Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Skąd jesteśmy, dokąd docieramy?

Zaczęty przez Gave, 19 Styczeń 2006, 11:43

KrzychuP

Witamy Serdecznie  :!:
I życzymy efektywnego liczenia ;)

bish

Witam
Dopiero zaczynam swoja przygode z BOINCem wiec prosze o wyrozumialosc :>

Obecnie przebywam w Maynooth w Irlandii, w Polsce zamieszkuje okolice Garwolina.

Pozdrawiam

bish
I may be synthetic but I'm not stupid'
Bishop

Szerpa

Witamy w naszych szeregach. a jesli chodzi o wyrozumalosc to trafiles w 10 tu nikt nikogo nie odsyla do grzebania w starych postach , jesli juz to daje odnosnik do nich, i zawsze ktos odpowie, nikt sie nie wyzywa nawet jak sa odmienne zdania to jakos tak fajnie skonfrontowane. Pelna kultura - najlepsze forum z jakiego kozystalem.
Pozdrowionka i wynikow w boincowaniu.

kempler

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem nowy w teamie.
Pochodze z Jaworzna a aktualnie licze w Gliwicach (studia).
Będe liczył ile sił :)
Pozdrawiam serdecznie.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

Witam zacne grono !
Jestem  Tomisław. Mieszkam w Koźminie Wielkopolskim. Bońka liczę od niedawna, (w teamie POLAND- a to tylko dlatego że Cancera (Ligandfita) z www.grid.org liczę od połowy 2004 r w teamie o tej samej nazwie, stąd  sentyment do nazwy mi chyba pozostał)  -chyba mnie za to nie zlinczujecie ?



PMG

Na stos na stos :)

Witamy
( ja tez seti licze dla swojego starego teamu przedboincowego)

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

KrzychuP

Witamy, witamy!
Moje korzenie, tam gdzie Ty mieszkasz. Tzn. moi dziadkowie mieszkają jakieś 5-7km od Koźmina.
Pozdrawiam.

Tomislaw

Jaki ten świat mały  :wink: Pozdrowionka dla (liczących ?) seniorów  :)



Kitten

A ja jestem z Krasnegostawu - miasteczka w lubelskim, kojarzonego przez niewtajemniczonych z Jogusiami, a przez nieco bardziej wtajemniczonych - z dorocznym świętem piwa  8) .

Studiuję dziennie w Lublinie, i tam też mieszkam przez większą część roku.

sourcerer

Okolice Poznania sie klaniaja:)

RAD-Poland

Witam wszystkich.
Pochodzę z Legnicy.
Liczyłem kiedyś SETI clssaic, a do BOINC przekonał mnie projekt LHC. Z braku próbek w tym projekcie zostały dołączone inne projekty. Przyłączyłem się do zespołu gdy osiągnęłem 100k pkt (latem 2006), a dziś dołączam od forumowiczów  :) , postaram się od czasu do czasu coś napisać.

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

Witam z radoscia naszego nowego "starego" uzytkownika. Mam w ten sposob okazje wyrazic wdziecznosc za wklad w liczeniu dla RCN, dzieki czemu jestesmy blizej 1. miejsca!!! - dzieki :!:
Ogolnie gratuluje wyniku =D>

Koompel

Teoetycznie Bierutów - małe miasto oddalone ~50km na wschód od Wrocławia, praktycznie Wocław - tam studiuję.
> Koompel i kumple <=

ansuz

Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

kret


KrzychuP

Witamy gorąco i życzymy owocnego liczenia  :!:

Szerpa

witam pozdrawiam i ciesze sie ze rosniemy w sile

Tomislaw

witamy (i czakamy na sygnaturki  :wink: )



D_T_G

Heh, jeszcze się nie wypowiedziałem. Pochodzę z Dębowca na Śląsku Cieszyńskim, codziennie docieram (już nową ekspresówką :D) do Bielska-Białej na uczelnię.

Boincujym stela


AL

Cytat: "D_T_G"codziennie docieram (już nową ekspresówką :D) do Bielska-Białej na uczelnię.

Boincujym stela

Chyba jeszcze tylko obwodnicy skoczowa (czy ogrodzonej) do pełni szczęścia brak - ale fakt jeździ się po niej fajnie..

D_T_G

Cytat: "AL"
Cytat: "D_T_G"codziennie docieram (już nową ekspresówką :D) do Bielska-Białej na uczelnię.

