[Pomysł] Newsletter

Zaczęty przez bartsob5, 15 Styczeń 2008, 10:36

Czy podoba ci się pomysł na newslettera naszego zespołu, i czy chciałbyś go otrzymywać?

tak! to świetny pomysł! pisze się na to!
85 (88.5%)
pomysł niezły, ale ja nie chce tego dostawać
4 (4.2%)
szczerze to mi to wisi...
4 (4.2%)
niee, to głupi pomysł, ale może mnie przekonacie
2 (2.1%)
nie, nie, nie...
1 (1%)

Głosów w sumie: 96

emik

dokładnie - po co pisać o IRC'u i chat'cie jak i tak nikt z nas tam nie zagląda


Troll81

może dzięki wspomnieniu o ircu i chacie ludziska zaczną tam zaglądać?? ale jak się nie podoba to usuńcie :D

Mchl

Jak myślicie, czekać z wysłaniem na koniec głosowania na projekt miesiąca? Czy może wysłać wcześniej i pogonić ludzi do głosowania?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

ja bym wysyłał już teraz i ich pogonił :D zostało 6 dni

Mchl

Newsletter się ślę. Proszę o raporty jakiego koloru jest tło :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl

Już w trakcie wysyłki zauważyłem, że wypadł mi fragment o rankingu województw  :shame:

Białe... a miało być w kolorze naszego logo...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szopler


OxyOne

Ale wał :attack:

Dłuzej sie otwierał mail niz czytałem jego zawartosc!
To cała miesieczna zawartosc B@P? - fajnie

Poszedłem zrobic sobie herbaty pomyslałem "Hmm poczytam sobie troche co sie dzieje w państwie boinc@poland". Siadam zaczynam czytac i... juz koniec. W tym momencie postawiłem herbate na stół.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Zapraszamy więc do pisania newsów :D ja to robię w ramach zajęć ponadetatowych a zaręczam ci że mam tez sporo innych spraw na głowie.

OxyOne

Cytat: Troll81 w 27 Czerwiec 2009, 10:10
Zapraszamy więc do pisania newsów :D ja to robię w ramach zajęć ponadetatowych a zaręczam ci że mam tez sporo innych spraw na głowie.

Jak ja Ci napisze jakiś news to z podziwu przez tydzień nie wyjdziesz. Ostatnio pisałem jakas prace i zauwazyłem ze zrobiłem sie kompletnym analfabeta. Dwa zdania pisałem prze 2 dni. Niewazne. Ja rozumiem ze w dobie dzisiejszego kryzysu kazdy bierze jak najwiecej pracy, ma tez swoje obowiązki...
Tylko ze było tyle szumu wokół tego tematu...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Staram się jak mogę :D i zawsze XD przed wysłaniem newslettera jest on wrzucany na naszą wiki celem korekty i innych takich :D Każdy zainteresowany może dopisać coś do newslettera jeśli uważa to za ważne :D do niedawna newsletter w ogóle nie istniał. Potem się pojawiła pierwsza jaskółka podczas zbiórki kasy na SKB@P a teraz od pewnego czasu wziąłem na siebie pisanie comiesięcznego newslettera :D Staram się zamieszczać to co ważne w światku BOINC i na naszym forum. Dopiero się rozkręcam i mam kilka pomysłów :D Chciałbym rozpropagować ideę aktywnego uczestnictwa w naszym forum. Chciałbym by nasza mała społeczność stała się bardziej aktywna. Chcę też dostarczać tym nieaktywnym członkom te informacje które pozwolą im uzyskać wyższy RAC (liczenia na GPU uczestnictwo w QCN) W ten sposób pozytywnie wpłynie to na RAC teamu :D Byłoby super gdyby oprócz newslettera powstały też inne inicjatywy. Zaproponowałem swego czasu stworzenie filmiku reklamującego nasz team :D Link do niego można by wrzucić na wykop :D Filmik udostępniany na YouTube :D Tak samo miałem pomysł ze stworzeniem Tapet naszego teamu :D Jak i wersji Ubuntu :D

Newsletter miałby służyć propagowaniu tych i innych pomysłów :D Ostatnio chodzi mi po głowie możliwość ogłoszenia małego konkursu z nagrodami :D Warunek uczestnictwa to przynależność do teamu :D i oczywiście wykonanie zadania konkursowego :D

Tak samo o łbie mi łazi zlot naszego teamu :D nawet gdyby był bardzo kameralny :D

Mchl

Jakoś nerwowo się uśmiechasz...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Dziś mam dobry humor :D dostałem kolejną maszynkę do zabawy. Athlonik 2000... niedługo będzie szukał domku :D Zbieram pomysły na tematy do nowego newslettera.

