Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

[Pomysł] Newsletter

Zaczęty przez bartsob5, 15 Styczeń 2008, 10:36

Czy podoba ci się pomysł na newslettera naszego zespołu, i czy chciałbyś go otrzymywać?

tak! to świetny pomysł! pisze się na to!
85 (88.5%)
pomysł niezły, ale ja nie chce tego dostawać
4 (4.2%)
szczerze to mi to wisi...
4 (4.2%)
niee, to głupi pomysł, ale może mnie przekonacie
2 (2.1%)
nie, nie, nie...
1 (1%)

Głosów w sumie: 96

Troll81

Przydałby się nowy newsletter z okazji narodzin 3 potforka

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biuletyn BOINC@Poland marzec 2009

Drodzy BOINCowicze. Oto kolejny newsletter z garścią informacji ze świata obliczeń rozproszonych.

=============================
20 kwietnia 2009 powstał trzeci komputer SKB@P
Cała konfiguracja wygląda następująco:
1. ASUS P5Q-E
2. Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHz @ 3.82 GHz
3. Patriot ViperSeries DDR2 2x1GB 1200mhz
4. MODECOM FEEL 400W
5. NVIDIA GeForce 8400 PCI-E
6. Cooler Master Hyper TX2
7. MS Windows x64 SP2

Serdecznie dziękujemy wszystkim składkowiczom którzy umozliwili powstanie naszego Potforka:
Troll81
COMOELVIENTO
bober
AIDEC
Mori
jarod_e
SIWY
Szopler
ERNI
Machloj
Pigu
IThorne
emik
ECLIPSE99
PBT_marian_boss
stachu @ fiddex
ZdrowaMarchewa
SIMEK
hakim
PMG
ścigacz
buri
Gora
LOLEK
PANTARHEI
KRYSTIAN_LAP

==============================
Projekt AP26

W dalszym ciągu nasza drużyna prowadzi w podprojekcie AP36 projektu PrimeGrid deklasując konkurencję w sposób miażdżący.

21 lutego 2009 Ryszard Walczak znalazł AP21 o najmniejszym znanym początku

7 kwietnia 2009 Stachu@fiddex naszej drużyny znalazł rekordowy (o największym ostatnim wyrazie) ciąg 24 liczb pierwszych.Ostatni wyraz: 19.898.154.930.924.749

8 Kwietnia 2009 Nasz składkowy superkomputer SKB@P (maszyna numer II)znalazła rekordowy AP25. Jest to ciąg arytmetyczny 25 liczb pierwszych o rekordowo małym wyrazie początkowym i jednocześnie największy znany AP25. Gratulujemy wszystkim członkom drużyny, a w szczególności tym którzy się do powstania SKB@P przyczynili. Na stronie projektu zostanie umieszczona następująca informacja :

The finder is BOINC@Poland Super Computer (SKB@P). It is a farm of machines funded by BOINC@Poland members.
Credits are as follows:
Finder: BOINC@Poland
Project: PrimeGrid
Program: AP26

Czyli odkrywcami zostaniemy my wszyscy :D
=================================================
Ponadto na naszej wiki ukazały się nowe artykuły na temat
Lattice@home (ostatnio projekt testuje WU na karty graficzne nvidii)
Help Fight Childhood Cancer, nowego podprojektu World Community Grid.
Docking@Home
BRaTS@Home
BCL@Home
-----------------------------------------------------------------------------------------

Poprosze o redakcje newslettera i jego rozesłanie

sciagacz

Cytat: Troll81 w 22 Kwiecień 2009, 21:27
Projekt AP26

W dalszym ciągu nasza drużyna prowadzi w podprojekcie AP36 projektu PrimeGrid deklasując konkurencję w sposób miażdżący.

