Dyskusja o współpracy BOINC@Poland i GPU Force

Zaczęty przez X X X, 17 Luty 2010, 11:00

X X X

Cytat: Aegis Maelstrom w 26 Luty 2010, 14:31gramy do jednej bramki
A gramy?  ::)

W różnych Waszych wypowiedziach padają stwierdzenia o nieopłacalności wspólnego z nami z startu.
Ale jeśli nie startujemy razem, to nie gramy razem, to nie gramy do jednej bramki, tylko przeciw sobie.

Jest takie pojęcie jak "rachunek zysków i strat" - odnoszę wrażenie, że koncentrujecie się tylko na zyskach, zupełnie nie uwzględniając strat.
Jeśli w Waszych kalkulacjach bardziej opłaca się Wam mieć nas przeciw sobie niż za sobą, to po prostu przyjmiemy to do wiadomości.

PS: Poproszono mnie o ograniczenie swoich wypowiedzi do 5 zdań, ponoć więcej się nie czyta.

Pigu

nazwijmy się Boinc@POLAND FORCE i liczmy razem wszystko  %)

Cytatnie patrz na ilość pracowników tylko na potencjał - który mamy coraz bardziej porównywalny z każdego dnia
nie dzielimy ludzi na lepszych o gorszych tylko dlatego, że mają różny rac  :no:

Tomasz R. Gwiazda

a wlasciwie na tych co licza tylko MW i na tych co licza wiele projektow na CPU
bo te wszystkie pkt i rac z MW to sa smiechu warte


krzyszp

Cytat: [GPU Force] 7NBI_Robert w 26 Luty 2010, 17:31
Cytat: Aegis Maelstrom w 26 Luty 2010, 14:31gramy do jednej bramki
A gramy?  ::)

W różnych Waszych wypowiedziach padają stwierdzenia o nieopłacalności wspólnego z nami z startu.
Ale jeśli nie startujemy razem, to nie gramy razem, to nie gramy do jednej bramki, tylko przeciw sobie.

Jest takie pojęcie jak "rachunek zysków i strat" - odnoszę wrażenie, że koncentrujecie się tylko na zyskach, zupełnie nie uwzględniając strat.
Jeśli w Waszych kalkulacjach bardziej opłaca się Wam mieć nas przeciw sobie niż za sobą, to po prostu przyjmiemy to do wiadomości.

PS: Poproszono mnie o ograniczenie swoich wypowiedzi do 5 zdań, ponoć więcej się nie czyta.

Hej, zaraz, jakie przeciw sobie?
O ile wiem, to gramy dla POLSKI, a nie przeciw sobie!
Poza tym to my "koncentrujemy się tylko na zyskach, zupełnie nie uwzględniając strat"???
O ile pamiętam, to WY stwierdziliście, że nie po drodze WAM z nami bo na tym zyskacie, więc proszę o troszkę pokory, nadal to MY stracimy więcej grając dla WAS - zwłaszcza tak ceniony przez WAS dorobek punktowy (tylko, że w innych projektach). Poza wątpliwą przyjemnością wysłuchiwania, jaki to jest d. nie liczydłowy (bo nie mam farmy grafik), to niewiele macie do zaproponowania, poza wypracowywanym W TEJ CHWILI rac'em...

Tak się kończy właśnie robienie miłych gestów... Szkoda, że te wypowiedzi czytam po akcji, ale na szczęście (choć z braku czasu, a nie chęci), się do niej nie dołączałem...

Ps. Kto prosił o ograniczenie wypowiedzi??? Zapewniam Cię, że ja czytam całość...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

X X X

Cytat: krzyszp w 26 Luty 2010, 17:41nadal to MY stracimy więcej grając dla WAS - zwłaszcza tak ceniony przez WAS dorobek punktowy (tylko, że w innych projektach)
Mógłbyś to jakoś rozwinąć? Trudno mi to pojąć.

Szopler

Cytat: Pigu
nazwijmy się Boinc@POLAND FORCE i liczmy razem wszystko  %)

a może BOINC Force @ Poland ? ;)

whatever...

a tutaj:
Cytat: krzyszp
nadal to MY stracimy więcej grając dla WAS - zwłaszcza tak ceniony przez WAS dorobek punktowy (tylko, że w innych projektach)

Chodzi o to, że jeżeli stworzymy całkiem nową drużynę to punkty zdobyte przez B@P w takich projektach jak WCG, Rosetta, POEM itp. itd. nie przejdą do nowej drużyny. Startujemy od zera. Cały nasz dorobek punktowy szlag trafia...

