Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Skąd jesteśmy, dokąd docieramy?

Zaczęty przez Gave, 19 Styczeń 2006, 11:43

Gave

Z godnie z propozycją krzyszpa proponuje w tym wątku pochwalić się skąd jesteśmy, a tym samym określić na jakim obszarze porozrzucani są członkowie naszego zespołu.

Zacznę od siebie.  :wink:
Pochodzę z Lublina w woj. lubelskim, ale mieszkam (z racji studiów) i liczę BOINCA w Warszawie - woj. mazowieckie.

---edit [Mchl]---
Na nowym forum mamy naszą własną mapkę do oznaczania swojej lokalizacji


Korzystaliśmy też z Frappra, którego zorganizował nam Simek.

http://www.frappr.com/boincpoland

Zaznacz się koniecznie!

totislaw

No to może będę następny,
Małopolskie, a dokładnie stolica tego regionu czyli Kraków



krzyszp

Pochodzę z Lubuskiego (Gubin), obecnie mieszkam i pracuję w Worksop, Nottinghamshire.

W razie potrzeby, mogę dotrzeć, ale konieczne jest dłuuugie uprzedzenie.
Aczkolwiek, możliwa jest telekonferencja ;-) (tylko piwka zdalnie się nie wypije).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Ja pochodzę z Knurowa (koło Gliwic), ale obecnie jestem reprezentantem i mieszkańcem Podbeskidzia ( trudno jednoznacznie określić gdzie mieszkam-ale najczęściej przebywam w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach i Żywcu).

Simek

Po co macie pisac :P Są łatwiejsze sposoby ;)
http://www.frappr.com/boincpoland

matti_tm

Ja pochodzę z maleńkiej miejscowości Bagny (niedaleko Dąbrowy Białostockiej, północny-wschód Polski, woj. podlaskie). Obecnie jestem obywatelem Białegostoku (tego w podlaskiem :) )
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Juras23

Ja pochodzę ze świetokrzyskiego z miasta zwanego Skarżysko-Kamienna, obecnie przebywam w Poznaniu w wielkopolskim.

bartsob5

Ja pochodze z vice stolicy Pomorza -Gdyni. obecnie mieszkam na wsi pod Gdynia, na Dębogórzu, do szkoly chodze do IIILO w Gdyni

Mchl

Ja, jako i Gave, z urodzenia jestem Lubelakiem, w konieczności zaś Warszawiakiem, a kształcę się na Robotyka.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PrzPrz

Projekty BOINC liczę obecnie w domu w Gdańsku (dokładnie TU), jednak niedługo będę liczył również w miejscowości Szczodrowo, gm. Skarszewy, powiat starogardzki, woj. pomorskie (40 km na południe od Gdańska), gdzie znajduje się kilka innych będących pod moją "opieką" komputerów.

Gave

Cytat: "Simek"Po co macie pisac :P Są łatwiejsze sposoby ;)
http://www.frappr.com/boincpoland

Fajne to, trzeba Ci przyznać.  :wink:  Zapraszamy do dopisywania się - widać wszystko jak na dłoni.

MadMan

To i ja się wpiszę :-) Jestem z Rybnika, tu mieszkam, a studiuję obecnie w Gliwicach (dojeżdżam). Pozdrawiam ALa - Knurów widzę niemal codziennie, a niemal co piątek przezeń przejeżdżam w drodze do Zabrza (ZKF - Zabrzański Klub Fantastyki - czemuż czegoś takiego w Rybniku nie ma?).
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

gaciu

Ja licze, mieszkam, ucze sie w Łodzi. A wasze miasta szczegolnie te wieksze odwiedzam regularnie. Praktycznie wszystkie :)

qbaspl

Również się dopiszę. Pochodzę z Kielc. W dalszym ciągu mieszkam w tym miescie oraz studiuję:)

krzyku

Witam, mieszkam w katowicach, a urodzilem sie w nowym saczu, w Seti jestm od dawna jeszcze jak bylo classic a niedwawno podpialem sie do einsteina a ostatnio tez do rosetty, pozdrawiam
  

kevin_pl

Obecnie mieszkam w Warszawie. Pochodze z Miedznej, malej miejscowosci kolo Wegrowa (byle woj. siedleckie). Pozdrawiam all. Licze w Warszawie a zaczalem jeszcze od Classica w Miedznej.

m2marek

Pochodzę z Wydmin - wieś na Mazurach (na wschód od Giżycka), niestety studiowałem, mieszkam i liczę w dużym mieście na "W" :(dla ułatwienia dodam: woj. mazowieckie, nie chodzi o Wyszków)

Z tą mapą lipa... nie ma mojej wsi do wyboru ;(

Mchl

Zarejestruj się i naprowadzaj ręcznie :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Cytat: "Mchl"Zarejestruj się i naprowadzaj ręcznie :)
Czyli dodaj się???
Invalid City! Nie ma ani pięknej wsi Wydminy, ani pobliskiego Giżycka.

ethan72

Słubice nad Odrą Do Niemiec mam ze 200 metrów :) wliczając w to długość mostu :)

