Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37


AL


KrzychuP


AL

Uparcie i skrycie...wygrywam!

Wiem, ze nie wyszłeś - ale ja za chilę muszę!

kempler

Cytat: "AL"

O to ona jeszcze płynie - ja już dawno myślałem, że zarosły ją glony i zrobiło się bagniasto. Jak mieszkałem po sąsiedzku (w Knurowie) - to sobie z tej rzeki nieźle żartowaliśmy (choć u nas była jeszcze bardziej śmierdząca i jak jeszcze czynny był koksorem - to kolorowa czasem była - zakaz zbliżania się na 100m). Tak z innej beczki to pamiętam, że jak byłem mały - to zszokowała mnie informacja, że w Gliwicach jest port (kurde tak daleko od morza - w wieku 7 lat było to dla mnie nie pojęte)! Aż go wtedy zapragnąłem zobaczyć - tata odradził mi właśnie wtedy ze względu na ten mityczny smród - i do dziś tego portu nie widziałem.

aaa Wygrywam!

Płynie płynie  8) Chcąc niechcąc, to idą na uczelnie bądź do centrum, trzeba ją przekroczyć. Strasznie śmierdzi. O tym że bywałą kolorowa opowieści dotarły również do mnie. Co do portu - to piąty rok tu mieszkam i też nie widziałem  :wink:

Wygrywam.

PS. Gra się chyba ponownie rozkręciła :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


mikon


Pigu


PBT_Bulleczek

Koniec pracy - WAKACJE mam nadzieję, że wracam do gry ;)
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Pigu

---------- 09:10 23.06.2007 ----------

dobranoc

---------- 18:52 24.06.2007 ----------

już ponad dobę wygrywam  :twisted:

PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Tomislaw

Właśnie wróciłem z 20 km bieganka i wygrywam sobie teraz  8)



Pigu


PMG

Wspominałem ze mało sie ruszam ? perspektywa spotkania z dziewczyną z którą gadam na gg od 3 lat codziennie spowodowała ze moja ruchliwość wzrosła o jakieś 300 %.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Pigu


KrzychuP


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP


PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach


Pigu


KrzychuP


AL

KrzychuP - no i jak było opowiadaj - pogoda dopisała?

KrzychuP

Od 14tej słonko jak przygrzało, to tylko w cieniu chciało się siedzieć.
Od wejścia na pokład było rozdawane piwko (gratis :D ), ale po jakiś dwóch godzinach się skończyło. No bo co to jest 3 beczki na 130 osób.
Co niektórzy wspomogli się jeszcze piwkiem ze sklepu pokładowego. ;)
Ponad 4 godziny płynęliśmy na wyspę rędzińską. Podziwialiśmy widoki z Odry i mosty od spodu :lol:  co w sumie nie zawsze jest możliwe. Przeszliśmy przez 3 śluzy i przybiliśmy do brzegu przy stopniu wodnym Rędzin. Piękny poniemiecki jaz.
Na wyspie był rozstawiony gril (kurczak, karkówka, golonka + dodatki + napoje), ławeczki, parasole. Pełen wypas (bez opłat dodatkowych :D ).
Pogadało się z kolegami ze studiów (z innych firm), odprężyło ;) , trochę zdjęć porobiło. (Nie wiem kiedy następny raz będę miał okazję zrobić zdjęcie podświetlonego Mostu Milenijnego o zachodzie słońca z Odry).
Fajnie było. Może za rok się znowu uda popłynąć.

Pigu


Tomislaw

No to sobie użyłeś (... w tak pięknych okolicznościach przyrody.... i niepowtarzalnej...)

Konkursy były ?
(Panie Kazimierzu gdzie są moje klucze ?
-proszę nie podpowiadać !
- KLUCZBORK  :D )



KrzychuP

Konkursów nie było, ale kilka promocji książek tematycznych (o mostach :D ) to owszem.
Wygrywam

Pigu



Pigu



Pigu


AL


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


AL


Pigu


AL


Bober


AL