BTW czy newsletter rozsyłamy do członków teamu? zarejestrowanych userów na forum? czy też do jednych i drugich na raz??

Mchl

Adresy ściągam z projektów, więc do członków zespołu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Lipec_2009

Poproszę o korekty, poprawki, krytykę, oklaski (niepotrzebne skreślić). Jak nie będzie uwag to newsletter do wysłania

buri

CytatNa naszym forum można podać swoją lokalizację i dołączyć do wyścigu województw a BOINC@Poland.
Dziwnie brzmi końcówka tego zdania, albo ja nie rozumiem, też nie mam bladego pojęcia jak zaproponować lepiej  %)

edit: kropki, literówki a tak OK  :)

Też zastanawia mnie pisownia przedrostka "pod-" czy razem czy oddzielnie. Dotyczy to słowa "podprojekcie". Podkreśla mi na czerwono, ale kurde zawsze chyba pisało się razem? Jakoś nie mogę do tego dojść.

Kawał dobrej roboty!

Troll81

#177
W pracy nie mam firefoxa i niestety nie mam możliwośc automatycznego sprawdzania pisowni  %) zaraz się biorę za poprawianie :D

Ok. trochę to dopieściłem :D poproszę o rzeczowe komentarze i korektę.

AiDec

Stoi:

CytatWyniki Meczu BOINC@Poland vs Reszta Świata

Powinno byc:

Wyniki Meczu BOINC@Poland vs Reszta Świata w znajdywaniu AP


Bez tego nie wiadomo o co ten mecz sie toczy. Owszem, my wiemy. Ale tylko my.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Stoi:

CytatPrimeGrid zagościł na serwisie Twitter

Powinno byc:

PrimeGrid zagościł w serwisie Twitter

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat: buri w 20 Lipiec 2009, 11:28
Dotyczy to słowa "podprojekcie".

Podprojekt IMHO pisze sie razem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

A tak w ogole to swietny, newsletter! Najlepszy jak do tej pory - zatem rozwoj newslettera idzie w dobrym kierunku :). Kawal dobrej roboty!  :arrr:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Siem staram...

Poprawiki proponowane przez AiDeca naniesione. Jeszcze jakieś uwagi?? Przydałoby się to rozesłać przed wyścigiem w AP26 :D

Jarek Wróblewski

Wyniki meczu wyglądają mało optymistycznie (jedna cyferka dla B@P, dwie cyferki dla RŚ, np. ja widzę wynik 6:08).

Ponadto znaleziono kolejny AP24, więc wynik ulegnie zmianie (nie wiem, w którą stronę). Nie ma co czekać na wyjaśnienie z rozsyłaniem, ale po prostu przed rozesłaniem sprawdzić, czy już wiadomo.

Znaleziono AP26:

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1246#22466

Troll81

podwójne cyferki poprawione. Wynik zostawiam taki jaki jest bo ostatnio wysyp i co godzinę będę musiał poprawiać :D

deway

CytatW Czechach liczy blisko 23 tysiące osób spośród nieco ponad 10 milionów mieszkańców czyli jakieś 0,23%. W Polsce liczy ok 31 tysięcy osób spośród prawie 39 milionów 0,07%. Mamy więc sporo do nadrobienia.
Ciągle wraca temat Czechów, a to zupełnie nie jest tak, że oni są super, powiem więcej jesteśmy obecnie lepsi w rozwoju od Nich.

