Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Promocja BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 10 Styczeń 2008, 12:25

Troll81

#160
http://www.devicepedia.com/wp-content/uploads/2008/03/geek-girl.jpg

http://www.arenamagazine.co.uk/wp-content/uploads/2006/09/sexy_girl_glasses.jpg


chm... a gdyby tak na sobie miały koszulkę naszego teamu :D

Troll81

ja tu myślę o profesjonalnej promocji :D a jak widać wszędzie dookoła wszystko da się rozreklamowac odpowiedni roznegliżowaną laską :D

Niekumaty Burak

Cytat: Troll81 w 17 Czerwiec 2009, 08:37
ja tu myślę o profesjonalnej promocji :D a jak widać wszędzie dookoła wszystko da się rozreklamowac odpowiedni roznegliżowaną laską :D
Należy profesjonalnie, ale i można
Cytat: Troll81 w 17 Czerwiec 2009, 08:37
roznegliżowaną laską :D
Ile kobiet jest wśród nas? Zaprośmy jedną z nich na sesję zdjęciową.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

emik

ja mogę robić zdjęcia :)


Niekumaty Burak

W profilu w projektach umieszczam taki tekst, z linkiem - Członek BOINC@POLAND. Myślę, że takie wpisy wzmocnią pozycję naszej strony w Google.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Jarek Wróblewski

Proponuję jednak nie łączyć tekstu Członek BOINC@POLAND ze zdjęciami, jakie zamieściił Troll  XD XD XD
Znaleziono AP26:

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1246#22466

Troll81

Ale o so chozi?? Przecież to ładne ziefczyny??

XD

Niekumaty Burak

Cytat: Jarek Wróblewski w 19 Czerwiec 2009, 05:59
Proponuję jednak nie łączyć tekstu Członek BOINC@POLAND ze zdjęciami, jakie zamieściił Troll  XD XD XD
Umieściłem nasz banner.

I zachęcam wszystkich by zrobili to samo - link + banner w profilu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Pantarhei

Sam nie wiem jak w ogóle sie do tego zabrać ale...
Zwracam uwagę Kamratów na to, że są wakacje czyli telewizyjny sezon ogórkowy. Np TVN w swojej codziennej "uwadze" puszcza programy z zeszłego roku.
Może dałoby się jakoś ich zachęcić do zrobienia o nas krótkiego reportażu.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Jak ktoś ma wtyki w TVN..... to chętnie :D ale to chyba kosztuje....

Troll81

#170
http://www.youtube.com/watch?v=gE3N8v1RzJo a tu można zobaczyć jak WCG zadbało o promocję :D może my zarazimy jakiegoś prezentera TV Boincem?? Może Durczoka?? albo Lisa??

Troll81

#171
http://patrz.pl/zdjecia/dziennik-boinc

ale jak widać dziennik juz zadbał nam o promocję :D

Pantarhei

To może warto by spróbowac z tyn TVN - http://uwaga.onet.pl/kontakt.html

Sam tam pisał nie bedę bo sredni ze mnie reprezentant zespołu, ale może ktoś ze starszych się pokusi.

Można wspomnieć, że to dobry choc niestety pozytywny temat  ;) i mogą zrobić program podobny do tego o Grupie Pewnych Osób z Łodzi i takie tam...   
Może jeszcze że to wspaniała inicjatywa obywatelska  ;)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Niekumaty Burak

Cytat: Troll81 w 07 Lipiec 2009, 15:55
http://patrz.pl/zdjecia/dziennik-boinc
ale jak widać dziennik juz zadbał nam o promocję :D
Jest to artykuł z 13.02.2007. Minęło wystarczająco dużo czasu by redakcja powtórzyła temat (wykorzystać sezon ogórkowy). Niech ktoś bardziej kompetentny niż ja (mój login nie jest przypadkowy, aczkolwiek dużo dzięki Wam się nauczyłem  :respect:) skontaktuje się z redakcją w tej sprawie. No i koniecznie link na naszą stronę.
Pomysł zaatakowania  :attack: mediów publicznych jest dobry.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Niekumaty Burak