Pigu

zasady fuzyjne mówią: w każdym projekcie, gdzie drużyna A ma więcej od B, B idzie do A, w pozostałych odwrotnie

że my mamy wszędzie więcej... peszek  %)

X X X

1. Moje zdziwienie wprost nie zna granic.  :o

2. Wg naszej propozycji B@P nie traci żadnego dotychczas uzyskanego punktu w żadnym z projektów.

3. GF traci wszystkie dotychczas zdobyte punkty w projekcie PrimeGrid, bowiem przekazuje swoje dotychczasowe konto na rzecz wspólnego przedsięwzięcia.

4. Punkty uzyskane podczas ośmiu pozostałych wyścigów nie są dodawane do zbiorczych statystyk żadnego zespołu (indywidualnie oczywiście tak).

5. Strata ta wynosi około 0.3% tegorocznych punktów zespołu, zyskiem jest 3. miejsce dla wspólnej polskiej drużyny oraz możliwość zbliżenia.

+6. Oświećcie mnie proszę - Wy faktycznie tego nie rozumiecie, czy tylko ze złej woli jaja sobie robicie?  :wth:

BOINC@POLAND[HA$]

a może zrobimy tak.

My wywalczymy 3 miejsce w następnym wyscigu ( o ile nam się uda)
wtedy mozemy negocjować jak równy z równym. Bo obie drużyny az będą na 3 miejscu....
A jak sie nie uda.. to trzba bedzie poczekac do 3 wyścigu a jak nie to do 4.. prblem w tym, że nie wiemy czy wogóle się uda...

a w między czasie możemy sobie dalej gadać kto ma z kim liczyć i dlaczego u niego liczy sie lepiej....i fajniej i wogóle



Szopler

Uściślając...
żeby nie było...
Pisałem o sytuacji, w której tworzymy całkiem nowy team i wszyscy liczydłowi z B@P jak i GPUF, a także innych czołowych polskich drużyn do niego przechodzą... tworząc jeden narodowy zespół o jakiejkolwiek nazwie...

BOINC@POLAND[HA$]

proponuję nazwę "DUPA" wybaczcie ale własnie walę 5 bronxa z radości bo za 5 min rozbieram kompa i montuję grafę...

Troll81

Cytat3. GF traci wszystkie dotychczas zdobyte punkty w projekcie PrimeGrid, bowiem przekazuje swoje dotychczasowe konto na rzecz wspólnego przedsięwzięcia.

to znaczy że nie będzie się nazywać GPU Force??? jak zamierzacie te punty przekazać??

CytatAle jeśli nie startujemy razem, to nie gramy razem, to nie gramy do jednej bramki, tylko przeciw sobie.

Wybacz ale logika "nie jesteście z nami, w takim razie przeciw nam" to już lekko trąci dziecinadą.....

Gramy do jednej bramki o nazwie POLSKA

Te wszystkie punkty zdobyte w Prime Grid które straci GF w znacznej mierze zostały wypracowane przez nas :D

sesef

Cytat: 5z0pl3r w 26 Luty 2010, 19:05
Uściślając...
żeby nie było...
Pisałem o sytuacji, w której tworzymy całkiem nowy team i wszyscy liczydłowi z B@P jak i GPUF, a także innych czołowych polskich drużyn do niego przechodzą... tworząc jeden narodowy zespół o jakiejkolwiek nazwie...

Ehh nie wiem czy tutaj 99% osób zrozumiało o co chodzi. Tematem jest stworzenie zespołu na wyścigi PG i tylko w tym konkretnym projekcie . Nie mam mowy o jakiejkolwiek fuzji na wszystkie projekty więc jak mają przepadać punkty w WCG czy innym projekcie.

BOINC@POLAND[HA$]

no własnie koledzy tak jak napisał sesef...
wy już łaćzycie drużyny i kombinujecie jak to zrobić najlepiej...
a tu chodzi TYLKO i AŻ O WYŚCIGI W PG.... i nic więcej....

kapewu?

