Skąd jesteśmy, dokąd docieramy?

Zaczęty przez Gave, 19 Styczeń 2006, 11:43

RAD-Poland

Witamy
w świecie BOINC jak i OGame (Uni15 - solo 427%)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

MJ19

No to trzeba skrobnąć coś niecoś o sobie skoro fuzja doszła do skutkui jestem tu nowy :wink: Więc jazda po kolei :)

Imię : Jakub

Ksywki : Jusuf,MJ,Wieża,Kuben

Miejscowość : Katowice

Data urodzin : 07.09.1983

Stan cywilny : Kawaler(aczkolwiek zajęty :wink: )

Aktualne zajęcia przymusowe :D : Studia,kierowanie firmą

Ulubione zajęcia nieprzymusowe : Sport(koszykówka,piłka nożna,siatkówka,piłka ręczna,jazda na rowerze,siłownia,zimą hokej i sanki :D )

Co jeszcze lubię : Lato,ładną pogodę,wypady na basen,szybką jazdę samochodem(obecnie mój Jeep średnio mi na to pozwala ale za to ma konkretny wygar :twisted: ),dobre piwo(ulubiona marka Okocim),mądre kobitki(a kto nie lubi ;D  ).

Mjuzik : Właściwie każdy z wyjątkiem muzyki poważnej,najczęściej R'n B,Hip Hop,Dancehall.

Marzenia: Lot w kosmos i żółta Corvetta w garażu :) (wcześniej będzie czarne Mitsubishi 3000 GT przywiezione z Holandii :wink: )

W projekcie SETI jestem od 2005 roku,bo skleroza nie pozwoliła mi dołączyć wcześniej :cry: W Classicu prawie 900 przeliczonych jednostek a od 6 grudnia 2005 daję czadu w BOINC.26 Kwietnia 2006 liczę w projekcie Rosetta@Home. To tak pokrótce o mnie :) Jak chce ktoś zobaczyć fotkę to zapraszam na profil w projekcie Rosetta albo SETI :)

maro86

Zameldowany: mała wioska gdzieś pomiędzy Toruniem, Grudziądzem a Brodnicą
Zamieszkały: Akademik  - studiuję: 2 rok Elektroniki i Telekomunikacji na UTP (do niedawna ATR) w Bydgoszczy

Zainteresowania:

Jeśli chodzi o muzykę - na 1. miejscu stoi Republika..Długo długo nic, a potem reszta polskiego rocka i szeroko pojętej muzyki gitarowej - Kult, Akurat, Dżem..

A tak poza tym to kompy (dłubanie, ciągłe upgrade'y), BOINC  i programowanie (podstawy C i C++, na które nie mam zbyt wiele czasu)
A liczę na 3 maszynach:
- ATHLON XP 2000 Thorton, -> W akademiku liczy przez pół doby dziennie
- ATHLON 3800 mojej dziewczyny - ja tez udalo mi si ezarazic boincowaniem
- Athlonik 1200 z odbl mnożnikiem  - licze na niem weekendy, gdy nie ma mnie w akademcu...

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

MJ19

Może dałoby się wygospodarować zakładeczkę o wdzięcznej nazwie "Sami o sobie" gdzie każdy opisałby siebie w kilku zdaniach czy punktach(na ten temat toczyła się gdzieś na forum już dyskusja chyba)??Sympatycznie by było poczytać o innych a i wszystko było by w jednym miejscu ładnie i składnie :) Taka zakładka to byłby lekki ukłon w stronę PBT :wink:
Jeśli OT to przepraszam

Mchl

No pomysł już jest pod obradami gdzieś tutaj obok...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Yoshi

To może i ja się przedstawię :)
Liczę z Wrocławia na AMD 3000 64 prawie przez całą dobę (koło 23h ;) ) Drugi komp to AMD 3200 64 pewnej znajomej ;)  pracujący kilka godzin dziennie. Dodatkowo próbuję w pracy przekonać kierownika, że liczenie rozproszone jest naszym obowiązkiem i może uda mi się doprowadzić do liczenia 24h na kilkunastu porządnych maszynach, ale to pieść przyszłości :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

MJ19

Yoshi gorąco zapraszamy do działu "Wizytówki" :wink:

Yoshi

Tam miało być pieśń, a nie pieść ;)

MJ19: Jakaś aluzja? ;) Bo nie zaskoczyłem :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Mchl

Jak najbardziej :) Do tego, abyś opowiedział nam tam więcej o sobie :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MJ19

Cytat: "Yoshi"
MJ19: Jakaś aluzja? ;) Bo nie zaskoczyłem :)
Hehe Mchl już Ci odpowiedział na pytanie :) To było "czyste" zaproszenie do tamtego działu a z emotką taką na końcu tylko dlatego,że ją lubię :wink:

Loader

Witajcie!
Mam na imię Piotr i mieszkam w małej mieścinie koło Jeleniej Góry. Przygodę z SETI rozpoczęłem w 2003 roku. Niestety w wyniku sprzętowych perturbacji liczenie nie szło mi najlepiej. Teraz powróciłem i w domu liczę na core 2 duo a w pracy pomagają mi 2 wiekowe kompy P III 450 i P III 500 pracujące 24h. Moim głównym projektem jest SETI, ale przez jego szwankowanie zapisałem sie do rosseta@home i trafilem do waszego teamu. Mam nadzieję, że moje komputery choć trochę pomogą BOINC@Poland w dalszym rozwoju.
Pozdrawiam!
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

kempler

Witamy serdecznie !!! :) Każdy komp i punkt się liczy :) Zachęcam również do aktywności na forum :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Thomas

Pentium 450 i 500 przecież to komputerki marzenie – a ja gniotę się i liczę RCN na Celeronie 333 Mhz ;)

Loader

Mam jeszcze w pracy zakurzonego Celerona 400 może powinienem go zaprząc do roboty :). Myślałem, że takich sprzętów już nikt nie używa.
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

Thomas

Inaczej zaśpiewasz, jak Ci płyta główna pójdzie :P (i będziesz miał 3 miesięczny odwyk od komputera w perspektywie), ale już za miesiąc przesiadam się na C2D, dopiero wtedy porządnie wystartuje.

