Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Promocja BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 10 Styczeń 2008, 12:25

Aegis Maelstrom

Szopler - genialny pomysł.  :respect:

Kalendarz z grafikami: np. zdjęcie pięknej krystalografii białek, schemat 3D znanej cząsteczki, astronomiczne piękności, inne schematy i wykresy... Można byłoby skorzystać z materiałów projektów czy wolnych zasobów np. Wikimediów.

Inna sprawa, do której się przymierzałem - zaprojektować kubek do pracy.  ;D Fajny kubek to jest to i od razu przyciąga uwagę wszystkich, a jest to jeszcze łatwiejsze w realizacji.

Tomasz R. Gwiazda

czekamy na projekty :) a kwestia druku to juz rzecz wtorna.
Jak beda grafy w dobrej jakosci to moze to byc niezle

Peciak

Poligrafia jest u Oxyona

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pigu

a może w wersji elektronicznej równie? widget czy inne gówno %)

G

A czy Oxyone już o tym wie ?  XD
A tak powazniej - dobrze byłoby ustalić najpierw logo zespołu - widziałem głosowanie . Jezeli np. będzie to chomik S6X'a , to powinien on oczywiście firmować kalendarz i  koniecznie zabłysnąć  na you tube jako superchomik-zdobywca wszystkiego czego sie da i czego sie  :fright: nie da zdobyć ( myślę tu o skrzyzowaniu Kaczora Donalda z Chuckiem Norrisem). To samo dotyczy prosiaczka.

Pigu

filmiki propagandowe - prosiaczek puchnie od punktów, prosiaczek pędzi ku zwycięstwu, prosiaczek daje serce na przeszczep :fright:

Tomasz R. Gwiazda

+ czyste fakty

1 zespol pl, xx miejsce na swiecie, ilosc czlonkow, szacowana moc obliczeniowa, ect :)

G

O tak - koniecznie - takie info to podstawa !

Kryniek

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 05 Luty 2010, 23:10
+ czyste fakty

1 zespol pl, xx miejsce na swiecie, ilosc czlonkow, szacowana moc obliczeniowa, ect :)

A może też o samej idei BOINC by się przydało? czy to jest mniej ważne od RACU i innych?
Zawsze mi się wydawało że promujemy BOINC a przy okazji naszą drużynę a nie odwrotnie.

Tomasz R. Gwiazda

tak jak kiedys mowilem... najpierw to trzeba napisac scenariusz filmu :) czyli zebrac w calosc te fakty a pozniej mozna robic...
jak nie film, to prezentacje w ppt, czy flv

Troll81

Naj sam pierw to musi się znaleźć ktoś kto to zrobi. Próbowałem ale wychodzi kupa

Potem jak już się taki ktoś znajdzie to trzeba filmik zrobić. A o czym to już autor zdecyduje....

Aruel

Dawno się tutaj nie pokazywałem...
Właśnie 'wpadłem' na pomysł, aby założyć grupę na facebooku.
Dużo ludzi tam wchodzi, a informacja o dołączeniu do grupy pojawiała by się na ścianach wszystkich znajomych - z których część zapewne by zajrzała z ciekawości.

Jeśli wcześniej była już taka idea to przepraszam za spam :)

Troll81

Grupa juz chyba jest :D

apohawk

Ja w kontach na linkedin.com i goldenline.pl dodałem się do grup BOINC. Grup BOINC@Poland nie widziałem.
No good deed goes unpunished.

Troll81


Tomasz R. Gwiazda

ja na socjum zabookowalem stronke o boinc
http://socjum.pl/profile/show/298524

docelowo ma dzialac pod adresem boinc.socjum.pl


Osobie zainteresowanej moge przekazac login i pass

kempler

ok, zmieniłem powitanie na głównej. Tylko w sumie nie wiem co dać pod linkiem "przyłącz się". Teraz jest link do instrukcji instalacji boinc.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Puma

Witam--Ja bym proponował nagrać jakiś filmik czym zajmują się poszczególne projekty i póżniej pokazać , że ma to wpływ na rozwijającą się np. dziedzinę medycyny ( chodzi mi o wciąż skuteczniejsze leki ) i że przedstawiamy taką grupę która jest ochotnikami uczestniczenia w takim przedsięwzięciu.

Troll81

A jak zamierzasz przedstawić tenże wpływ??

Puma

#299
no np. jak poprzez te projekty zostają tworzone nowe leki ( trzeba by było się dowiedzieć jakie ) i jak one pomagają pacjentom Lekarzy : ) tzn. może jakiś wywiadzik czy cuś w tym stylu.  Może  z forów opinie jakieś na ten temat       http://www.boincstats.com/signature/user_2261026.gif

G

#300
Hasło - motto - nie jest moje, ale może być nasze ... :D

Cytat: legis w 25 Marzec 2010, 22:49
Cytat: krzyszp w 25 Marzec 2010, 21:08
Nie ma lepszych od nas  :attack:
Oni tylko mają lepszy sprzęt  :wth:
To jest pięknie napisane a Wy szukaćie hasła naszego teamu lepszego hasła nie będzie  :parrrty:
Oto skrót do tego wątku http://www.boincatpoland.org/smf/zdobycze/11-miejsce-boincpoland/

To naprawdę nadaje się na stronę główną portalu B@P. Umieściłbym to np. jako motto poniżej logo.  :parrrty: Hasło chwyta za serce  :parrrty:


     

Waldek1989

Jest wykop na temat przetwarzania rozproszonego, ale nie wiem kto dodał wykopalisko. Może ktoś od nas.
http://www.wykop.pl/link/369537/wykop-efekt-pomozmy-badac-bialka-ty-tez-mozesz-pomoc/

Troll81

A moich wykopów nikt nie wykopał...