Pigu

Cytat: [GPU Force] 7NBI_Robert w 26 Luty 2010, 18:57
+6. Oświećcie mnie proszę

proszę:


Sądzę, że problem w opuszczaniu teamu nawet tylko na wyścigi - my w przeciwieństwie do członków GF jesteśmy z teamem bardzo zżyci, poza tym w Prime rozpiera nas poczucie samodzielności i własnej mocy  %)

BOINC@POLAND[HA$]


Szopler

Cytat: sesef w 26 Luty 2010, 19:13
Cytat: 5z0pl3r w 26 Luty 2010, 19:05
Uściślając...
żeby nie było...
Pisałem o sytuacji, w której tworzymy całkiem nowy team i wszyscy liczydłowi z B@P jak i GPUF, a także innych czołowych polskich drużyn do niego przechodzą... tworząc jeden narodowy zespół o jakiejkolwiek nazwie...

Ehh nie wiem czy tutaj 99% osób zrozumiało o co chodzi. Tematem jest stworzenie zespołu na wyścigi PG i tylko w tym konkretnym projekcie . Nie mam mowy o jakiejkolwiek fuzji na wszystkie projekty więc jak mają przepadać punkty w WCG czy innym projekcie.

Ja to doskonale rozumiem - dlatego uściśliłem...
Chyba wszystkim nam się marzy jeden team, ale... istnieją tak zwane przeszkody obiektywne ;)

Tomasz R. Gwiazda

albo woz albo przewoz
albo miec ciastko albo zjesc ciastko
wszystko albo nic

dlatego skoro nie ma szansy na wszystko , niech kazdy liczy dla siebie i bedzie szczesliwy i dumny ze swoich WLASNYCH osiagniec

Kryniek

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 26 Luty 2010, 19:37
albo woz albo przewoz
albo miec ciastko albo zjesc ciastko
wszystko albo nic

dlatego skoro nie ma szansy na wszystko , niech kazdy liczy dla siebie i bedzie szczesliwy i dumny ze swoich WLASNYCH osiagniec

Dokładnie!

Bo czytając wypowiedzi kolegów mam przykre wrażenie że mają wobec nas postawę roszczeniową, żal czy jak to jeszcze nazwać...
Ale za co? jak już to powinno być odwrotnie za to co zrobili - nie za samo odejście, tylko odejście bez słowa - dlaczego.
Dlatego wątpie czy z taką postawą nasze wspólne rozmowy przyniosą zamierzony efekt ::)

Troll81

Cytat: sesef w 26 Luty 2010, 19:13
Cytat: 5z0pl3r w 26 Luty 2010, 19:05
Uściślając...
żeby nie było...
Pisałem o sytuacji, w której tworzymy całkiem nowy team i wszyscy liczydłowi z B@P jak i GPUF, a także innych czołowych polskich drużyn do niego przechodzą... tworząc jeden narodowy zespół o jakiejkolwiek nazwie...

Ehh nie wiem czy tutaj 99% osób zrozumiało o co chodzi. Tematem jest stworzenie zespołu na wyścigi PG i tylko w tym konkretnym projekcie . Nie mam mowy o jakiejkolwiek fuzji na wszystkie projekty więc jak mają przepadać punkty w WCG czy innym projekcie.

Jak zapewne było już wspominane Tworzenie zespołu tylko na wyścigi w jednym projekcie też z naszego punktu ma mały sens skoro sami jesteśmy w stanie wejść na 3 miejsce bez pomocy kolegów z innych teamów....

Po co tworzyć nowe skoro nam się wiedzie dobrze...... Propozycja wspólnych działań wyszła od GF ale my nie widzimy w tym zysku... na 2 miejsce raczej nie wskoczymy, nawet gdybyśmy zjednoczyli 5 największych polskich teamów. Więc po co kombinować jak koń pod górkę??

BOINC@POLAND[HA$]


X X X

Cytat: Troll81 w 26 Luty 2010, 19:11Te wszystkie punkty zdobyte w Prime Grid które straci GF w znacznej mierze zostały wypracowane przez nas
Matematyka niewątpliwie nie jest Twoją mocną stroną, ale mógłbyś chociaż zerknąć do statystyk - zobaczyłbyś, że choć raczej nie liczymy na CPU, to i tak mamy wielokrotnie więcej punktów niż te, którymi nas wsparliście.

Całą resztę zostawiam bez komentarza, chciałoby się rzec - ciszej nad tą trumną.