21 lutego 2009 Ryszard Walczak znalazł AP21 o najmniejszym znanym początku

7 kwietnia 2009 Stachu@fiddex naszej drużyny znalazł rekordowy (o największym ostatnim wyrazie) ciąg 24 liczb pierwszych.Ostatni wyraz: 19.898.154.930.924.749


znalazłem błąd

Troll81

mea culpa... wkradł się chochlik...

deway

#123
Widzę, że temat o pomyśle na newsletter nie jest o samym pomyśle i narzędziach "jak to zrobić?" Tylko miesza się treści newsletterów z samą koncepcją.

Proponuje żeby nowe artykuły tworzyć w następujący sposób:
1. Osoba która chce napisać nowy Biuletyn, robi to pisząc nowy artykuł na MediaWiki.
Instrukcja jak to zrobić dostępna jest tutaj:
http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/instrukcja-jak-napisac-biuletynartykul-na-mediawiki/
2. Kiedy artykuł zostanie napisany informuje o tym w tym temacie na forum.
3. Osoby z forum zapoznają się z nim, edytują (poprawiają, dodają, usuwają).
4. Po tygodniu osoba, która ma do tego uprawnienia, rozsyła ten Biuletyn do wszystkich użytkowników forum.

Kto ma uprawnienia o którym piszę w punkcie nr 4?

Troll81 wrzuciłem Twój biueltyn z małymi poprawkami na MediaWiki:
http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Kwiecień_2009

PS. Propozycje pisania na MediaWiki podsunął Mchl i myśle, że to najlepsze rozwiązanie bo w jednym czasie nad tym dokumentem może pracować kilka osób, widać kto naniósł jakie poprawki itp. itd.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

nad rozsyłaniem newslettera czuwa ojciec założyciel (Mchl)

Troll81

ojcze założycielu :D prosimy odpowiedni art z naszej wiki rozesłać do członków załogi. Bardzo ładnie prosimy bo jak wyślemy go a późno (czyli w maju) to po pierwsze stracimy pełną możliwość mobilizacji na czas wyścigu primegrid, a do tego zależy mi na zebraniu chętnych do zakupu akcelerometrów.

deway

Jestem zwolennikiem wypracowywania wspólnie procedur działania, napisaną w określonych krokach, odpowiadających na pytania np.: jak? kto? kiedy?
Odnośnie Newsletter'a zaproponowałem:
Cytat1. Osoba która chce napisać nowy Biuletyn, robi to pisząc nowy artykuł na MediaWiki.
Instrukcja jak to zrobić dostępna jest tutaj:
http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/instrukcja-jak-napisac-biuletynartykul-na-mediawiki/
2. Kiedy artykuł zostanie napisany informuje o tym w tym temacie na forum.
3. Osoby z forum zapoznają się z nim, edytują (poprawiają, dodają, usuwają).
4. Po tygodniu osoba, która ma do tego uprawnienia, rozsyła ten Biuletyn do wszystkich użytkowników forum.
Moje uwagi, do moich uwag ;D
Punkt 1 - biuletyn powinien być maksymalnie krótki, ja np. wolałbym krótkie info w newsletterach z odnośnikami do Naszej strony (do pełnej treści). Prawda jest taka, że bywalcy forum wiedzą co się dzieje, a Ci którzy tu nie bywają jak zobaczą długi biuletyn to raczej go nie przeczytają z tzw. "braku czasu" ;) Jaka jest Wasza opinia?
Punkt 4 - czy tylko Ty Mchl możesz to robić? czy inni użytkownicy/moderatorzy/admini forum mogą Ci pomóc? Bo nie chodzi o to żeby "zarżnąć" pracą adminów, tylko dlatego że mają najwyższe uprawnienia i mogą wiele.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

chodzi o dostęp do bazy adrsów mailowych. a ma go Mchl. :D

kempler

@4 Ja też mam dostęp do maili ale muszę porozmawiać z Mchl'em czy mogę z tego korzystać. Damy znać.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

tylko roześlijcie te emile jakoś sensownie bo wyścig już niedługo

Troll81

No i newsletter nie został rozesłany...... a wyścig już się zaczął..... i tyle widzieli mobilizację

OxyOne

Cytat: Troll81 w 30 Kwiecień 2009, 09:56
No i newsletter nie został rozesłany...... a wyścig już się zaczął..... i tyle widzieli mobilizację

Norma bo to Polskie
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik

jeśli jest taka możliwość to proponuję udzielić Trollowi dostęp do wysyłania newslettera to przynajmniej nie będzie wzniecał takiego zamętu XD


Mchl

A po co ja mam w stopce cała listę sposobów na skontaktowanie się ze mną?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Ojcze Założycielu, wybacz im bo nie wiedzą co czynią, a na wzrok im się rzuciło z prawdopodobieństwem wielkim.