Loader

Jaka płyta nie rozumiem o co ci biega?? Rozwiń myśl :)
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

bartsob5

Cytat: "Loader"Jaka płyta nie rozumiem o co ci biega?? Rozwiń myśl :)

kolega ma na mysli potencjalna awarie na lepszym kompie ;)

Loader

Hmm, czemu tak mi  źle życzy?? Zazdrość???
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

bartsob5

nie zle, tylko zyczy zmiany nastawienia do mniej wydajnych komputerkow ;)

i chyba wystosowuje aluzje do jakichs przeszlych traumatycznych wydarzen ze swojego zycia:P

Loader

Akurat moje kompy w pracy darzę wielką sympatią, bo nigdy mnie nie zawiodły. A core 2 duo to jakby wnuk P III :)
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

Tomislaw

Cytat: "Loader"... A core 2 duo to jakby wnuk P III :)
Wnuki bliźniaki   :wink:



Thomas

Jak widzę będę musiał jaśniej się wyrażać, bo z tego potem same kłopoty są :P (<- zawsze mi ta buźka przeszkadzała, wygląda jakby była uśmiechnięta, a nie z wywalonym językiem). Dobra, koniec OT.

hub_lan

no to moze i ja sie zlokalizuje ;) :)
najczestszy rejon przebywania to Polska, Małopolska, Kraków, Krowodrza
pozdrawiam
wojtek ==>> hub_lan
img]http://www.boincstats.com/signature/user_714431_project-1.gif[/img]
...z każdym dniem przybywa ludzi którzy mogą mnie pocałować w d... przez cytrynkę żeby im za słodko nie było...

freezerek93

Ja mieszkam w Ciechanowcu na Podlasiu.

KeeperCzarny

#144
Witam wszystkich liczących. :D
Mieszkam i pracuję w Giżycku. Przez jakieś 7-8 lat liczyłem dla www.grid.org. Kiedy skończyli działalność przesiadłem się na Frontiera, ale ich aplikacja jest tragiczna. Więc trafiłem do rodziny @home i tym razem jestem rekrutem teamu. Na razie zaprzągłem do liczenia dwa kompy, ale niedługo (mam nadzieję) się to zmieni.
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=556220185fee20d7c2307f94ceda193f][/url]

bartsob5

cos chyba jets nie tak z twoja sygnaturka, czyz nie?

p.s. witamy, witamy :D

KeeperCzarny

Poprawione.  :oops:


P.S. Na razie liczę tylko rosetta. Jak odbywa się liczenie przy kilku projektach? Liczy jednocześnie, kolejkuje zadania?
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=556220185fee20d7c2307f94ceda193f][/url]

AL

Przełącza się pomiędzy projektami w zależności od ustawień (standardowo co godzinę). Jeśli masz komputer typu AMD X2 lub odpowiednik intela - przy liczeniu w dwóch projektach (oczywiście pod warunkiem, że mają ustawione po równo przydział zasobów) może liczyć jednocześnie dwa projekty naraz-po jednym na rdzeń.

bartsob5

Cytat: "KeeperCzarny"Poprawione.  :oops:

to dobrze, bo juz chcialem ci zwrocic uwage ze nie masz kraju 'polska', ale cos mi nick nie pasowal :D

Timaxi

Witam wszytkich liczących!
Ja mieszkam w Bydgoszczy. :)


Tomislaw

Witaj na pokładzie brachu  P-)



jaskij

Totalnie zapomniałem o tym topicu ;P

Jestem z Sopotu (woj. pom.), tu też mieszkam, uczyć się będę w Gdańsku (20 minut autobusem ;P).

No i witam ;P

bartsob5

sopot? nareszcie jakis krajan:D

jaskij

To trza gdzieś na piwo iść ;P

dvh6

Na początku chciałbym wszystkich przywitach. Coś ostatnio zastuj w tym wątku panuje, więc trzeba go trochę rozruszać :lol:. Na imię mam Daniel mieszkam i pracuje w Chojnicach, obecnie licze tylko SETI. Jestem nowy dlatego wielu spraw z BOINCem nie rozumiem. Konto w SETI mam założone niby zgłoszony jestem do teamu BOINC@poland i nie wiem czy to już wystarczy by liczyć dla temu,czy nie :?:

Bober

Witamy  :D
Pewnie, że wystarczy. Jeśli to twoje konto, to wszystko jest ok  :D

jaskij

Liczysz SETI, tak? To zapisz się do The Kings International Gauntlet 2007



A tak w ogóle, to witamy na pokładzie :D

kret


kaslan

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na forum ;] -
od wczoraj zacząłem przeliczać SETi ;] , jeszcze się porozglądam za projektami i oprócz Seti dobrze by było wybrać coś bardziej przyziemnego niż "szukanie kosmitów"  :)  np. rosetta czy Climateprediction  :idea:

a byłbym zapomniał: Jestem z Jaworzna  8)

emik