W Czechach jest niby 22 984 osób zarejestrowanych w BOINC, ale tylko 5105 aktywnie liczy (można to sprawdzić sortując dane w statystykach po punktach zdobywanych przez userów na miesiąc).
W Polsce jest niby 31 582 osób zarejestrowanych w BOINC ale tylko 5041 aktywnie liczy.
Reszta osób to w statystykach zombi, byli ale się zmyli i nie liczą.

Więc w tej materii idziemy prawie łeb w łeb, tylko to co najważniejsze na przyszłość, Czechy przestały się rozwijać a Polska nie bo np.:
do największej drużyny w Czechach "Czech National Team" dołączyły od czerwca 22 osoby
a do największego Polskiego zespołu BOINC@Poland dołączyły od czerwca 253.

;D
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

CytatW Czechach jest niby 22 984 osób zarejestrowanych w BOINC, ale tylko 5105 aktywnie liczy (można to sprawdzić sortując dane w statystykach po punktach zdobywanych przez userów na miesiąc).
W Polsce jest niby 31 582 osób zarejestrowanych w BOINC ale tylko 5041 aktywnie liczy.

będąc czteroktrotnie liczniejszym krajem mamy mniej aktywnych liczydłowych.... a to oznacza ze jesteśmy do tyłu i że mamy jeszcze sporo do zrobienia. Powinniśmy mieś ok 20000 liczących w naszym kraju. Czyli brakuje nam 15000.

OxyOne

Cytat: Troll81 w 20 Lipiec 2009, 17:07
CytatW Czechach jest niby 22 984 osób zarejestrowanych w BOINC, ale tylko 5105 aktywnie liczy (można to sprawdzić sortując dane w statystykach po punktach zdobywanych przez userów na miesiąc).
W Polsce jest niby 31 582 osób zarejestrowanych w BOINC ale tylko 5041 aktywnie liczy.

będąc czteroktrotnie liczniejszym krajem mamy mniej aktywnych liczydłowych.... a to oznacza ze jesteśmy do tyłu i że mamy jeszcze sporo do zrobienia. Powinniśmy mieś ok 20000 liczących w naszym kraju. Czyli brakuje nam 15000.

Hehe jak chcesz ich nałapac?

Policz tym samym sposobem liczydłowych w UK (rdzennych)?

Jaka jest srednia wieku liczydłowego?

Mamy troche za stare społeczenstwo?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Bober

Wprowadziłem drobne redaktorskie poprawki typu interpunkcja, ortografia.

Dobra robota Trollu!

Troll81

no to ready to send :D

Jarek Wróblewski

Cytat: Troll81 w 20 Lipiec 2009, 15:17
podwójne cyferki poprawione. Wynik zostawiam taki jaki jest bo ostatnio wysyp i co godzinę będę musiał poprawiać :D

A podwójne cyferki po stronie Reszty Świata okazały się prorocze, bo już jest 6:10  XD

W każdym razie Reszcie Świata ostatnio sypnęło nowymi AP24.
Jako kibic BOINC@Poland się smucę :(
Jako autor programu AP26 zacieram ręce :)
Znaleziono AP26:

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1246#22466

Aegis Maelstrom

W kwestii redakcyjnej:

w biuletynie stoi jak byk projekt miesiąca sierpnia.

Podobnie zakładane są często wątki na forum. Tymczasem to jest błąd językowy - pleonazm.

Wiadomo, że sierpień jest miesiącem, słowo miesiąc jest zupełnie zbędne. Czy można je wykreślić?  8)

Pozdrowionka i powodzenia z "niusleterem". ;)

Troll81

ja nie kończyłem polonistyki.... a i owszem sierpień nie musi być miesiącem :D mój sąsiad nazywa się marzec. znam też czerwca :D a moim germanistą był grudzień :D

Aegis Maelstrom

Mój drogi, Twój sąsiad (jak i moja koleżanka z pracy) nazywa się Marzec, a germanista - Grudzień.

Stąd Projekt marca a Projekt Marca to znaczna różnica. :D
(tak, w języku polskim w przeciwieństwie do angielskiego generalnie nie kapitalizuje się wszystkich słów w nazwie; tylko pierwsze).