OxyOne

Cytat: Mchl w 30 Kwiecień 2009, 16:14
A po co ja mam w stopce cała listę sposobów na skontaktowanie się ze mną?


Trollu widze ze nie brałes kredytu w banku... Pamietaj!!! te malutkie literki na samym dole sa najwazniejsze  XD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Mchl

Moderatorzy mają dostęp do listy adresów użytkowników forum. To nie to samo co lista adresów członków zespołu. Nie mówiąc już o liście adresów (a właściwie ich skrótów md5) ludzi którzy z newslettera zrezygnowali.

Adresy na razie pozyskuję z projektów półatomatycznie, dlatego na przygotowanie aktualnej listy potrzebuję około dwóch dni (biorąc pod uwagę ile mogę na to czasu poświęcić w ciągu dnia).

Ponieważ czasami zdarzają mi się dłuższe przerwy w odwiedzaniu forum, jeżeli chcecie mieć newsletter wysłany na czas koniecznie musicie mnie szturchnąć przez PM.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Maj_2009

poproszę o edycję i korektę oraz o rozesłanie :D

Jarek Wróblewski

Zamienić Chellange na Challenge (3 razy).

Przy okazji info dla zainteresowanych - strona
http://en.wikipedia.org/wiki/Primes_in_arithmetic_progression
została zaktualizowana i w tabeli rekordów pojawia się BOINC@Poland

Znaleziono AP26:

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1246#22466

Szopler

BRAWO! Pierwszy NewsLetter z poprawnym kodowaniem :P

AiDec

Bardzo milo bylo go przeczytac  ;D. Dzieki  :arrr:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

no.... rozesłane :D

Mchl

Ludzie się skarżą, że nudne:

Cytat: czytelnik
Ten biuletyn jest zbyt mało atrakcyjny. Gdybym dostał taki na papierze to bym go wyrzucił. Wypadałoby wrzucić troche kolorowych rzeczy, aby przyciągnąć uwagę czytelnika. Dodatkowo przydało by sie coś mające na celu zachęcić do udziału w "Projekcie miesiąca".

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Ależ zapraszam wszystkich chętnych do edycji newslettera. Rok temu z kawałkiem Mchl wypłodził pierwszego w którym stwierdził że postara się by newslettr był comiesięczny.... i lipa. Przez roku ukazały się 4 bardzo nieregularne newslettery (na zakończenie budowy każdego z SKB@P) w końcu stwierdziłem że poświęcę trochę czasu i staram się co miesiąc wypłodzić coś sensownego. Ale naprawdę gorąco namawiam kolegów do pomocy :D

Mchl

Ciekawe tylko, co takiego kolorowego mielibyśmy tam wrzucać...

Można na pewno pomyśleć nad jakimś layoutem z wykorzystaniem CSS.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

stn

Hmm. Na pewno przydałoby się przypomnienie o projekcie miesiąca. Logo projektu, krótki opis czym się zajmuje, do czego nam to potrzebne. Pozatym jakaś reklema rzucająca się w oczy. Teoretycznie większośc osbób liczących to informatycy. Może któryś ma jakieś zdolności graficzne i zrobi dla nas jakas rzucajaca sie w oczy reklame. Wszystko da się rozreklamować, ważne jest to żeby biło po oczach. Rozreklamować da sie wszystko, trzeba tylko umieć.