Życzę powodzenia w następnym wyścigu PrimeGrid.
Skoro jesteście tak mocni i chcecie działać samodzielnie, to nic nam do tego i nic tu po nas.

BOINC@POLAND[HA$]

#142
i wzajemnie... choć z czystej ciekawosci sprawdzę ile tam koledzy mają tych punktów...

Edit - dlay tych co też to interesuje...
podczas wyscigu gpu robi około 220tys na dzień....
bez szarpania na spokojnie około 30tys...
suma punktów 3,6mln pozycja na świecie 68

Bopki:
podczas wyścigu bopki zrobiły około 130tys na dzień
bez szarpania na spokojnie około 270tys

suma punktów 74,5mln poz na świecie 6     


A no to teraz Robert zaczynam Cie rozumieć....

Mori

Trochę off-topowo, koniec końców mnie tu dłuuuugo nie było, ale jednego nigdy nie mogłem zrozumieć... Czemu nie lepiej, by wszyscy liczyli w ramach jednej drużyny (nie wiem, coś w stylu "Polska drużyna narodowa" albo co), a potem sobie do nicka dorzucali [B@P] czy inne [GF] i na podstawie tego sobie wyliczali indywidualne staty takich mini-drużyn? Na zewnątrz byłby ładny, duży polski team, wewnątrz mogłyby sobie być całkiem niezależne B@P, GF, TPT i co tam jeszcze chcecie -- bo koniec końców jedyną rzeczą, na jaką ma naprawdę wpływ founder drużyny to opis chyba, nie?

Czy tak ciężko byłoby postawić stronę dla wspólnej drużyny, informującej o takim sposobie podziału, wymieniającą wszystkie mini-drużyny i linkującą do ich stron/for/etc.?

Heh.

tlusty25041

taka duzyna juz istnieje
w dwoch wyscigach w ktorych wystartowala zajela  3 miejsce
http://www.boincalliance.pl/pl/index.html
tylko B@P nie moze sie przemoc i dolaczyc
a szkoda

Mori

Cytat: tlusty25041 w 09 Maj 2010, 05:12taka duzyna juz istnieje
Znaczy no, mnie wychodzi, że to jest taki wyścigowy/eventowy team -- a ja osobiście widziałbym coś na stałe, a nie od święta.

No i kurcze - czy wszystko musi straszyć potencjalnego nowego angielską nazwą? :/

PS. Punkty przechodzą w całości za userem, czy zostają w drużynie, w której zostały policzone?

lolek

Zostają w drużynie. W przypadku połączenia wszystkich polskich zespołów i stworzeniu nowego zespołu startujemy od ZERA. Ja osobiście sobie nie wyobrażam, żeby B@P zostawił swoje 9 miejsce na świecie  :no: . Jedyną możliwością która w moim przekonaniu jest do zaakceptowania przez nas jest dołączenie innych team`ów do nas, a ta jest nie do zaakceptowania dla innych drużyn i koło się zamyka  :(

Mori

Cytat: lolek w 09 Maj 2010, 08:10Zostają w drużynie. W przypadku połączenia wszystkich polskich zespołów i stworzeniu nowego zespołu startujemy od ZERA. Ja osobiście sobie nie wyobrażam, żeby B@P zostawił swoje 9 miejsce na świecie  :no: . Jedyną możliwością która w moim przekonaniu jest do zaakceptowania przez nas jest dołączenie innych team`ów do nas, a ta jest nie do zaakceptowania dla innych drużyn i koło się zamyka  :(
Z jednej strony fakt - fajniej byłoby zmienić nazwę (bo się da, prawda? Czy nie? Kurcze, nic nie wiem o zarządzaniu drużyną, trzeba było sobie kiedyś założyć...) B@P na coś innego, bo 9. miejsce to jednak 9. miejsce. Z drugiej - może właśnie taka wspólna decyzja wszystkich o stworzeniu czegoś nowego stworzyłaby odpowiedni klimat do porozumienia ponad podziałami...

Sergeant

Niestety Mori to science fiction (mam na myśli mentalność Polaków). Spójrz na politykę. Jeszcze dwa tygodnie temu było tak słodko, że ekran w telewizorze lepił się od cukru. A zobacz co teraz. :wth:

lolek: A to drużyna nie ma tylu punktów, ile punktów mają wszyscy jej członkowie?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

lolek

Cytat: sergeant w 09 Maj 2010, 09:40
lolek: A to drużyna nie ma tylu punktów, ile punktów mają wszyscy jej członkowie?