A wszystkie "miesiące sierpnie" i "w dniu 14 lipca" to urzędnicza nowomowa, IMHO wynikająca z tego, że tak wyglądały urzędowe druki (było zamiast <tu wstaw dzień> po prostu napisane "dnia ................. "). :)

A sam bynajmniej nie kończyłem polonistyki - po prostu lubię język polski. :)

Pozdrawiam serdecznie i dzięki za wszystkie Twoje starania. :)

Troll81

Ja szczerze przyznam że mój polski kuleje.... Dlatego zawsze proszę o review tego co wypłodze i ewentualne korekty lub komentarze.

Bober

Cytat: Aegis Maelstrom w 21 Lipiec 2009, 08:35
W kwestii redakcyjnej:

w biuletynie stoi jak byk projekt miesiąca sierpnia.

Podobnie zakładane są często wątki na forum. Tymczasem to jest błąd językowy - pleonazm.

Wiadomo, że sierpień jest miesiącem, słowo miesiąc jest zupełnie zbędne. Czy można je wykreślić?  8)

Pozdrowionka i powodzenia z "niusleterem". ;)
Taki zbitek jest poniekąd moim autorstwem i jest pewnym skrótem od nazwy zabawy "Projekt miesiąca" i nazwy miesiąca aktualnie wybranego projektem miesiąca. Szczególnie chodziło o podkreślanie nawiązania do zabawy w początkach jej organizacji. Teraz myślę, że można od tego odejść.

Jarek Wróblewski

Ja nie podejmuję się wyrokować jak jest lepiej, muszę jednak przyznać się, że czasami celowo popełniam drobne błędy, jeśli dzięki temu tekst jest bardziej zrozumiały lub brzmi zgrabniej.

Nagminnie stawiam przecinki tam, gdzie być ich w zasadzie nie powinno, ale ich umieszczenie ułatwia czytanie długiego zdania.

Używam określenia w stylu Dana jest liczba całkowita n>4. A przecież n>4 to nie jest liczba, tylko nierówność. Poprawnie byłoby Dana jest liczba całkowita n spełniająca nierówność n>4. Ale za to mniej zgrabnie.

Zwrot projekt miesiąca sierpnia podkreśla, że mamy do czynienia z cykliczną comiesięczną zabawą. Osobie niezorientowanej, o co chodzi, może dać dokładniejszy opis niż projekt sierpnia. Szczerze mówiąc, nie umiem sobie wyobrazić jak przeciętny odbiorca newslettera odbierze jeden i drugi zwrot, nie wiem więc czy w tym wypadku celowe użycie niepoprawnej formy zostałoby zrekompensowane lepszą zrozumiałością.
Znaleziono AP26:

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1246#22466

Troll81

Ważne że newsletter jest czytelny....

Troll81

#195
a newslettera jak nie było tak nie ma....
żeby nieco przyspieszyć sprawy przygotowałem małe cuś czyli wersję HTML z wykorzystaniem worda

