Skąd jesteśmy, dokąd docieramy?

Zaczęty przez Gave, 19 Styczeń 2006, 11:43

MICK

Witam wszystkich.
Ponieważ tyle co przyłaczyłem się do waszego teamu, chciałem się przedstawić.
Mam na imię Michał, mieszkam w Będzinie (woj. Śląskie), z zawodu jestem komputerowcem i właśnie kilkanaście dni temu zakupiłem nową maszynkę więc postanowłem zrobić z niej jakiś użytek (oprócz rozrywki).
Biorę udział w 3 projektach : rosetta, seti i einstein.
Pozdrawiam.

ps.nie wiem czemu nie widać podpisu....
ps2. nie mogę też się odnaleźć na www.boincstats.com  :cry:
igabyte K8Triton nForce4SLI;Athlon64 3200+;2x512RamDDR-400DUAL;MSI GeForce7800GTX; Creative Sound Blaster X-Fi Fatal1ty;Chieftec450W;80GB/7200+200G/7200;DVD-RW Plextor PX-740A;19" Belinea 101927 black;WinXP + ACER Aspire 3613WLMi

AL

---------- 13:32 01.02.2006 ----------

To pewno kwestia czasu, poczekaj dobę lub dwie i wszystko powinno wrócić do normy.

---------- 13:47 ----------

Jeśli używasz tego samego nicka w boincstats co tutaj, to jest widoczny taki nick z polską flagą w dwóch projektach:
w predictorze-15pkt
w rosecie-336pkt (przy czym w tym wypadku właściciel tego nicka należy do AMD Users)
Jak to sprawdzić? Na stronie :
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_stats.php?pr=bo&st=0&to=100&teamid=9063
w lewym górnym rogu wpisz Swój nick, zaznacz "dokładnie" i daj szukaj. Powinny Ci się wyświetlić projekty w których uczestniczysz. Zauważ tylko, że statystyki są uaktualniane nie na bieżąco tylko np. raz na dobę, no i nie zawsze od razu dostajesz punkty za przerobioną jednostkę. W seti punkty dostajesz dopiero gdy daną próbkę przeliczy odpowiednie kworum, natomiast w rosecie od razu (musisz tylko poczekać do dziennego uaktualnienia).

---------- 19:50 ----------

Cytat: "AL"---------- 13:32 01.02.2006 ----------
w rosecie-336pkt (przy czym w tym wypadku właściciel tego nicka należy do AMD Users)

Oj widzę, że nastąpiła już zmiana teamu na nasz :D

---------- 22:05 ----------

No i jesteś już widoczny w statystykach naszej drużyny :!: Gratulacje :!:  :D  Jeszcze taki być może trochę pomocny, choć widzę, że chyba już nie potrzebny cytat z boincstats:
"Dla dokładnego działania sumarycznych statystyk BOINC ważne jest aby
używać dokładnie tego samego adresu e-mail i tego samego pseudonimu we wszystkich projektach BOINC!"
Pozdrawiam
AL

Mchl

Przede wszystkim chodzi o adres email. Nazwa użytkownika nie jest tak ważna, ale pomaga. Poza tym lepiej to wygląda na sygnaturach.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Cytat: "MICK"(...)

ps.nie wiem czemu nie widać podpisu....
ps2. nie mogę też się odnaleźć na www.boincstats.com  :cry:
CytatOdpowiedzi na powyższe

Czy mogę prosić o przeniesienie się do innego wątku, gdzie są wyjaśnianie kwestie sygnatur ;)

Ojcze Założycielu... Pilnuj porządku :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


PrzPrz

Cytat: "MICK"(...)

ps.nie wiem czemu nie widać podpisu....




Hmmm... a wydawało mi się, że mój tutorial wystarczy... :(

Jak dołączyć do swoich postów graficzną sygnaturkę użytkownika ze statystykami, tak, aby po kliknięciu w obrazek otrzymać swoje szczegółowe statystyki?