Voice1980

Tak..projekt miesiąca i budowanie wspólnoty. Kilka słów o projekcie miesiąca, może nawet o przebiegu samego głosowania..jego wynik.. To wszystko może pomóc przy następnych próbach mobilizacji drużyny.

z innych propozycji i uwag mam:

Wysyłanie newslettera mogło by być zgrane z początkiem lub końcem głosowania.
Może kilka słów ilu członków przybyło..
Mogłaby też być taka procedura ze specjalnym newsletterem "alertowym", mówiącym np o początku wyścigu w Prime lub obronie pozycji w jakimś projekcie.

Czy istnieje narzędzie, które pozwala do każdego maila do użytkownika wklejać jego statystyki np z boincstats? Mogło by to być ciekawe dla tych, którzy na co dzień tego nie śledzą.. to może być "grafika" której szukamy...zaraz obok naszego loga oczywiście  :D

Może troche przesadzam - z małego maila z news'ami powstałby cały biuletyn :)
Byłem sceptycznie nastawiony do idei newslettera, ale może to faktycznie narzędzie w utrzymywaniu i powiększaniu szeregów teamu.
Może być tak, że im częściej będą wysyłane informacje do drużyny, tym więcej osób zacznie w końcu tych informacji szukać bezpośrednio na forum i być bardziej na bieżąco.

... Może być też odwrotnie 8) nietrafiona treść i wygląd może spowodować kliknięcie przycisku SPAM lub wypisz.


Szopler

No jak ktoś zobaczy tabelkę ze swoim marnym wynikiem w stosunku do reszty teamu to ;) szlag go trafi hehe... rywalizacja to podstawa bo to ona napędza ten interes ;)

Mchl

Cytat: Voice1980 w 24 Maj 2009, 22:29
Czy istnieje narzędzie, które pozwala do każdego maila do użytkownika wklejać jego statystyki np z boincstats?

Jeśli znasz (lub ktokolwiek inny) sposób, jak na podstawie emaila użytkownika dostać jego id w BOINCstats, to jak najbardziej można coś takiego zrobić...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Wszystkie te pomysły są spoko :) tylko kto ma to zrobić????? Graficzka z logiem projektu miesiąca jest ok, Ew logo naszego teamu w nagłówku. Ale przecież najważniejsza jest treść. A tę trzeba redagować. Na razie zabrałem się za to ja. Chociarz fakt że niewiele to roboty. Może ktoś się dołączy???

Sądzę że relacjonowanie przebiegu głosowanie na projekt miesiąca to już lekka przesada. Informowanie o nowo przybyłych członkach to też przegięcie. Informujmy raczej o znaczących milestone'ach w jakiś projektach albo w generalce. O nowych projektach albo o projektach które właśnie rozpoczęły wysyłanie próbek (Hydrogen ostatnio). Ale wystarczy krótka notka i link do naszej wiki.

deway

Gdyby chciano to zrobić dobrze, to chyba z tego co czytam powinno wyglądać to tak:

Skrypt/program
1. Skrypt/program pobiera e-maile wszystkich userów BOINC@Poland w danych projektach.
2. Porównuje te dane z danymi osób które zgłosiły, że nie chcą otrzymywać newsletterów.
3.* Pobiera z bazy danych newsy z danego miesiąca (admin ustala którego dnia ma następować pobranie danych).

Jeden news/artykuł na Wiki powinien być stały. To znaczy: co miesiąc (określonego dnia) będzie kasowana jego treść. Następnie przez miesiąc każdy będzie mógł dopisać do niego to co znajdzie się potem w newsletterze. Takie narzędzie zabierze w ten sposób i tego news'a (ta część powinna być akceptowana przez osoby uprawnione, żeby sprawdziły czy ta część nie zawiera niestosownych informacji).
Powinna być także możliwość wysłania newslettera w dowolnym momencie w ciągu miesiąca, czyli wysłanie tylko "stałego newsu/artykułu" o którym napisałem powyżej.

4. Narzędzie wysyła informacje na przygotowaną w punkcie 2. liste adresową.

Co jest potrzebne?
5. Stworzenie narzędzia opisanego powyżej.
6. Layout z wykorzystaniem CSS dla wynikowego newslettera.