<html xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"
xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word"
xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">
<head>
<meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250">
<meta name=ProgId content=Word.Document>
<meta name=Generator content="Microsoft Word 11">
<meta name=Originator content="Microsoft Word 11">
<link rel=File-List href="2009_pliki/filelist.xml">
<title>2009</title>
<!--[if gte mso 9]><xml>
<o:DocumentProperties>
  <o:Author>Alex</o:Author>
  <o:LastAuthor>Alex</o:LastAuthor>
  <o:Revision>1</o:Revision>
  <o:TotalTime>3</o:TotalTime>
  <o:Created>2009-07-25T13:14:00Z</o:Created>
  <o:LastSaved>2009-07-25T13:17:00Z</o:LastSaved>
  <o:Pages>1</o:Pages>
  <o:Words>2415</o:Words>
  <o:Characters>14494</o:Characters>
  <o:Lines>120</o:Lines>
  <o:Paragraphs>33</o:Paragraphs>
  <o:CharactersWithSpaces>16876</o:CharactersWithSpaces>
  <o:Version>11.5606</o:Version>
</o:DocumentProperties>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
<w:WordDocument>
  <w:SpellingState>Clean</w:SpellingState>
  <w:GrammarState>Clean</w:GrammarState>
  <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
  <w:PunctuationKerning/>
  <w:ValidateAgainstSchemas/>
  <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid>
  <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent>
  <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText>
  <w:Compatibility>
   <w:BreakWrappedTables/>
   <w:SnapToGridInCell/>
   <w:WrapTextWithPunct/>
   <w:UseAsianBreakRules/>
   <w:DontGrowAutofit/>
  </w:Compatibility>
  <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel>
</w:WordDocument>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
<w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156">
</w:LatentStyles>
</xml><![endif]-->
<style>
<!--
/* Style Definitions */
p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal
{mso-style-parent:"";
margin:0cm;
margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:"Times New Roman";
mso-fareast-font-family:"Times New Roman";}
h2
{mso-margin-top-alt:auto;
margin-right:0cm;
mso-margin-bottom-alt:auto;
margin-left:0cm;
mso-pagination:widow-orphan;
mso-outline-level:2;
font-size:18.0pt;
font-family:"Times New Roman";
font-weight:bold;}
a:link, span.MsoHyperlink
{color:blue;
text-decoration:underline;
text-underline:single;}
a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed
{color:purple;
text-decoration:underline;
text-underline:single;}
p
{mso-margin-top-alt:auto;
margin-right:0cm;
mso-margin-bottom-alt:auto;
margin-left:0cm;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:"Times New Roman";
mso-fareast-font-family:"Times New Roman";}
span.mw-headline
{mso-style-name:mw-headline;}
span.SpellE
{mso-style-name:"";
mso-spl-e:yes;}
span.GramE
{mso-style-name:"";
mso-gram-e:yes;}
@page Section1
{size:595.3pt 841.9pt;
margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;
mso-header-margin:35.4pt;
mso-footer-margin:35.4pt;
mso-paper-source:0;}
div.Section1
{page:Section1;}
-->
</style>
<!--[if gte mso 10]>
<style>
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman";
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}
</style>
<![endif]-->
</head>

<body lang=PL link=blue vlink=purple style='tab-interval:35.4pt'>

<div class=Section1>

<h2><span class=mw-headline>2009.07. - Biuletyn zespołu <span class=SpellE>BOINC@Poland</span>
</span><o:p></o:p></h2>

<p>Drodzy <span class=SpellE>BOINCowicze</span>. Oto kolejny <span
class=SpellE>newsletter</span> z garścią informacji ze świata obliczeń
rozproszonych. A sporo się ostatnio działo w <span class=SpellE>BOINCowym</span>
światku. <o:p></o:p></p>

<h2><a name="Zlot_cz.C5.82onk.C3.B3w_teamu_BOINC.40Po"></a><span
class=mw-headline>Zlot członków teamu <span class=SpellE>BOINC@Poland</span></span><o:p></o:p></h2>

<p>Swego czasu padła propozycja zorganizowania zlotu członków drużyny <span
class=SpellE>BOINC@Poland</span>. Wszystkich zainteresowanych zlotem zapraszamy
do <a
href="http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/ogolnopolski-zlot-teamu-boincpoland/"
title="http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/ogolnopolski-zlot-teamu-boincpoland/">odpowiedniego
wątku na naszym forum</a>. Dyskusja toczy się już od jakiegoś czasu, ale pora
wreszcie przejść od słów do czynów&nbsp;:D póki są wakacje.... <o:p></o:p></p>

<h2><a name="Projekt_miesi.C4.85ca_sierpnia"></a><span class=mw-headline>Projekt
miesiąca sierpnia</span><o:p></o:p></h2>

<p>Jeszcze przez kilka dni (do końca lipca) możesz zagłosować na <a
href="http://www.boincatpoland.org/wiki/Projekt_miesi%C4%85ca"
title="Projekt miesiąca">projekt miesiąca</a> sierpnia 2009. <a
href="http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/glosowanie-na-projekt-miesiaca-sierpnia/"
title="http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/glosowanie-na-projekt-miesiaca-sierpnia/">Oddaj
swój głos</a> i baw się razem z nami! <o:p></o:p></p>

