Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Skąd jesteśmy, dokąd docieramy?

Zaczęty przez Gave, 19 Styczeń 2006, 11:43

kempler

No ja Cię muszę serdecznie przywitać :) Jaworzno to również moje miasto, do pewnego momentu. Ale jestem tam praktycznie co 2-3 tygodnie :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

mateuszz

witam wszystkich
pochodzę z Tarnowa, obecnie studiuję w  Warszawie
kiedyś liczyłem SETI potem długo długo nic a teraz zacząłem liczyć Einsteina
pozdrowienia  :D

Bober


krzyszp

Tak przy okazji, jest ktoś z UK (najlepiej okolice Nottingham)?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AXm77

Witam wszystkich.

To jest mój pierwszy post na szanownym forum i nawiązując do tematu pochodzę z Łukowa (byłe Siedleckie), a obecnie zamieszkuję okolice Chicago.
W związku z nadchodzącym nowym rokiem postanowilem zrobić trochę porządku i przyłączyć się do zespołu.
Liczenie w BOINC zacząłem rok temu. Wcześniej, przez parę lat było Folding@Home.
Głównym moim projektem jest Spinhenge.  Nano-Hive (jak coś jeszcze będzie do liczenia) drugie,  SETI i Einstein w razie problemów z pierwszymi.

Pozdrawiam

Andrzej

Bober


kret


faturum

Kraków wita wszystkich BOINC'owców :) Moje drugie podejście do dłuższego zagoszczenia w szeregach liczących :) niestety poprzedni raz zakończył się tragicznymi problemami technicznymi...nie z winy BOINC :) Zapraszam do udzielania wypowiedzi w założonym przeze mnie wątku na temat rozproszonych mocy obliczeniowych (praca licencjacka) :)

obecnie walczę z SETI, Spinhenge i LHC - to ostatnie coś świruje :/

POZDRAWIAM 

GacikPL

Cześć, mam na imię Michał. Pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego (Świętokrzyskie). obecnie mieszkam w Warszawie w akademiku (Mikrus), studiuje na PW na wydziale MEiL. 
Liczę od około półtora roku, od roku jestem w B@P. I właściwie od roku przeglądam czasami to forum.
I jakoś mnie natchnęło żeby się wreszcie odezwać, swoją drogą dobry pomysł z newsletterem :)

liczę niestety tylko na lapie więc efekty są takie sobie  ::)    w każdym razie zadowolony jestem że robie chociaż tyle :P

pozdrawiam wszystkich członków B@P szczególnie studentów PW :)

http://www.seren.org.pl

Bober

Witamy i miło nam, że się odezwałeś - tak trzymać   ;D

Nic się nie martw, też liczę tylko na lapie - tylko i aż. Grunt że liczymy!
Pozdrawiam

kret

to ja też przywitam, czując się "szczególny" dopóki jeszcze jestem studenetem PW :D

Pigu

ja z poznańskiej, ale też witam  ;D

michal_saper

Cytat: GacikPL w 06 Marzec 2008, 23:27
Cześć, mam na imię Michał....

Witam. Twoje zdrowie <piwo>

W razie wszelkich problemow wal jak w dym :)

Mchl

Wszystkie Michały to fajne chłopaki... a jeszcze jak są z PW...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

michal_saper

Czyżby ktoś tu oprócz mnie miał imieniny 10 kwietnia ??  ::) Zapowiada sie picie  :P