Nie, ma ich tyle ile zdobyli jej członkowie ale tylko GDY NALEŻELI DO DRUŻYNY. Opuszczając np. B@P punkty które zdobyłeś będąc jej członkiem zostają w tej drużynie jedynym wyjątkiem który znam jest climate

apohawk

Dokładnie, tak zupełnie odwrotnie od krajów, które skaczą w statystykach w górę i w dół w zależności od kaprysu możnych ;)
Co do jednego teamu narodowego, to B@P chyba było próbą zbudodania czegoś takiego, ale wyszło jak zwykle. "A to Polska właśnie"
No good deed goes unpunished.

Mori

Cytat: sergeant w 09 Maj 2010, 09:40Niestety Mori to science fiction (mam na myśli mentalność Polaków). Spójrz na politykę. Jeszcze dwa tygodnie temu było tak słodko, że ekran w telewizorze lepił się od cukru. A zobacz co teraz. :wth:
To, co się działo po katastrofie było równie wielką szopką jak to, co działo się przed =] Nie chciałbym się wdawać tutaj w dyskusje polityczne, więc zaniecham komentarza w tej sprawie.

Co do tego, czy takie propozycje to sf czy nie - nie mam pojęcia. Ja taki dziwny człowiek jestem, że chciałbym synergii, jednoczeń i tego typu rzeczy. Bo "duży może więcej". Bo razem fajniej, a jak ktoś chce się dzielić, to można w obrębie drużyny, piekąc dwie pieczenie na jednym ogniu (bo własny, niezależny mini-team, a jednocześnie team główny ciągle silny). Inni potrafią, czemu my nie mielibyśmy potrafić? No, ale ja dziwny człowiek jestem.

AiDec

Cytat: Mori w 09 Maj 2010, 02:17
(...)a potem sobie do nicka dorzucali [B@P] czy inne [GF] i na podstawie tego sobie wyliczali indywidualne staty takich mini-drużyn? Na zewnątrz byłby ładny, duży polski team, wewnątrz mogłyby sobie być całkiem niezależne B@P, GF, TPT i co tam jeszcze chcecie (...)

Niektorzy na to poszli (Pigu, Marian - http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=profile;u=608 ), a niektorzy nie. Niektorzy po prostu chca/musza rzadzic, w przeciwnym razie czuja sie niespelnieni.


Cytat: Mori w 09 Maj 2010, 09:59Ja taki dziwny człowiek jestem, że chciałbym synergii, jednoczeń i tego typu rzeczy. Bo "duży może więcej".

Myslac podobnie do Ciebie, wybralem B@P. Mialo byc `wystartuje z B@P, a pozniej zobaczymy...`, zobaczylem i zostalem. Ale nie wszystkim odpowiada nasza demokracja. Czesc osob wolalaby pewnego rodzaju dyktature, najlepiej z mozliwoscia objecia wladzy :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

B@P istnieje długo i ma świetną pozycję w świecie. Nie tylko jeśli chodzi o punkty ale i o reputację. Wnieśliśmy spory wkład w rozwój BOINCowego świata. Mamy na koncie wiele sukcesów. Poza tym liczymy we wszystkich projektach, a niektóre z nich już się zakończyły i nowa drużyna nie ma szansy zgarnąć w nich punktów. No i nowa drużyna będzie miała problem z dobiciem do naszego miejsca np w ralph :D Kolejna rzecz to bezwładność. Nasz team ma około 5500 członków, jak wyobrażasz sobie przeniesienie ich wszystkich? Z częścią nie ma kontaktu i i tak istniałaby drużyna B@P z jakimiś 5000 userów, a tak z 500 może by się przeniosło do nowego narodowego teamu. B@P przechodziło już fuzję z innymi drużynami (np Poland BOINC Team) i jeśli była wola to jak widać dało się by inne drużyny przyłączyły się do nas. Niestety niektóre polskie teamy nie chcą. Mają do tego święte prawo.

Can-D

...może poprostu nie każdy lubi duże teamy,lepiej czuje się w małych, a teorie o jakiś dyktaturach itp., są po prostu śmieszne  ;D

Mori

#155
Cytat: Troll81 w 09 Maj 2010, 10:10Niestety niektóre polskie teamy nie chcą. Mają do tego święte prawo.
Jasne, że mają. Jeśli nie chcą, to nie "i ch*j", jak to modnie się mówi w niektórych kręgach. Tyle, że może warto byłoby jednak spróbować porozmawiać, coś razem ustalić?

