Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Darmowa chmura obliczeniowa!

Zaczęty przez Cyfron, 19 Październik 2011, 18:38

SzaMoT🍀

Pisałem do nich w piątek rano, ale widać, że mają długi weekend :bad:

lolek

Problem w tym że po wyłączeniu pobiera Ci 18gr/h, a usunąć wirtualki się nie da

Troll81

ponoć jest bezpłatne a kwoty to wynik testowania systemu bilingowego.

lolek

Dziś niedziela więc nic opewnego się nie dowiemy. Mam nadzieję że jutro mi odpiszą  :)

Krzysiak

To ja mam tak
Komputera nie mam przypisanego do konta w chmurze nie widać go
a dalej liczy próbki na moje konto  :dunno:

Zobaczymy kiedy przestanie  :whistle: działać


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

lolek

W regulaminie pisze że "usługa nieodpłatna" więc na przesłanie rachunku nie mają podstawy. Pewnie maszynki wyłączą jak skończą się testy: ale to wszystko gdybanie.

SzaMoT🍀

Taką dostałem odp.
CytatPrawdopodobnie podczas prac administracyjnych, Pański serwer został włączony automatycznie. Opłaty są naliczane informacyjnie. Po zakończeniu testów saldo zostanie wyzerowane i w przypadku braku chęci dalszego korzystania z chmury, serwer zostanie usunięty.

Czyli można korzystać do końca testów, mimo ujemnego salda.

Martin Fox

Ja dostałem droga oficjalną taka odpowiedź:
CytatWitamy,

Otrzymałeś odpowiedź na przesłane zgłoszenie.

Numer zgłoszenia: 309
Typ: Odpowiedź na zgłoszenie
Wiadomość:
Witam,
koszt włączonego testowego serwera o konfiguracji: 2 Core / 4 GB RAM / 25 GB HDD / wynosi 0,34PLN/h, wyłączonego 0,18PLN/h.

Opłaty są naliczane informacyjnie. Po zakończeniu testów saldo zostanie wyzerowane i w przypadku braku chęci dalszego korzystania z chmury, serwer zostanie usunięty. Po starcie komercyjnym, przyjmujemy model płatności pre-paid, gdzie opłaty będą naliczane zgodnie z ustawieniami serwerów.

Pozdrawiam,
Anna

Cyfron

czyli włączać co macie - wygrzewać im serwerownie!  :whip:

lolek

Ja też dostałem ponowną odpowiedź  :)

Tomasz R. Gwiazda

ja poprosilem o usuniecie maszyny

Witam,

W fazie testów samodzielne usuwanie serwerów nie jest możliwe, ale proszę się nie obawiać, nie będzie konieczności regulowania ujemnych sald.

Po zakończeniu testów saldo zostanie wyzerowane i w przypadku braku chęci dalszego korzystania z chmury, serwer zostanie usunięty.


MarcinB

Pięknie to zaraz rozgrzewam znowu maszyne  :whip:

Sebastian M. Bobrecki

Znalazłem jeszcze coś takiego:http://servecloud.pl/darmowe-konta
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.


Sebastian M. Bobrecki

Cytat: Cyfron w 21 Listopad 2011, 08:26
wysłałem zgłoszenie :)
No ja wczoraj wysłałem ale jak na razie cisza. Pożyjemy zobaczymy, może ktoś się odezwie.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Szopler

Czy wasze chmurki na e24 działają dalej? Moja tak...

Sebastian M. Bobrecki

Na e24 tak, jak najbardziej :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Troll81


lolek


Krzysiak

#139
Cytat: Cyfron w 21 Listopad 2011, 08:26
wysłałem zgłoszenie :)
Na ile CPU ?

I tak z ciekawości podajecie prawdziwe dane ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Cyfron

podałem prawdziwe i na maksymalną ilość CPU (ta najmniejsza wersja z najlepszymi procami)

lolek

Ja też się zgłosiłem  :)

Cyfron

Uwaga - wczoraj podobno coś kombinowali na chmurach i niektóre maszyny były wyłączone - zobaczcie sobie czy działają.

Troll81


Vega

myślę, że warto się wybrać, kto mieszka w Krk lub w okolicy

http://www.techcamp1.evenea.pl/

Troll81


Vega

ja już zamówiłam darmowy bilet :D

MarcinB

Liczy ktoś jeszcze na e24cloud? Bo mi to działa i działa :D A betatesty chyba się już skończyły...

Troll81


Sebastian M. Bobrecki

Nie dość że działa to jeszcze dziś dostałem mail że przepraszają bo z 4 na 5 grudnia będzie przerwa techniczna :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

MarcinB

No ja też dostałem taki meil. Także do przerwy jeszcze coś policzy. Spoko firma :)

Cyfron

no mi też działa, a dług jest tak na 3tys  i rośnie ;)

Troll81

ja na razie jestem jakieś 160 w plecy....

Martin Fox


nabializm

dostałem odpowiedź, nie liczę tam już od dnia przed zamknięciem beta testów:

CytatOpłaty są naliczane informacyjnie. Po zakończeniu testów (o czym poinformujemy) saldo zostanie wyzerowane i w przypadku braku chęci dalszego korzystania z chmury, serwer zostanie usunięty. Oczywiście konto użytkownika pozostanie bez zmian i zawsze będzie możliwość ponownego rozpoczęcia korzystania z usługi.

W fazie testów samodzielne usuwanie serwerów nie jest możliwe, ale proszę się nie obawiać, nie będzie konieczności regulowania ujemnych sald.



lolek

Pytaliśmy się już ich o to jak pojawiły się pierwsze złotówki na minusie. A jak dla mnie to mogą liczyć i do przyszłego grudnia  ;D

Martin Fox

Kluczowe zdanie to
Po zakończeniu testów (o czym poinformujemy) saldo zostanie wyzerowane i w przypadku braku chęci dalszego korzystania z chmury, serwer zostanie usunięty.
Póki co nie przyszła do mnie taka informacja, tak samo jak pytanie, czy wyrażam chęć dalszego korzystania, więc olewam :P

lolek

kluczową rzeczą jest to że w regulaminie pisze że usługa jest nieodpłatna

SzaMoT🍀

Powstała wersja RC – (Release Candidate). W podziękowaniu  zaangażowanie zasilili konto kwotą 512 zł netto :respect:

lolek

 Z ważnych informacji po wyczerpaniu się tych 512 zł wirtualki zostaną automatycznie wyłączone i usunięte.