Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

KrzychuP

również  :D i to podwójne

KrzychuP

Przez weekend i dziś:
Depspid
Sudoku
Malaria
mFluids
Spinhenge

emik

dajesz, dajesz Krzychu - wielkie gratulację


AL


AiDec

Jak Wy to robicie (zwlaszcza Ty Krzychu), ze zostajecie Uzytkownikami dnia (i to tak czesto...)?


I BTW - wielkie gratulacje Krzychu :D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

patyczak

Cytat: AiDec w 30 Czerwiec 2008, 23:46
Jak Wy to robicie (zwlaszcza Ty Krzychu), ze zostajecie Uzytkownikami dnia (i to tak czesto...)?

Ja się dowiedziałem tego właśnie z tego wątku  ;D
Skeczu z papugą nie będzie



KrzychuP

#606
Cytat: patyczak w 01 Lipiec 2008, 01:12
Cytat: AiDec w 30 Czerwiec 2008, 23:46
Jak Wy to robicie (zwlaszcza Ty Krzychu), ze zostajecie Uzytkownikami dnia (i to tak czesto...)?

Ja się dowiedziałem tego właśnie z tego wątku  ;D
Szukajcie, a znajdziecie  ;)
Ja dodatkowo zapuszczam czasem na dzień dwa projekt ze zresetowanym profilem na jednym z komputerów  :D

Dziś MindModelinng  ;D

Melduję tym samym wejście to TOP 10 na świecie  8) 8) 8) 8) 8) 8)

Troll81

jesteś 11 :D ktoś cię wyprz :D ale spoko ja już jestem w top 500

AiDec poresetuj sobie profile :D albo poszukaj mojego posta gdzieś sprzed miesiaca :D

KrzychuP

Zatem pierrrrwszy atak odparrrty.
Nie dam się tak łatwo!  Arrr!!
Porrrresetować prrrofile i do aborrrdażu.  ;D

Troll81

spoko spoko. gonię cię :Dno i boinc@poland musi zająć należne mu 1 miejsce na świecie :D

marzy mi się sytuacja kiedy pierwsze 10 miejsc będzie należeć do członków B@P :D

KrzychuP

spróbujemy - zobaczymy
poza Al'em, Tobą i mną na razie nie widać więcej chętnych.

Troll81

Bo i mało osób wie że po dostaniu UotD są wpisywani na "czarną" listę projektu. Wystarczy resetować profil co jakiś czas by znów się znaleźć na białej liście. Ale australię wyprzedzilim :D

AL

Ja nigdy profili nie resetowałem - no może co najwyżej aktualizowałem, ale w obliczu tak ostrej konkurencji chyba będę musiał kiedyś poświęcić na to troszkę czasu i poresetować te 50-70 (?) profili....

Troll81

nie wszystkie się da :( niektóre projekty są zawieszone. w innych potrzebujesz RAC na poziomie 10 a projekt od roku nie wysłał żadnej próbki. Zobacz na mojej sygnaturce gdzie mam więcej niż 2 UotD. w tych projektach warto resetować profile :D

KrzychuP

dziś mFluids
na ten przykład tu trzeba mieć min. 10 RAC

prospector

A ja jeszcze nie dostałem UotD nigdy.
Co prawda od końca zeszłego roku dopiero liczę, ale też bym chciał jakiś wianuszek :)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

KrzychuP

musisz najpierw w każdym z projektów które liczysz założyć sobie profil
a potem czekać :)
łatwiej jest zdobyć tytuł UOTD w mniej popularnych projektach (z racji mniejszej ilości chętnych ku temu ;) ), o Einsteinie, Rosett'cie można raczej zapomnieć, ale jak widać ktoś nimi zostaje, więc jakaś szansa zawsze jest  :)

Troll81

w SETI też trudno o wianek :( za dużo chętnych

prospector

O założeniu profilu wiem oczywiście, i mam założone.
W seti niestety - jak piszecie marne szanse - mam od konca zeszłego roku, a w climateprediction od niedawna.
Hmm może więc spokojnie sobie zaczekam i z czasem dopiszę się do odznaczonych liściem lauru :)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

Szopler

Dziś w Magnetism UoTD dla... Kreta.
Gratulacje :).

kret

o, dzienks Michał :} podejrzewam, że każdy zarejestrowany dostaje :P bo wczoraj to zrobiłem :]

KrzychuP

Dziś MindModeling, Sudoku i Magnetism moje.
Niech się nikt nie waży dziś zakładać profilu w Magnetism, bo pogryzę. Arrrrrrrr!

Troll81

ja dostałem wczoraj w Reversi, ale nie jest on notowany na myboinc :(

KrzychuP

Dlatego na razie nie zakładam profili w nienotowanych. Zrobię to w dniu kiedy to nastąpi  ;D

Troll81

a ja zakładam i co pewien czas resetuję. Powinno wystarczyć :D

prospector



http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

Troll81

zaczynam się przyzwyczajać do wianków :D

KrzychuP

dziś mFluidy i DepSpid  ;D

KrzychuP

Gratulacje Mchl.
Na cześć KAPITANA, który został wczoraj UOTD w SETI.
Hip hip...

Troll81

HURRRRAAAAA

btw pisze sie chyba uFluids

IThorne

Ja dziś jestem UotD na SHA-1. Pierwszy raz w życiu nim zostałem.



KrzychuP

#631
Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2008, 11:23
btw pisze sie chyba uFluids
Troll, to jest mikroFluids, może "u" przypomina grecki "μ", ale w języku polskim przedrostek "mikro" skracamy do "m"  ;)

Gratulacje IThorne.

Hehehe.
Jestem na 6 miejscu na świecie pod względem ilości UOTD, a tym samym zrównałem się z AL'em.
Jakby tak się jeszcze kilka osób zmobilizowało do resetowania profili to BOINC@Poland mógłby spokojnie być 3 na świecie pod tym względem.
Brakuje nam tylko ze 200 tytułów.  ;D

Bober

Ja zresetowałem parę tygodni temu, ale niewiele to dało. Jednak jeśli się jakichś projektów nie liczy nie jest tak łatwo.

emik

ja również resetowałem wszystkie profile i również nie przyniosło to zamierzonego efektu


Bober

Zarówno Al jak i KrzychuP mają w większości projektów przynajmniej po 1000 punktów. To jest chyba drugi czynnik sukcesu obok resetowania.

KrzychuP

większość projektów po trochę od czasu do czasu jednak liczę.

KrzychuP

Nie wiem, czy zauważyłeś Bober, ale masz UOTD w Magnetism. :)

Bober

Tak, bo zrobiłem dziś profil. O ile ktoś inny tego dziś nie zrobi, to punkt zostanie.

IThorne

Wy cieszycie się z tytułów na mało znanych projektach, a nasz szef jest UotD w SETI. To trzeba mieć szczęście by nim zostać. Ilu ludzi liczy SETI, a ilu np. Sudoku?



KrzychuP

Cytat: KrzychuP w 04 Lipiec 2008, 10:31
Gratulacje Mchl.
Na cześć KAPITANA, który został wczoraj UOTD w SETI.
Hip hip...
Cytat: IThorne w 04 Lipiec 2008, 17:59
A nasz szef jest UotD w SETI. To trzeba mieć szczęście by nim zostać.
Jakbyś nie zauważył - powtarzasz się.  :P
Dziś już jest drugi dzień i pewnie wkrótce spadnie, bo chętnych wielu.