W serwisie Trochę techniki ... i się nie gubisz napisałem komentarz do artykułu "Czym jest NVIDIA CUDA" oczywiście z linkiem do naszego serwisu. Po rejestracji w/w serwisie można umieszczać artykuły. Niech ktoś bardziej kumaty zarejestruje się i napisze krótki artykuł o tytule np. "Jak przyłączyć się do sieci rozproszonej BOINC". Serwis ten nie wygląda na szczególnie często oglądany, ale trzeba siać wszędzie.
Więcej korzyści by było z umieszczenia artykułu lub materiału wideo w serwisie Spryciarze.pl.

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

OxyOne

Zobaczcie Panowie ze dzisiaj bardzo duzo ludzi jest na forum. Najwięcej online dzisiaj: 72. Tak obserwuje dzisiejszy dzien i zauwazyłem ze "Gosci" oscyluje w granicach 50.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

sporo gości, sporo członków teamu. Ale zobacz ilu tak naprawdę jest aktywnych... jak znajdziesz 20 takich ludzi to będzie dobrze. Nie wiem czy odwiedzałeś forum CNT :D tam aktywnych jest kilkudziesięciu. I nie mówię tu o pisaniu na forum, ale również o obecności na chat i o tworzeniu nowych artykułów, oraz tłumaczeń.

Pantarhei

A może by tak poszukać zupełnie nowych użytkowników wśród własnych znajomych za pośrednictwem histerii dekady,a mianowicie naszejklasy?
Zakładam, ze większość się w to bawi.
I tak można by, jako nowe zdjęcie, dodać we własnym profilu logo drużyny z odpowiednim, intrygującym komentarzem wraz z linkiem do naszego portalu.
Takie zdjątko pojawi się u wszystkich znajomych jako "Zdjęcie ostatnio dodane przez twojego znajomego" i zwykle sporo osób włazi na profil i ogląda nowości.
(kłopot w tym, ze mnie ze znajomych nikt poważnie nie traktuje)
Co wy na to? |-?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Pomysł już był :D anwet jest odpowiednia klasa :D ale mało skuteczny... Najlepiej przekonywać samemu :D ja tak kolezankę namówiłem :D

Troll81

po moim mailu

CytatWitam kolegę uczestnika obliczeń na platformie Boinc
Natrafiłem na Twój nick podczas przeglądania statystyk boincstats i widzę iż pomimo wielkiego wkładu w obliczenia pozostajesz w chwili obecnej poza jakąkolwiek drużyną. W związku z tym chciałbym Cię serdecznie zaprosić do odwiedzenia strony zespołu Boinc@Poland (www) oraz naszego forum (www). Być może po poznaniu naszej ekipy zechcesz się do nas przyłączyć - z przyjemnością powitamy Cię w naszym gronie, a warto nadmienić iż jesteśmy obecnie najsilniejszą polską drużyną. Panuje u nas miła atmosfera i duch koleżeńskiej rywalizacji. Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości i pozdrawiam
Aleksander Parkitny z Boinc@Poland

dostałem coś takiego

CytatDziękuję za wiadomość. Już rozważałem przyłączenie się do drużyny, a po sprawdzeniu listy polskich drużyn na World Community Grid trochę się jeszcze waham, czy zasilić szeregi Poland czy też Boinc@Poland. Po otrzymaniu tego miłego zaproszenia skłaniam się bardziej w kierunku tej drugiej opcji. Decyzję podejmę zapewne w najbliższych dniach.
Pozdrawiam,
Robert K.

tak że proponuję powtórzyć akcję za miesiąc :D

Bober

 :attack:

...chociaż miesiąc to może trochę za szybko - jeszcze na natrętów wyjdziemy.