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ghalebor

No to i ja sie dołączę z info o mnie  ;D Liczę dla B@P od jakiegoś czasu. Mieszkam od lat w naszej pięknej stolicy  :P I stund na liczydle (w domu) smaruję wyniki głownie dla SETI ale jest też na patelni kilka innych ;). Pozdrawiam

kret

buu..cezary_m mnie postanowił śmignąć w Milkyway@Home :) i znów jestem trzeci w Polsce (drugi w drużynce) :/

cezar

Cytat: kret w 13 Marzec 2008, 08:19
buu..cezary_m mnie postanowił śmignąć w Milkyway@Home :) i znów jestem trzeci w Polsce (drugi w drużynce) :/
To tylko dlatego by Cie zmobilizować. Goń, bo ja teraz mam do przeliczenia 27 sztuk 5 godzinnych w LHC. Choć chyba w Milkyway krucho z WU aktualnie





kret

krucho z WU i serwer lubi się wyłożyć.. ;) eh..i tak ciagne na kompie w pracy, w sumie to pewnie moje główne źródło pktów :P ale cisne! :D

Kret_polny

Witam :)
Mam na imię Jarek i pochodzę z Brzeszcz( woj. małopolskie, powiat oświęcimski), gdzie spędziłem znaczną część swojego życia( i myślę, że jeszcze trochę spędzę ;)). Od października do czerwca z racji studiowania mieszkam w Krakowie.

emik



Machloj

witam!

w końcu jakiś liczydłowy z Krakowa się ujawnił :D

AiDec

No przeca ja Krakus jestem :P. Ino na obczyznie ;)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

eclipse99

kiedyś Kielce, teraz Warszawa
kiedyś Poland, teraz BOINC@Poland
kiedyś tylko Einstein@Home...
i pamiętam jak się pierwszego dnia zastanawiałem czy mi się procesor nie spali : )

KrzychuP


Troll81

Witamy noweego pirata na pokładzie. Arrrgghh

eclipse99

Cytat: Troll81 w 29 Wrzesień 2008, 10:11
Witamy noweego pirata na pokładzie. Arrrgghh

Nowego??
To plotki i pomówienia, nowy nie jest, tylko się nie udzielał  ; )

emik

CytatData rejestracji:     Czerwiec 25, 2008, 02:27:52

więc zapraszamy do częstszego udzielania się ;D


Pigu

nu ba, co by Pigulec sam do siebie nie musiał pisać :P

Troll81

zawszeć znajdzie sie troll piszący w wątku o wygrywaniu

lolek

A ja jestem z Kobylnik małej wsi w pow. Płockim. Liczę tylko MilkyWay@home (sam nie wiem dla czego tylko ten projekt).

legis

A ja się włóczę po polsce kiedyś Szczecin potem Oświęcim a teraz Tychy ciekawe co dalej?

PMG

Najpierw Chojnice, później studia w Koszalinie, praktyki w Żarnowcu, teraz za chlebem i klawiaturą do Łodzi. Okresowo/służbowo miałem szczęście być w Tampere :>.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

sciagacz

a ja jestem staly. caly czas w naszej stolicy. tu pracuje i zaprzegam maszynki do pracy by team byl gora. ;D

kempler

jaworzno gliwice kutno a teraz łódź i jazda po polsce. Pmgpmg idziemy na piwo ? :) hehe

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

adam_plusnet

Witajcie.
A ja od jakiś 10 lat Szczecin...
Pozdrawiam

McGuru

Nowy w teamie wita. 2 maszynki warszawskie od dziś liczą w zespole :-)
pzdr
mcguru

Troll81

Witamy kolegę na pokładzie i zapraszamy do działu "wizytówki" Napisz coś o sobie szerzej :D

MarcinG

Witam. Pochodze z woj. Swietokrzyskiego ( Ostrowiec Sw) aktualnie przebywam tu : http://www.multimap.com/maps/?qs=b66+4be&countryCode=GB#map=52.47646,-1.96938|16|4&bd=useful_information&loc=GB:52.47649:-1.96952:16|b66%204be|   . Licze rosette na jaunty 9.04 i nawet szybko fajnie liczy :). Nie licze Seti poniewaz jakby cos mialo byc to juz by bylo, wole pprzeliczyc cos zeby na zdrowie wyszlo. Zainteresowania to IT IT i jeszcze raz IT. Ulubione stacje TV - Discovery :) . Pozdrawiam.