<h2><a name="Wy.C5.9Bcig_w_projecie_AP26"></a><span class=mw-headline>Wyścig w projekcie
AP26</span><o:p></o:p></h2>

<p>21 i 22 lipca odbył się 24 godzinny wyścig w podprojekcie AP26 projektu <a
href="http://www.boincatpoland.org/wiki/PrimeGrid" title=PrimeGrid><span
class=SpellE>PrimeGrid</span></a>. Więcej informacji o wyścigu pod <a
href="http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1404&amp;nowrap=true#16723"
title="http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1404&amp;nowrap=true#16723">tym
linkiem</a>. AP26 jest polskim podprojektem, a nasza drużyna zajęła 4 miejsce z
wynikiem 263544.03 <span class=GramE>punktów</span>. <o:p></o:p></p>

<p>Wyścig zaczął się 21 lipca <span class=SpellE>br</span>. o godzinie 20:00
czasu polskiego i zakończył o godzinie 20:00 22 lipca <span class=SpellE>br</span>.
Do klasyfikacji generalnej liczone były tylko próbki ściągnięte po rozpoczęciu
wyścigu (tj. po godz. 20 dnia 21 lipca 2009) oraz odesłane przed zakończeniem
wyścigu (tj. przed godz. 20 dnia 22 lipca 2009). <o:p></o:p></p>

<p>Wyniki wyścigu (klasyfikacja generalna pierwszej 10) <o:p></o:p></p>

<table class=MsoNormalTable border=0 cellpadding=0 style='mso-cellspacing:1.5pt'>
<tr style='mso-yfti-irow:0;mso-yfti-firstrow:yes'>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><b>1</b> <o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><span class=SpellE><b>SETI.Germany</b></span>
  <o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><b>766038.84</b> <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:1'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>2<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>BOINCstats</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>377827.2 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:2'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>3<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>L\'Alliance</span> <span class=SpellE>Francophone</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>303992.95 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:3'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>4<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>BOINC@Poland</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>263544.03 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:4'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>5<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>PrimeSearchTeam</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>202081.27 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:5'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>6<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>US <span class=SpellE>Navy</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>167457.43 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:6'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>7<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Ars <span class=SpellE>Technica</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>147641.27 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:7'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>8<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Team <span class=SpellE>Starfire</span> <span
  class=SpellE>World</span> BOINC<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>133881.57 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:8'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>9<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span lang=EN-US style='mso-ansi-language:EN-US'>The
  Knights Who Say Ni!<o:p></o:p></span></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>128587.28 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:9'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>10<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>BOINC@Heidelberg</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>101231.18 <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:10;mso-yfti-lastrow:yes'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span style='font-size:10.0pt'><o:p>&nbsp;</o:p></span></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span style='font-size:10.0pt'><o:p>&nbsp;</o:p></span></p>
  </td>
</tr>
</table>