Starszyna

Witajcie, od niedawna należe do tego szacownego teamu. Zacząłęm liczyć około 1,5 mca temu. Uczestniczę w projektach Einstein i SETI. Posiadam jednego kompa z porcesorem AMD Athlon 64 3200. Mam już 545,98 pkt na Einsteinie i 395,18 na SETI. Mam nadzieję, że te liczby stale będą rosły

krzyku

Witamy, napewno beda rosly , tylko liczyc, liczyc ...
  

lukass

Witam wszystkich!
Jakiś czas temu kolega próbował zainteresować mnie programem SETI, niestety ja tematu nie podchwyciłem. Dopiero niedawno pomyślałem, że nie było by źle wykorzystać swój komputer, żeby zrobić coś pożytecznego. Od wcześniej wspomnianego kolegi dowiedziałem się programie BOINC, ale w zasadzie znając tylko jego nazwę chciałem dowiedzieć się więcej, szczególnie o programach innych niż popularne SETI. Przeszukując zasoby Internetu natknąłem się na waszą stronę i... już tutaj zostałem. Przyciągnęły mnie szczegółowe informacje o projektach, dynamiczny rozwój zespołu, ale przede wszystkim wieloprojektowość BOINC@Poland. Mam nadzieję, że będzie mi się z wami dobrze liczyło.
Pozdrawiam wszystkich.
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=4975b98b7acbe73560c673f6e15db739][/url]

m2marek

Witamy :D . Większość z nas, jeśli nie wszyscy, zostaliśmy tu "zwabieni" w ten sam sposób - sposób na fachową informację i miłe towarzystwo :)

matti_tm

Cytat: "m2marek"Witamy :D . Większość z nas, jeśli nie wszyscy, zostaliśmy tu "zwabieni" w ten sam sposób - sposób na fachową informację i miłe towarzystwo :)

Szczera prawda, szczególnie w tym drugim przypadku. :)

Kolegom pragnę przypomnieć, że tematem tego wątku jest "Skąd pochodzimy...", żeby wiedzieć jak mocno jesteśmy rozproszeni geograficznie. Proszę pisać skąd jesteście :).
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


lukass

Przepraszam za niedopatrzenie, już to naprawiam  :)
Jestem ze Szczecina.
Pozdrawiam z Pomorza resztę Polski  :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=4975b98b7acbe73560c673f6e15db739][/url]

bec

Witam Wszystkich
zameldowany jestem w Pawłowicach Śląskich,ale mieszkam i licze we wrocławiu
Pozdrawiam wszystkich
24089748265536+1

kyny

Liczę w Olsztynie..
dotychczas na jednym słabym komputerze... w pracy uruchomiłem jeszcze na dwóch... kolejne będą jak tylko zarażę administratora w pracy :)
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:6045/.png[/img]

miszol

pochodze z Czempinia, a licze i ucze sie w Poznaniu (w sumie to kompy z Czempinia tez licza :) ).. a co licze to widac w podpisie :)

Juras23

krajanie....kiedy na browarka na Starym ?

SkyWalker

Witam!
Pochodzę z Dolnego Śląska, ale moje korzenie wywodzą się z Małopolski oraz z okolic Lwowa.
Urodziłem się w Kowarach (do 1956 roku Sowieci wydobywali tam uran :D)
Obecnie mieszkam w gminie Kamienna Góra, na prowincji 25km od Jeleniej Góry.
Najwięcej dla SETI przeliczyłem w Cieplicach(kurort koło Jeleniej Góry) w trakcie studiów.
Założyłem team, który przeliczył w sumie ponad 2500 jednostek, 450 miejsce w Polsce jakiś czas temu, jednak nie przetrwał testu czasu :( A jeśli wystarczy czasu, to poinformuje moich nieaktywnych już userów, żeby zmienili team.
Obecnie bronię inżyniera i zmykam za granicę, aby za zarobioną mamonę zakupić m.in. porządnego kompa i efektywnie wesprzeć przetwarzanie rozproszone na świecie, a naszą Polskę w statystykach :D
Jestem zwolennikiem wolnej kultury, dlatego jestem wszędzie tam, gdzie znajdują się jej przejawy m.in. takie inicjatywy jak platforma BOINC.
Pozdrawiam^^
color=blue]"He who learns but does not think is lost. He who thinks but does not learn is in great danger."[/color]
Music Muttley

Mchl

Witamy :)
Z którym ze Skywalkerów utożsamiasz się bardziej? Anakin czy Luke? ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Witamy. Oczy Anakina  :lol: , ale ja myślę, że to Skawiński (pamiętacie go)

matti_tm

Oj, przestańcie... Peszycie chłopaka! ;)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


