Darmowa chmura obliczeniowa!

Zaczęty przez Cyfron, 19 Październik 2011, 18:38

MarcinB

#160
No to piękny gest z ich strony :) Jeszcze sporo WU na WCG się policzy nim się kasa skończy  :p_arr:

Tak w ogóle działa już przeskalowanie. Można włączyć więcej niż 2 rdzenie

PBT_marian_boss

Punkty za darmo :) a już miałem wywalić maila z tą informacją

Informacje podstawowe
    Uruchomione serwery:2 / 2
    Rdzenie:14 / 14
    Pamięć RAM:28 GB / 28 GB
    Przestrzeń HDD:50 GB / 50 GB
    Wykorzystanie:2,38 zł/godz.
    Następna wpłata:21 grudnia 2011

Martin Fox

szkoda tylko ze maszynki trzeba od nowa instalowac :P

Szopler

Ja jakoś nie musiałem... mam od początku dwie te same. Teraz zmieniłem 2 core na 6 core i działają obie :P

Krzysiak

#164
Chyba każdy dostał  ;D

2x10 jajek do 25 grudnia odpalonych w Rosetta@home  :whistle:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler

    Saldo: -2,04 zł
    Wykorzystanie: 2,04 zł/godz.
    Następna wpłata: ---
    Ostatnia faktura: Brak


Nie wyłączyła się, działa dalej...
ale po wejściu na panel zaraz dostałem komunikat, że nastąpił błąd systemu i adm. została poinformowana więc pewnie szybko coś z tym zrobią...

lolek

Olej to. Według umowy/regulaminu który przyjąłeś podczas zakładania konta "usługa jest darmowa" więc to ich problem, a nie Twój...

Szopler

Ja tylko informacyjnie... dla mnie dobrze by było jakby to liczyło do końca roku ;)

lolek

Dla mnie też  :) W końcu tylko te 2 cloudy które liczą yoyo robią mi około 25k dziennie  :D

Miętowy

Mam pytanie nooba - bo się nie znam a i mój angielski jest taki sobie, czy coś takiego nadaje się na chmurę obliczeniową, mówimy tu oczywiście o darmowej wersji:
http://aws.amazon.com/free/


GRID

Jak za darmo to się opłaca.  :)

MarcinB

Cytat: Miętowy w 21 Grudzień 2011, 19:27
Mam pytanie nooba - bo się nie znam a i mój angielski jest taki sobie, czy coś takiego nadaje się na chmurę obliczeniową, mówimy tu oczywiście o darmowej wersji:
http://aws.amazon.com/free/
Wygląda na to że można testować za darmo po 750 godzin miesięcznie przez rok czasu. Jednak jeszcze nie znalazłem jaką mocą obliczeniową można dysponować.

SzaMoT🍀

Na e24cloud sypnęli "groszem" (20zł), trzeba tylko wypełnić ankietę.

Szopler

Jak ktoś będzie wypełniał to niech w wadach ciapnie - "Brak możliwości zmiany adresu e-mail w profilu" bo zapomniałem im to wygarnąć ;)

patyczak

Skeczu z papugą nie będzie



Szopler

CytatObecnie uruchamiamy testy publiczne drugiej lokalizacji. Wszystkich chętnych do wzięcia w nich udziału prosimy o maila na adres: hello@e24cloud.com. Po zakończeniu tego etapu, planowanego na około 30 dni roboczych, możliwość wyboru miejsca ulokowania chmury zostanie dodana do panelu użytkownika.

Ja już wysłałem im maila, a Ty? ;)