Zalety automatu: comiesięczny newletter bez opóźnień.

Mchl pisał kiedyś, że ma coś co mogłoby być rozwiązaniem punktu nr 1. i 2.
Reszta potrzebuje osób, które potrafiłyby to oprogramować (punkt 5.) lub zrobić grafikę (punkt 6.). Czy ma ktoś takie umiejętności?

"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

Wydaje mi się że tracimy z oczu to co najważniejsze w newsletterze. Ma być on przede wszystkim CIEKAWY, i ma pojawiać się regularnie. Musiałbyś wyznaczyć osoby które są odpowiedzialne i które można by pogonić za opóźnienia itp. (już widzę tłum chętnych na stanowisko). Cały ayaout i inne rzeczy to tylko bajery, najważniejsza jest treść newslettera, i dobre redagowanie wiadomości.

stn

Wiecie co, przesylanie wszystkich newsów nie ma sensu. Bo przeciez lista zaslug w projekcie miesiaca wygladajaca jak wydrukowana na srajtasmie jest niezbyt ciekawa. Polecałbym raczej wstawienie wykresu np. z FreeDC/BOINCstats (ich wykresy są dosyć ładne). Wtedy można będzie zopaczyć jak przybywało punktów w naszym projekcie. Do tego wyświetlić ładnie zawodników z podium i dać link do pełnej listy. Pozatym po raz kolejny powtarzam informacja o projekcie: co robi i po co. Bo liczenie np. SETI jako projekt miesiąca nie jest zbyt pomyslowe. Szukamy kosmitow od 40 lat i nic nie znalezlismy (10 lat BOINC). Gdzieś był juz temat "SETI tak naprawde nic ludzkosci nie przyniesie". Proponue wspierac leczenie chorob, szukanie lekow. Raz na jakis czas moznaby wziac udzial w czyms w stylu PrimeGrid.
I może newsletter byłby mniejszy, ale wysyłany częściej. W końcu to nie ma być miesieczna kronika ani tez MOTD. Ale tygodniowy artykuł nie byłby czymś strasznym. Jest nas w końcu ponad 1000 : D.

Troll81

Zapraszam wiec do redakcji.... :D bo wielu mówi jak byż powinno a na razie robię ja w wolnym czasie. Ja tu nie pracuję na etacie.......

deway

Cytat: Troll81 w 25 Maj 2009, 18:35
ma pojawiać się regularnie.
=> automat, jeśli nikt nie pisze to przynajmniej newsy zostają wysłane

Cytat: Troll81 w 25 Maj 2009, 18:35
Musiałbyś wyznaczyć osoby które są odpowiedzialne i które można by pogonić za opóźnienia itp. (już widzę tłum chętnych na stanowisko).
nie rozumiem, przecież obecnie tez przed wysyłką sprawdza to Mchl. Przeanalizuj ostatnie wysyłki biuletynów, dlaczego są opóźnienia? bo nie ma automatu

Cytat: Troll81 w 25 Maj 2009, 18:35
Cały layaout i inne rzeczy to tylko bajery, najważniejsza jest treść newslettera, i dobre redagowanie wiadomości.
Po co w ogóle jest newsletter? chyba nie dla ludzi którzy odwiedzają to forum czy portal regularnie, bo oni to wszystko wiedzą. Ci co nie wiedzą i Ci których chcielibyśmy przyciągnać na forum czy portal muszą dostawać coś interesującego i dobrze wygladającego. "najważniejsza jest treść newslettera" z tym się zgadzam. Same newsy w newsletterach są nuuuudne, raczej na to rzucam tylko okiem i nie czytam.

Cytat: stn w 25 Maj 2009, 19:27
Polecałbym raczej wstawienie wykresu np. z FreeDC/BOINCstats (ich wykresy są dosyć ładne). Wtedy można będzie zopaczyć jak przybywało punktów w naszym projekcie. Do tego wyświetlić ładnie zawodników z podium i dać link do pełnej listy.
Fakt, głosuje za wykresem. "Jeden obraz zastępuje tysiąc słów". Z tym podium to lepiej nie przesadzać, ale jakby czsem wrzucić to można byłoby zaczepnie zainteresować.