SkyWalker

Heh
Można powiedzieć, że jestem połączeniem obu tych postaci.
Przez 80% życia jestem człowiekiem ala Luke SkyWalker, czyli poprawny idealista, altruista, człowiek chcący naprawiać świat.
Mam jednak w życiu momenty, gdy budzi się we mnie taki właśnie Anakin (z nadszarpniętymi nerwami), a to z racji względności naszej rzeczywistości, jak również względności dobra i zła, dlatego przez te 20% reszty życia, kiedy coś zdecydowanie próbuje mnie osłabić, zaczynam wątpić w ideały i podobnie jak Anakin mogę kiedyś całkowicie skłonić się ku Ciemnej Stronie Mocy. Jednak na dzień dzisiejszy jest to mało prawdopodobne. ;)
^^
color=blue]"He who learns but does not think is lost. He who thinks but does not learn is in great danger."[/color]
Music Muttley

m2marek

Link do mapy na stronie główej - doskonały pomysł :D .
Sama mapka Frapps'a na forum szybko umarła i nie przybywało oznaczeń na niej. Tak jeszcze bardziej przykuje uwagę członków i odwiedzających.

bartsob5

a jesli moge spytac, co oznaczaja te czerwone baloniki???

m2marek

Chiba członków, wróć towarzyszy PPB

cracovian

Ja dzisiaj wlasnie do Was dolaczylem po latach spedzonych w Poland SetiTeam 2000. Od 1990 roku mieszkam w Atlancie, ale dla Polski zawsze licze ;-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

krzyszp

No, to mamy jeszcze jednego agenta za granicą ;-)
Pzdr dla emigranta.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Witaj ;)

Myślę, że u nas znajdziesz więcej poczucia humoru niż w poprzednim teamie ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa


jamin

A ja z Pionek - chociaz od 8 lat mieszkam w "stolycy" - ale ja tylko goscinnie u Was wystepuje :)

Mchl

E tam 'gościnnie'. Zostań na dłużej ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

jamin

dzieki za zaproszenie Mchl - na razie poboincuje troche u sasiadow z poludnia - troszke punktow w spadku Wam zostawilem w QMC :D ale pewnie "I'll be back"

Niezla robota z tlumaczeniem boincstats na polski - jakos nie mialem okazji wczesniej tego nigdzie napisac :)

Mchl

Dzięki. Po sesji postaram się dokończyć tłumaczenia BAM.

Wracaj szybko ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

blork

Eeeee, to tak..
Chciałbym si się przywitać.
Cześć :)
Od wczoraj jestem zarejestrowany tutaj.
Jestem z Rzeszowa i tam mieszkam (już się na mapke wpisałem).
Od wczoraj licze dla BOINC@Poland. Przyszedłem z "SETI@Home Poland"(liczyłem tam od stycznia 2002). Teraz przestawiam się na Alberta;]
Jestem chłopcem raczej cichym i spokojnym więc forumowej aktywności nie należy się po mnie spodziewać raczej. Za to liczyć chce jak najwięcej;]

      Chwała Wielkiemu Kalkulatorowi.

Hehe;]
img]http://www.boincstats.com/signature/user_179957.gif[/img]

Mchl

To licz, licz ;)

A może czasem przyjdzie Ci też ochota coś napisać :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Witamy .
Jak bardzo bedzie ci sie nudzilo to skrobnij

Raptor

Echhh wypadało by się przedstawić!

Jestem z Gliwic - tu mieszkam i pracuje - mój komputerek liczy (ideologicznie) SETI i Predictor-a, a maszynka to
AMD Sempron 2500+ :P .
Kiedyś komp chodził 24h na dzień, ale teraz ma pałzy (9 godzinne) jak wychodze do pracy... :oops:
Jak narazie udało mi się przyciagnąć za mna 1(jedną) osobe  :twisted:

POZDRAWIAM!
 ---== Raptor ==___


peiro

[align=center]Witam
jestem nowy w zespole, ale postaram się jak najlepiej liczyć ;)
jestem z Łęczycy k Łodzi[/align]
hugi-Gi-Jin-Makoto-Mieyo-Rei-Yu
This is your dream......

Szerpa

witamy i zyczymy duzej mocy obliczeniowej :))

Mchl

Cytat: "peiro"[align=center]Witam
jestem nowy w zespole, ale postaram się jak najlepiej liczyć ;)
jestem z Łęczycy k Łodzi[/align]

[align=center]Zawsze uważałem, że to Łódź jest koło Łęczycy
8) [/align]

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kalium

Witam Kolegę. Czuj się miło w naszym Zespole :)

PS Jutro tysięczny post Ojca Założyciela? ;)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=9518714f264091061dde3f72dc99074b][/url]

belfegor

Hey Ja pochodzę z małej mieściny na Śląsku a mianowicie z Wodzisławia Śląskiego ale przebywam głównie w Sosnowcu gdzie studiuje