W każdym razie dobra robota!

Troll81

#181
krótkie porównanie
Czesi
http://www.allprojectstats.com/usergraph.php?mode=4&projekt=0&team=119723

My
http://www.allprojectstats.com/usergraph.php?mode=4&projekt=0&team=119693

Ktoś zna na tyle czeski by odkryć jak czesi uzyskali taki "hop" w ilosci przyjętych userów?? MOzna by pogmerac w ich forum i wywiedzieć się bo nasz wykres się "wypłaszcza"

Google translate to wspaniała rzecz.... Wygląda na to że taki przyrost userów został spowodowany akcją ulotkarską. Więc może wartoby nasilić akcje ulotarską :D

Tomasz R. Gwiazda

jestem za taka akcja :)
szczegolnie gdy rok szkolny/akademicki sie zacznie
to chyba najlepsza grupa docelowa

AiDec

Moze zatem maly plakacik? Format A4, na gorze logo BOINC@Poland, ponizej kilka podstawowych informacji czym jest BOINC, nizej info o BOINC@Poland, na dole haslo reklamowo-zachecajace (np. `Bo w Polsce liczy sie BOINC`).

Rozwiesic plakacik w szkolach/akademiach*/uniwersytetach* na tablicach informacyjnych (w dozwolonych miejscach). Sadze ze to by pomoglo najbardziej.



* przede wszystkim




EDIT: I po zastanowieniu nie widze na chwile obecna lepszej promocji.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Plakaty to raz. Ale ulotki informujące szerzej o BOINC i naszej drużynie też powinniśmy rozdawać...

OxyOne

Otrzymaliśmy pozdowienia od TomaszPaweł.
Pozdrowienia są dla całej naszej drużyny.

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showtopic=245624&view=findpost&p=3328418




aha jest moze banner naszej druzyny ale... ładniejszy bo ten co dostałem to taki "ąkły". Pytałem sie Trolla lecz ten powiedział zebym sobie sam wystrugał... jakbym umiał to bym zrobił.
co do ulotek... Trollu wiesz...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

wiem.... i serce mi się kraje....

cezar

Coś tak dziś mnie wzięło. Coraz więcej czasu w aucie, coraz później chodzę spać..., dobra do rzeczy. Słucham trochę ostatnio Radiozet i audycje Janusza Wajsa. Trochę jego audycja się zmieniła i chyba teraz tematy są róźne. Ostatnio trafiłem na produkcję piwa, wina, dziś coś o grze w bule. Może by podesłać do Niego jakieś materiały na temat przetwarzania rozproszonego, naszego teamu. Może temat by go faktycznie zaintersował. Co Wy na to ??? Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za ten post. no to  :parrrty:





Troll81

Ależ skąd :D pomył genialny. Teras tylko do pana Weissa napisz :D

Pigu

gdybyśmy mieli gdzieś gotową paczkę materiałów promocyjnych to byłoby pewnie łatwiej  %)

tito

Przy okazji czytania innego wątku wpadł mi do głowy tytuł gazety która być może by się skusiła coś opublikować.
Fakty i mity. (wiem, że tematykę mają taką, a nie inną i mogą polecieć joby w moją stronę, że taką gazetę proponuję, ale od czasu do czasu i u nich pojawia się jakiś artykuł "zapchaj dziura" - ten artykuł mógłby być o BOINC, a nakład to ładnych kilkaset tysięcy egzemplarzy).
Teraz polecą do mnie kolejne joby - ja się nie podejmuję tego uskutecznić (usprawiedliwienie: na dniach wyjeżdżam na parę miesięcy (właściwie to od 2 tygodni już mnie nie powinno być....grrr armator sobie w ciula jedzie)) - ale gdyby nic się nie ruszyło do mojego powrotu, to wtedy mogę się tym, przynajmniej wstępnie, zająć.