<p>Wyniki naszych liczydłowych biorących udział w wyścigu <o:p></o:p></p>

<table class=MsoNormalTable border=0 cellpadding=0 style='mso-cellspacing:1.5pt'>
<tr style='mso-yfti-irow:0;mso-yfti-firstrow:yes'>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><span class=SpellE><b>Poz</b></span>
  <o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><b>___<span
  class=SpellE>Nazwa_użytkownika</span>__</b> <o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><b>_Punkty__</b> <o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><b>_<span
  class=SpellE>Pkt_B@P</span>_</b> <o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='background:#F0F0F0;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt;-moz-background-clip: -moz-initial;
  -moz-background-origin: -moz-initial;-moz-background-inline-policy: -moz-initial;
  background-attachment:scroll;background-position-x:0%;background-position-y:
  0%'>
  <p class=MsoNormal align=center style='text-align:center'><b>_<span
  class=SpellE>Pkt_PG</span>_</b> <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:1'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>ksysju</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>75426.62<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(50)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(22) <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:2'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>2.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>stachu</span></span>
  @ <span class=SpellE>fiddex</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>25668.46<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(49)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(1) <o:p></o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:3'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>3.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>mindc</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>22606.21<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(48)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:4'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>4.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>sosnahojna</span></span>
  <span class=SpellE>torun</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>20210.85<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(47)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:5'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>5.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>3Rni<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>19516.74<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(46)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:6'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>6.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>RAD-Poland</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>13841.37<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(45)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:7'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>7.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>OxyOne</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>7798.52<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(44)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:8'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>8.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>TRZECIAK<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>7730.47<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(43)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:9'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>9.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Voice1980<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>7417.44<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(42)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:10'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>10.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>AiDec</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>7363.00<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(41)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:11'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>11.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Genn</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>5457.60<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(40)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:12'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>12.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>SKB@P</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>5185.40<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(39)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:13'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>13.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Macmick</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>4518.52<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(38)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:14'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>14.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Piotr Rakowski<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>4382.42<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(37)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:15'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>15.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>TJM<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>3647.48<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(36)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:16'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>16.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Szopler</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>3443.33<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(35)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:17'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>17.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>buninek</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>3320.84<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(34)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:18'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>18.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Pigu</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>2694.78<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(33)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:19'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>19.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>cezary</span>_m</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>2395.36<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(32)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:20'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>20.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Piotr Zalewski<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>2340.92<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(31)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:21'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>21.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=GramE>gigi</span>2000<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>2313.69<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(30)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:22'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>22.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>michalu</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1932.61<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(29)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:23'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>23.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Gargul</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1891.78<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(28)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:24'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>24.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Aleksander <span class=SpellE>Parkitny</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1524.32<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(27)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:25'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>25.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>emik</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1469.88<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(26)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:26'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>26.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>tito</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1429.05<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(25)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:27'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>27.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>sesef</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1374.61<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(24)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:28'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>28.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Paudys</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1156.84<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(23)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:29'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>29.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=GramE>misiek</span>1928<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1047.97<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(22)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:30'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>30.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>ailpein</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>1034.35<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(21)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:31'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>31.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>User</span> <span class=SpellE>B@P</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>680.50<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(20)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:32'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>32.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Zawecki</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>571.62<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(19)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:33'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>33.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>pszyklejony</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>421.91<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(18)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:34'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>34.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>lolek</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>299.42<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(17)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:35'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>35.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>jurdziol</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>244.98<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(16)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:36'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>KaCzach</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>244.98<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(16)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:37'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>37.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Ortiz</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>231.37<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(14)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:38'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>38.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Ryszard<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>163.32<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(13)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:39'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>39.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Timaxi</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>149.71<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(12)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:40'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>HA$<o:p></o:p></p>
</td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>149.71<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(12)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:41'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE><span class=GramE>meler</span></span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>149.71<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(12)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:42'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>42.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Bober [<span class=SpellE>B@P</span>]<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>68.05<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(9)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:43'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>43.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=SpellE>Ukene</span><o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>40.83<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(8)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:44'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>44.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>Leno<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>27.22<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(7)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:45'>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>45.<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><span class=GramE>mihal</span>83<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>13.61<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal>(6)<o:p></o:p></p>
  </td>
  <td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
  <p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
  </td>
</tr>
<tr style='mso-yfti-irow:46'>
<td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'><p class=MsoNormal><o:p>&nbsp;</o:p></p>
</td>
<td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
<p class=MsoNormal>ZSMnr1<o:p></o:p></p>
</td>
<td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
<p class=MsoNormal>13.61<o:p></o:p></p>
</td>
<td style='padding:.75pt .75pt .75pt .75pt'>
<p class=MsoNormal>(6)<o:p></o:p></p>
  </td>

Mchl

Ułatwiło mi to pracę. Nie jest to może najładniejszy HTML jaki , ale przeszedł jakoś. Już dostałem 5 próśb o wypisanie z listy, więc chyba dociera.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

hm.... 5 osób nie chciało naszego cudownego newslettera?? szkoda.

buninek

Spokojnie ;D
ja na przykład odesłałem bo przyszedł na konto widmo...

dziwna sprawa jakim trafem to się dostało, konto nie jest przypisane do żadnej drużyny

Mchl

Najwidoczniej w którymś projekcie jest.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org