Cytat: stn w 25 Maj 2009, 19:27
Pozatym po raz kolejny powtarzam informacja o projekcie: co robi i po co.
Tak naprawde niewiele osób zapoznało się z każdym z projektów, gdyby w każdym newsletterze pisać w kilku słowach o jakiś to byłaby to niezła promocja i budowanie wiedzy ludzi. Ja popieram.

Cytat: stn w 25 Maj 2009, 19:27
Ale tygodniowy artykuł nie byłby czymś strasznym.
Co tydzień wydaje się zbyt często, chyba ludzie zaczeli by to po jakimś czasie ignorować.

Cytat: stn w 25 Maj 2009, 19:27
Jest nas w końcu ponad 1000 : D.
Jest nas ponad 1000 ale ostatni biuletyn stworzył Troll81 i oprócz poprawy błędów nikt więcej w tym artykule nic nie zrobił. Gdzie ta grafika? Ciekawe materiały? Tak, tylko w Naszych wyobrażeniach, za tym musi pójść jeszcze praca.
Niech ktoś spróbuje coś napisać, zaproponować jakiś wzór jak to widzi (przy okazji polecam edycje i rozwój Naszego portalu):
http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/instrukcja-jak-napisac-biuletynartykul-na-mediawiki/

PS. Jeśli ktoś chce poćwiczyć pisanie na MediaWiki, to można zarejestrować się na http://pl.wikipedia.org/ i zamęczać tamtejszy brudnopis do woli ;)
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

kempler

Cytat: deway w 25 Maj 2009, 21:07
Jest nas ponad 1000 ale ostatni biuletyn stworzył Troll81 i oprócz poprawy błędów nikt więcej w tym artykule nic nie zrobił. Gdzie ta grafika? Ciekawe materiały? Tak, tylko w Naszych wyobrażeniach, za tym musi pójść jeszcze praca.
Niech ktoś spróbuje coś napisać, zaproponować jakiś wzór jak to widzi (przy okazji polecam edycje i rozwój Naszego portalu):
http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/instrukcja-jak-napisac-biuletynartykul-na-mediawiki/
Niestety tak było od początku i tak pewnie pozostanie. Co jakiś czas pojawia się osoba która ma zapał. Troll, teraz Ty i jakoś to idzie do przodu. Przed nami byli inni i co jakiś czas ekipa się wymienia. Niestety po jakimś czasie przychodzi wypalenie.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

deway

kempler kiedy zaczynałem tutaj pisać, zdawałem sobie z tego sprawę, nie tyle z wypalenia co z tego, że strace ciekawość tematem BOINC, poznam wszystko, zrobie co mogę, a potem stagnacja i do niej dąże.
Wiem co chce jeszcze zrobic, jak to osiągne to potem tylko będe podsysał żar ;D

...koniec offtopa, do pracy, pisac artykuły, edytować, szybciej Nas znajdą w przeglądarkach :attack: ;)
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

fakt ze BOINC to tyko hobby :D ale ja ogólnie cierpię na ADHD :D No i z tego co pamiętem to ruszyłem akcję newslettera troszkę wcześniej (miała rozreklamować SKB@P :D ) teraz po prostu postanowiłem zabrać się za to troszkę bardziej i jak widać wiele jest głosów poparcie a mało czynów, ale naprawdę miło mi będzie powspółpracować :D

Troll81

Zaprtaszam wszystkich do edycji nowego newslettera http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Czerwiec_2009 jeśli nie będzie uwag to jeszcze dziś poproszę Mchl o rozesłanie.

Mchl

Zrobiłem małą redakcję. Z tym IRCem, Chatem to sam nie rozumiem o co chodzi... proponuję napisać jakoś jaśniej albo wyrzucić :P

Zaraz zapuszczam skrypt zbierający adresy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org