokrzyżować mógł już tylko...



KrzychuP


Tomislaw

... udam się do sąsiedniego pokoju w którym w tajemnicy na szafie od dawna trzymałem całkiem sporą kolekcję mongolskich znaczków pocztowych. Na dworze zrobiło się całkiem szaro, słońce skryło się za chmurami i o parapet zaczęły uderzać pierwsze krople deszczu. Przez cały czas nie dawała mi spokoju myśl jak szybko pozbyć się Wiesiowej ulubionej kozy.



KrzychuP

nagle mam! Wystawię ją na balkon razem z domową hodowlą konopi ciotki Eugenii. Wtedy już nic nie przeszkodzi...

Tomislaw

Jak pomyślał tak chciał zrobić lecz wtem .... "GDZIE PODZIAŁY SIĘ ROŚLINKI ? !" Sprawa wyglądała coraz  poważniej.



KrzychuP

Niesamowite :!:
Tommy udało ci się powygrywać prawie 3 dni  :!:  :!:  :!:  (ale jakbym miał w domu neta, to nie poszłoby Ci tak łatwo :twisted: )

Na szczęście ciotka Eugenia nigdy nie rozstaje się ze swoim radiotelefonem, który podarował jej Gong Hi Weng Li, niedoszły narzeczony z czasów wojny koreańskiej, co pozwoliło mi ustalić, że przy okazji zakupów zabrała roślinki na spacer. Niestety dopiero w tej chwili uświadomiłem sobie, że telefon może być na podsłuchu i niespodziewana wizyta Wiesi miała uśpić moją czujność, żeby...

Dzień dobry liczydłowi!
Życzę wysoko punktowanego tygodnia.

kempler

Nie mam siły na wymyślanie historii :( A przede mną nocka nad wykresami, tabelami i print screenami :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Dzień dobry!
No ja po sobie nie będę "domyślał" dalszego ciągu, ale powygrywać Ci kempler tak długo nie dam. Dość.  :twisted:

Tomislaw

...niepostrzeżenie wykraść moją pocztową mongolską kolekcję. Tylko dlaczego ona była dla kogoś tak ważna ?



KrzychuP

Już dawno planowałem skanowanie znaczków superczułym skanerem laserowym i przeprowadzenie analizy chemicznej tuszu na nich. Tam musi być jakaś zakodowana informacja, która...

Tomislaw

...pozwoli mi uchwycić  nić do kłębka - rozwiązania tej zagadki. Jednego byłem pewien, muszę być  szalenie ostrożny. Wtem kątem oka zauważyłem, że drzwi do pokoju się cicho otwarły a w nich stała ciotka Eugenia. Z jej wyrazu twarzy naprawdę nie mogłem nic odczytać



KrzychuP

no nie zdążyłem Ci wczoraj odpisać, ale już się poprawiam...

... bo miała na twarzy maskę E.T. Poza tym drobnym szczegółem wyglądała jak cała ona. Te zdeptane góralskie kapcie, spódnica w szkocką kratę i rzeźnicki fartuch. Czyżby...

Tomislaw

...to był efekt nowego programu marketingowego  sieci handlowej "STONKA" w którym od niedawna dorabiała ciotka Eugenia na stanowisku "mięsnym". Tak, to mogło okazać się prawdą. Ludzie już dawno przestali jeść "mięso" więc maska ET sugerowałaby otwarcie się na nowych pozagalaktycznych klientów, którzy coraz śmielej poczynali sobie w kolonizowaniu naszej planety.