Co do żądzy władzy, o której AiDec wspomniał - to może po prostu robić kadencje? Może bez fizycznej zmiany founderów w projektach, bo to pewnie zbyt dużo zachodu, ale na "wspólnej stronie" byłby taki lider podany czy coś. Nie bardzo wiem, czym miałby się zajmować -- może jakimiś "rozmowami" z innymi teamami czy coś... Do tego dorzucić demokratyczne wybory i byłoby chyba, nie?

Ach, i jeśli miałaby to być fuzja doB@Powa, to wtedy wypadałoby zmienić nazwę tej konkretnej drużyny na jakąś mini-drużynę (bo potem byłoby zamieszanie, czy mówiąc B@P ma się na myśli dużą drużynę, czy tylko "starą" B@P -- to tak obok jakiegoś [B@P] w nicku).

Cytat: ? w 09 Maj 2010, 10:17...może poprostu nie każdy lubi duże teamy,lepiej czuje się w małych, a teorie o jakiś dyktaturach itp., są po prostu śmieszne  ;D
No, ale to by sobie założył własny mini-team, zrobił sobie oddzielne forum, niezależne od ogólnopolskiego, i tam się ze swoimi bawił -- wtedy i wilk byłby syty, i owca cała.

EDIT: Inną, dość istotną kwestią w BOINC jest to, że team nie może członkowi narzucić nic. Ot, jest tu w B@P projekt miesiąca - a jak nie chcę, to będę sobie liczył Milkę i każdy może mi, za przeproszeniem, skoczyć... Wniosek: naprawdę, we wspólnym, dużym teamie i tak nikt nie mógłby innemu niczego narzucić, a ustandaryzowane (standaryzacja zapisu tylko po to, by można było staty ładnie sobie wyliczać) mini-drużyny pozwalałyby każdemu na tworzenie własnych inicjatyw, mających własne "zasady" czy coś... Stwórzmy team Polska, a w jego obrębie niech każdy sobie tworzy własne PO, PiS, SLD, PSL, SdPL, LPR, UPR czy co tam chcecie =] Zróbmy z tego małą mikronację, wybory do parlamentu i w ogóle =]

lolek

Ech pomarzyć dobra rzecz, kiedyś też myślałem, że jest to możliwe, ale szybko zszedłem na ziemię  :(

@Mori  jeżeli chcesz to je nie widzę nic na przeszkodzie żebyś spróbował namówić Roberta, Tomka, Oxy czy GG do przyłączenia się do nas  ;)

krzyszp

Dla mnie drużyną narodową jest B@P i kropka. Jesteśmy największą drużyną w Polsce, mamy największy dorobek punktowy w Polsce. Panuje u nas demokracja...
Po co jakieś wybory "do władz"???

Founderem jest Mchl, ale przecież on nie podejmuje sam żadnych decyzji! Wszystko dzieje się na forum i tu są podejmowane decyzje, więc po co to zmieniać? Tworzenie nowej drużyny od zera jest całkowicie bez sensu. Przykład GPUF pokazuje, jak małe drużyny mogą szybko "stracić rozpęd" i być źródłem niesnasek i problemów, których tutaj nie mamy.

W historii B@P było nie tylko rozłączenie, ale i zjednoczenia drużyn pod wspólną nazwą  - m.in. dlatego B@P jest taką dużą drużyną teraz...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Zgadzam  się z Krzyśkiem A rozmawiać może nie tyle trzeba Z Robertem Grześkiem czy Oxy. Tylko zagadać do innych teamów. A mamy ich sporo w Polsce.

Peciak

Całym nieszczęściem tego pomysłu BOINC jest to że nie ma możliwości prawdziwego łączenia drużyn jest tylko mozliwośc wchłonięcia liczydłowych. Ideałem by była struktura militarna
pluton
kompania
batalion
dywizja
armia
;D
Należałem do jakiegoś plutonu i dalej należę ale połączyłem się i mój pluton wchodzi w skład jakiejś kompani. Dołączyłem do innej drużyny ale jednocześnie zachowałem swoja odrębność
tylko ze to utopia...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."