Bober

Doskonale Cię rozumiem, dlatego polecam postawę obserwatora - niech tworzą, a może coś pożytecznego z tego wyniknie.

Nie można się też odcinać od nowych wizji, trzeba się systematycznie reorganizować, żeby iść z duchem postępu  ;)

szuu

Wracając do tematu Promocji. Ostatnio pokusiłem sie o mały subtelny spaming na nasz temat na Chacie  erepublika.com.pl - jakie było moje zaskoczenie gdy w godzinach wieczornych odezwały się 2 osoby które sa w drużynie ale same przyznały sie ze nie interesują się jej losem.
Propozycja, prośba .. jeśli ktoś będzie na ów czacie może tez wspomnieć, zagaić na temat B@P. Podyskutować na nasz temat, zachęcić do odwiedzin.. może co jakiś czas jakaś dusza do nas zawita :)

Pozdrawiam
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Juras23

Koleżanki i Koledzy - mam propozycję co do promocji naszego BOINC@Poland oraz ogólnie BOINC.

Jadąc dziś autem uświadomiłem sobie że co jakiś czas widzi się z tyłu samochodów znaczki symbolizujące sympatię z grupami - a to nurek, a to konik, a to narciaż itp... a może by tak strzelić sobie na tyle znaczek BOINC lub BOINC@Poland - czarny lub biały zależnie od koloru blach. Ja jestem pierwszy co by sobie strzelić - w sieci na kreatorach naklejek można zrobić - kwestia czy zgadzamy się na takie upublicznianie i "ochlapywanie błotkiem" znaku firmowego (swoją drogą to zarejestrowany jest?) - oczywiście tylko w czasie dni deszczowych. Przy zamówieniu większych ilości pewnie będzie taniej. Nie czytałem całego tego wątku i mam nadzieję, że nie wyrwałem się nieco bo np: pomysł już był i nie wypalił. Swoją drogą fajnie by było na drodze widzieć kogoś z naszym logo :)
Pod logo nawet małymi literkami mógłby być adres do strony głównej Boinc@poland lub dopisać tylko .ORG do naklejki ....co myślicie ?

Szopler

#194
Ja jestem za :)

Mam nawet inny pomysł - naklejkę na tylną szybę... można by umieścić zamiast naklejki dealera w niektórych bryczkach... i nie chlapało by błotem ;)

Troll81

Pomysł już był :D

Naklejka w formie napisu "zatrąb jeśli zwijasz białka" :D lub inne w tym stylu :D

Waldek1989

ja mam pomysł żeby np. Troll ,który umieszcza artykuły na eRepublik umieścił je na http://www.eioba.pl/ np. w dziale nauka. Jest to portal podobny do wykopu tylko ,że umieszcza się tam swoje artykuły.

Troll81

Większość zamieszczonych artów nie jest moim dziełem w całości albo i nawet części....

Pomysł ciekawy. Przyjrze mu się w domu :D Zamieścić z tego co widzę możesz i Ty :D tylko podpisz że art powstał dzięki tłumaczeniom ze stron projektów które to tłumaczenia dokonali członkowie B@P :D

Troll81

Założyłem usera o nazwie BOINCatPoland :D hasło udestępnię newsmanom :D Przydałoby się zmienić adres mailowy bo wstawiłem swój  %)

NO i na pierwszy ogień pójdzie art promocyjny  %)

Niekumaty Burak

#199
Zaryzykuję stwierdzenie, że każde nawet małe miasto ma lokalny portal(e) z forum lub możliwością założenia bloga.
Nie inaczej jest w Szczecinie. Założyłem kilka boincowych tematów i bloga na:

www.mmszczecin.pl
www.wszczecinie.pl
www.stetinum.pl
www.echo.szczecin.pl

Zachęcam do podobnej promocji w swoich miastach.

Modyfikacja
W miarę wolnego czasu "przerobię" pozostałe miasta woj. zachodniopomorskiego.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.