Mchl

Cytat: "m2marek"
Czyli dodaj się???
Invalid City! Nie ma ani pięknej wsi Wydminy, ani pobliskiego Giżycka.

http://www.frappr.com/?a=newaccount

Jak się zarejestrujesz możesz ręcznie naprowadzić mapę na dowolne miejsce (ja tak doprowadziłem markera na mój balkon niemalże)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Udało się częściowo: wpisane ciągle Suwałki (najbliższe miasto na liście), wskaźnik na podwórku (na szczęście satelita tak dokładnie nas nie prześwietlił jak tych na Mokotowie  :D )

MadMan

Takie pytanie: co uprawnia do przyznania sobie statusu "Najlepsi liczydłowi" na mapce Frappr?
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Simek

Jest to top 10 osób z tego rankingu:
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_stats.php?pr=bo&st=0&to=100&teamid=9063

m2marek

Po ludzku: nigdy nie osiągnę tej rangi, chyba że zaprzęgnę stado młodych-gniewnych komputerów.
niech to będzie granica dostępna też dla pojedynczych maszyn

Mchl

Do czego to doszło ;)
Nie łapię sie do pierwszej dziesiątki we własnym teamie...
A kiedyś stanowiłem 100% uczestników... Chyba bardziej mi się podoba sytuacja taka, jak teraz :lol:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Cytat: "m2marek"Po ludzku: nigdy nie osiągnę tej rangi, chyba że zaprzęgnę stado młodych-gniewnych komputerów.
niech to będzie granica dostępna też dla pojedynczych maszyn
na razie ta range usune i postram sie wymislic jakis lepszy system oceniania ;)

m2marek

proponuję pięciu "integratorów" i pięciu "singli" w średniej tygodniowej lub miesięcznej.

Mchl

Daj rangę 'Liderzy w projektach' albo coś w tym stylu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Wiem, że się nie powinienem odzywać (bo się narazie łapię do "najlepszych...", choć gdy wypadnę, to już nie będę miał szans się dostać), ale to, że ktoś się nie załapie do jakiegoś rankingu nie oznacza, że ranking powinien przestać obowiązywać... To trochę tak, jakby sportowiec, który zajął odległe miejsce w zawodach powiedział, że należy zlikwidować podium, bo nie będzie miał szans się tam dostać.

Ranking taki, jaki jest docenia tak naprawdę osoby nie o największej ilości liczących maszyn, tylko tych z największym stażem.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


MadMan

Ech, a ja tylko grzecznie zapytałem... Chociaż z moim 37 miejscem w teamie raczej nie mam złudzeń :-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

bartsob5

@matti_tm

no ja jakos sie uwazam za uzytkownika z dlugim stazem, a jednak ledwo mieszcze sie (o ile jeszcze wogole) w pierwszej 25!


___________edit_______________

w pierwszej 30...

matti_tm

Cytat: "bartsob5"@matti_tm

no ja jakos sie uwazam za uzytkownika z dlugim stazem, a jednak ledwo mieszcze sie (o ile jeszcze wogole) w pierwszej 25!


___________edit_______________

w pierwszej 30...


No widzisz... A ja zawdzęczam swoją pozycję tylko temu, że na długo przed wstąpieniem do Zespołu liczyłem SETI jako "niezrzeszony". Zaczynając liczyć teraz też nie miałbym szans na pierwszą dziesiątkę. Wystarczy sprawdzić "średnio punktów" lub "punkty/dzień" na BoincStats
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Juras23

tak więc konstruktywnie do jakich wniosków doszliście?

bartsob5

a moze lepiej zronbic top 10 of the forum?:D mialbym przynajmniej wieksze szanse, patrzac na sygnaturki:D

matti_tm

Cytat: "Juras23"tak więc konstruktywnie do jakich wniosków doszliście?


Heeeeehehehehehe  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Masz w pełni rację :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

aczkolwiek patrzac na statystyki krajowe to chyba na niedlugo:| juz patrzalem ze mnie nietoperek goni...

m2marek

Moja wcześniejsza propozycja zapewni pewną konkurencję (więc nakręci dodatkowe punkty) i zależnie od poświęcenia sprzętu prawie każdy będzie mógł z tego skorzystać. Odrzucam średnie tygodniowe(za dużo zabawy), za to adoptuje czyjś pomysł z najlepszymi wynikami w projektach + oczywiście zdobywcy największej ilości punktów łącznie.

matti_tm

Wiecie co? A ja myślę, że najlepiej w ogóle zrezygnować z jakiegokolwiek wyróżniania kogokolwiek na mapie. Rankingi niech zapewnia BoincStats, a na Frappersach wyróżnieniem niech będzie samo umieszczenie swojego "znaczka" na mapie :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

Cytat: "bartsob5"juz patrzalem ze mnie nietoperek goni...
;) - juz o d dluzszego czasu gonie - tylko wczesniej z jednym kompkiem bylo to ciezkie zadanie (wrecz nie wykonalne) - teraz idzie troszke szybciej