Boincujym stela

Chyba jeszcze tylko obwodnicy skoczowa (czy ogrodzonej) do pełni szczęścia brak - ale fakt jeździ się po niej fajnie..

Elegancko, wystarczy powiedzieć, że na uczelnię (34km) docieram mniej więcej w tym samym czasie co drzewiej do Cieszyna autobusem (13km) :)


PBT_Michal

Jako, żem tu nowy w pierwszym poście postanowiłem skrobnąć coś o sobie.

Imię i nazwisko: Michał Szuas
Nick: Michał, Xanth (na forum Mandrivy)
Wiek: ur. 20 X 1971
Zamieszkały: Katowice
Stan cywilny: wolny
Zawód: przewodnik muzealny, 'aktualizator' muzealnej strony internetowej
Zainteresowania:
- wspinaczka skałkowa od kilkunastu lat ale głównie dla relaksu i zabawy (max VI.2+ RP o ile to komuś coś mówi)
- muzyka w zasadzie dowolna
- komputery w tym MandrivaLinux i jej zastosowanie jako alternatywy dla Windows
- piwo

BOINC: Seti zacząłem liczyć w kwietniu 2000 r. po lekturze artykułu w czasopiśmie WWW. Przeliczyłem 810 jednostek (mój ówczesny komp to AMD K6-2 450MHz). Na Boinc przeszedłem w zasadzie zaraz po odebraniu maila z Berkeley i zacząłem liczyć na nim Seti.
eni. Vidi. ... Vino et Video.

RAD-Poland

Witamy  :)
i do pracy zapraszamy.

Przede wszystkim liczymy, liczymy... i dużo punkcików życzymy
a i  pytań z zakresu Linuksa mamy bez liku ... i też na fachową wiedzę liczymy

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

PBT_vergere

Witam wszystkich


Pochodzę z Wrocławia ale na razie mieszkam i pracuje w Irlandii - Manorhamilton - Hrabstwo Leitrim.
Ulubiony projekt to spinehenge(na razie okupuje 1 miejsce w Polsce, nie oddam bez walki   )kręcę także Tanpaku,proteins i rosetta.

Pozdrawiam cieplutko
Vergere
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Szerpa

Cytat: "PBT_Michal"
Zainteresowania:
- wspinaczka skałkowa od kilkunastu lat ale głównie dla relaksu i zabawy (max VI.2+ RP o ile to komuś coś mówi)
Ano mowi witam cie michale tym bardziej ze mamy podobne zainteresowania wiek i max(VI.3 RP) ale teraz mysle ze powyzej VI.1+ bym nie wyskoczyl.(a przekonam sie o tym mozliwe ze juz jutro o ile aura dopisze)

PBT_Michal

Dzięki za miłe przywitanie.
Jaki tam ze mnie spec od linuksa :)  Ja muzealnik jestem  :D  Ale jak coś wiem i umie zrobić, to chętnie się wiedzą podzielę.
eni. Vidi. ... Vino et Video.

[PBT] Horpah

Witam
ponieważ dzisiaj dołączyłem, to oficjalnie się witam i napiszę parę słów o sobie.
Urodziłem się wychowałem i spędziłem większość życia w Szczecinie.
Od czerwca 2001 przeniosłem się do Człuchowa założyłem rodzinę i teraz tu mieszkam.
Przygodę z SETI rozpocząłem w kwietniu 1999 ale ponieważ w tamtym okresie na modemie było wręcz niemożnością założenie konta, udało mi się to dopiero w maju, i liczę ten projekt do dziś.
Moje zainteresowania to literatura s-f i informatyka.
To z grubsza tyle o mnie, mam nadzieję że będzie dobrze się nam współpracowało.

kaimoon

Ja też się przywitam  :wink:

Urodziłem się we Wrocławiu, gdzie mieszkam i studiuję. Przygodę z BOINC rozpocząłem w listopadzie 2006, choć kilka lat wcześniej zaliczyłem krótki epizod liczenia próbek SETI do którego namówił mnie kolega z klasy. Teraz będę miał okazję się zrewanżować :-)

Zainteresowania: szerokie  :wink:  (język migowy, językoznawstwo, informatyka, media, koszykówka) ajjj za dużo tego :wink:

Liczę głównie w projektach biologicznych, ale czasem zdarzy się odstępstwo od reguły  :wink:

PMG

Horpah - ooo jak miło - to chyba jesteś jednym z niewielu na naszym forum, który wie gdzie znajduje sie takie piękne miasto Chojnice :)

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

[PBT] Horpah

Cytat: "pmgpmg"Horpah - ooo jak miło - to chyba jesteś jednym z niewielu na naszym forum, który wie gdzie znajduje sie takie piękne miasto Chojnice :)
do Chojnic mam bardzo blisko, czyżbyś był z Chojnic ?

m2marek

Cytat: "pmgpmg"Horpah - ooo jak miło - to chyba jesteś jednym z niewielu na naszym forum, który wie gdzie znajduje sie takie piękne miasto Chojnice :)
Oj pmgpmg! Więcej wiary we współliczących. Myślę, że tutaj więcej ludzi zna Waszego tura, no i ta fontanna :wink: .

PBT_marian_boss

No to ja też się przywitam z kolegami z nowego teamu.

WITAM :)

Urodziłem się, mieszkam, pracuję i do niedawna studiowałem w Warszawie. Liczenie w BOINC rozpocząłem we wrześniu 2003, wcześniej dokąd się dało liczyłem w Seti@home Classic. Od niedawna jestem jak na razie szczęśliwym małżonkiem.

Zainteresowania to przede wszystkim komputery, z wykształcenia i zamiłowania jestem informatykiem :). W chwili obecnej mam drobne kłopoty z liczeniem na części serwerków w firmie ale mam nadzieje że tydzień lub dwa i wrócę do mojej pełnej mocy przerobowej.

Projekty w których liczę:
SETI@home, Total credit - 1,136,750
Rosetta@home , Total credit - 99,558
World Community Grid, Total credit - 196,129
Einstein@Home, Total credit - 133,011

Pozdrawiam wszystkich kolegów z zespołu zarówno tego starego jak i nowego :D mam nadzieję, że współpraca między nami układać się będzie pomyślnie.

Mchl

Cytat: "Horpah"
Od czerwca 2001 przeniosłem się do Człuchowa założyłem rodzinę i teraz tu mieszkam.

Człuchów? Nic dziwnego że ścigasz ufoli. Na polskiej mapie ufologi to niemalże Mount Everest...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

A więc i ja od siebie witam wszystkich nowych członków BOINC@Poland.
Pozdrawiam :!:

Tomislaw

Jak to mówią "W kupie siła"  :wink: " Co dwie głowy to nie jedna"
Dołączam się do powitań



kempler

Cytat: "Tommy"Jak to mówią "W kupie siła"  :wink: " Co dwie głowy to nie jedna"
Dołączam się do powitań
"Zbierzmy się się w kupę, kupy nie ruszą"   :wink:
Witamy, witamy 8)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

D_T_G

Witamy, witamy :)
"Jak przeciwników kupa to i Herkules d*" :P

Tak swoją drogą to BOINC Synergy ma fajny patent na nazwę:

[za wikipedią:]
CytatSynergia kooperacja (współpraca) różnych czynników, której efekt jest większy niż suma ich oddzielnego działania. Synergiczność działań - wspólne działanie dające większe, lepsze efekty; działania uzupełniają się poprzez synchronizacje.

Fajnisty przykład:

CytatSamotny mężczyzna nie może sam z siebie posiadać potomstwa. Podobnie kobieta nie może mieć dzieci bez kontaktu z mężczyzną. Gdy jednak oboje zaczną działać wspólnie mogą dochować się pokaźnego grona potomków. Syergia polega tu na następującej nierówności:

f(m) + f(k) < f(m,k)

gdzie:
f(m) - liczba potomstwa, którą może posiadać sam mężczyzna
f(k) - liczba potomstwa, którą może posiadać sama kobieta
f(m,k) - liczba potomstwa, którą mogą posiadać wspólnie kobieta z mężczyzną

:lol:


TERVEPERKELE

A ja krótko:  POZDRAWIAM  wszystkich!  :D

AdNet

Adam, rocznik 82, żonaty
Pracowałem w Vobis, teraz w ORANGE (ktoś chce ofertę to na PW pisać)
Wcześniej liczyłem na Celeronku 400mhz , obecnie na AMD 2800+

leniwy do potęgi, czasem lubię długo pospać, maniak OGAME.PL Uni24, ale że gram ostatnio biernie to męczę procka WUnitami :D

na tym Forum od kilku dni, liczę do kilku lat, ale z dłuuuuuuuuuuuuuuugą przerwą :D