Waldek1989

mogłeś mówić ,że coś dodałeś, ja bym napewno wykopał. Codziennie na wykopie nie siedzę.

Troll81

Zawsze piszę posta by wykopywać....

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 20 Maj 2010, 23:32
Zawsze piszę posta by wykopywać....
potwierdzam - były - wykopałem (choć też tylko okazjonalnie tam zaglądam)

Troll81

Być może niedługo uda się namieszać w naszym światku uczelnianym.... mam niecnego plana


Troll81

Na razie musi powstac artykuł potem zostanie rozesłany po uczelniach i może zostanie opublikowany w jednej gazecie. Oczywiście przy okazji artykułu wspomnimy o BOINC :D

Pantarhei

Trollu natchnął mnie oświadczeniem o podjęciu wysiłków w celu przerobienia "10 w skali Beauforta"
Tak więc:

Tata Boinca

Chodził tyle lat

aż wpadł w niski ton

początek listu w sprawie, którą znam

niewiele się zmieniło w otoczeniu starym

tyrał kilkanaście lat z podkręconym zegarem


Drogie Berkley ja z ATI grafami miałem tyle wspólnego, co z Mercedesami- czyli nic.

i nigdy nie dopuszczę,

aby moje liczenie miało cokolwiek z tym bliżej

Od niedawna chodził kręcony mocniej

niż inne kompy z półki średniej

ale ja go nie schładzałem

czasu nie miałem

aby liczyć całą dobę na dwie zmiany tyrałem


Mój brat ma PlayStation jak Pan Bóg przykazał

siostra starsza laptopa na medal,

siostra młodsza od roku liczy Milkę

nie wierzę, że dwa kafle wydała na Niwidię


Dobry pecet był, ale się spalił x4

to dobry pecet był i się spalił x2

dobry pecet był ale się spalił

dobry pecet był


I z zegarem tym

W mojej drużynie starej,

co rok ponad plan normy wyrabiałem,

teraz trzeba się wypruć by się w RACu utrzymać

nie mogłem po pracy jeszcze nad nim czuwać

Drogie Berkley, powtarzam, nie uwierzę,

że zwykły komp już kilowatów tysiąc bierze

i wciskają grafy ludziom bardzo młodym

przecież kiedyś wygrałem w PrimeGridzie zawody

Nie wierzę też, że radiator przestał chodzić

trzy lata temu

przecież słyszałem jak chodzi

wiatraczka nie widziałem, zasłaniał dysk i śruba

po pracy sił nie miałem żeby w nim podłubać.

Teraz jestem bezrobotny, obiady gotuję

kiedyś za Kaczyńskim, na Korwina głosuję dziś.

Lepiej kiedyś było drogie Berkley

Gdy w Boincu Milkiłeja nie było, Cuda, ani  karty graficznej.


Dobry pecet był, ale się spalił x4

to dobry pecet był i się spalił x2

dobry pecet był ale się spalił

dobry pecet był


Proszę to traktować jako przyczynek do dyskusji o hymnie B@P  ;)

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Proponuję założyć wątek o Hymnie :D

Cyfron

co do promocji - dziś na uczelni rozniosłem kolejne 50 ulotek :)

Widzę, że pomału znikają - już widzę, jaki będzie przemiał w październiku  :attack:

Troll81

 :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Ja dopiero szykuję akcję ulotkową :D

Cyfron

tak w ogóle, to jedna ulotka była sobie na kupce, gdzie było już mało tych ulotek i miała wyrwaną ostatnią stronę (tą z adresami itd) - ciekawe, czy komuś się przydało puste miejsce, czy wziął stronę z adresami a resztę zostawił, żeby inni mogli poczytać  |-?

Troll81

za tydzień nasz zespół przekroczy 3 000 000 000 punktów :D

a przekroczenie 10 000 000 000 szykuje się na 31.Lipiec.2012 co dałoby nam fajny prezent na euro :D

Troll81

Tych co są na facebook a jeszcze nie maja naszego profilu w ulubionych należy przeciągnąć pod killem  %)

Troll81

#316
http://dolinabiotechnologiczna.pl/nowosci/nudzi-ci-sie-wspomoz-polska-nauke/

ktoś się do tego przyznaje?

może linkować takie arty w jakimś specjalnym wątku u nas na forum?

Cyfron

ktoś chętny na broszury albo plakat B@P ?

Kuba135

Ja mogę przyjąć. Miałem być na zlocie ale nie będę i teraz nie wie jak to zrobić. :shame:

Cyfron

To ja zostawię Trolowi więcej plakatów i ulotek i sobie odbierzesz od niego jak wrócisz.

Ktoś jeszcze chętny?