Jak zwiększyć RAC naszego teamu / Przyszłośc

Zaczęty przez Pantarhei, 18 Styczeń 2010, 10:47

AiDec

Cytat: Kryniek w 21 Styczeń 2010, 20:58
Czemu to mnie wcale nie dziwi :wth: Stara gwardia olała sobie forum i pośrednio też BOINC a same młodziaki (też się do nich zaliczam) nic nie wskórają bez wsparcia starszyzny.
Ale spoko żeby nie było, rozumiem że kazdy ma swoje sprawy i czasami na BOINC braknie czasu no ale.... %)

Nie. Stara gwardia nie olala 4um. Po prostu niektorzy z Nich (ale tylko niektorzy...........................



Przepraszam, obecnie nie mam czasu zupelnie na nic. Wypowiem sie w temacie na poczatku przyszlego tygodnia i mam nadzieje ze post ktory wtedy napisze wyjasni wiele w obecnie przerabianym temacie. Prosze Was o wstrzymanie sie z wyciaganiem pochopnych wnioskow do poczatku przyszlego tygodnia, kiedy to bede mial czas wyjasnic wiele spraw i zaproponowac rozwiazania problemow. Przez caly weekend jestem z kilku powodow nieosiagalny, ale od poniedzialku poswiece temu tematowi sporo czasu i energii.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Peciak

Cytat: Troll81 w 23 Styczeń 2010, 00:47
Wybacz... ale gdyby krzysztow Piszczyk z RACem 4k odszedł od nas z teamu to by mi go brakowało. Nie dlatego że ma RAC ale dlatego że robi coś ważnego dla teamu, bo go widać. Gdyby odszedł ktokolwiek udzielający się w jakikolwiek sposób odszedł to by mi go brakowało.
Kamraci, przepraszam ale wczoraj mnie trochę poniosło.
Chce Nam uświadomić tylko że tak jak pisałem jesteśmy różni,
- jedni prowadzą Wiki
- jedni liczą
- jedni myślą jak liczyć efektywniej i próbują to w każdy możliwy sposób wykorzystać
- a jeszcze inni tylko nas dopingują.
I nie może być tak że Ci co liczą wytykają tym co nie liczą że mają marny Rac, ale nie może być też tak że Ci co prowadzą Wiki wytykają liczącym że liczy się tylko dla nich Rac i walka o "złote kalesony".
Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni Aegis prowadzi Wiki, pokazuje nam nowe projekty i zaprasza do udziału w tym projekcie, ale sam udział w obliczeniach ma niewielki i nikt mu tego nie zarzuca. Ja proszę o to samo nie prowadzę Wiki, nie tłumaczą artykułów, nie prowadzę strony internetowej naszego portalu -  tylko liczę. Liczę projekty które mają duża ilość punktów ale także te do których zobowiązuje mnie wybór w projekcie miesiąca - i proszę aby tego też nikt mi nie zarzucał. Jeszcze inni tacy jak Troll81 próbuje robić wszystko po trochu. czasami mu coś nie wychodzi "ale tylko ten się nie myli co nic nie robi " - i tego też nie wolno mu zarzucać.

Powtarzam po to wymyślono punkty za obliczenia aby wprowadzić bezgotówkowe prawo popytu i podaży i jako taki porządek. Jedne projekty maja małe serwery, małe łącza i mało gotówki więc oferują małą ilość punktów bo jak by zaoferowali duża ilość punktów to projekt by stanął z przyczyn technicznych i odwrotnie. Bez punktów nie było by tylu liczących była by tylko garstka super zapaleńców m.in. takich jak Aegis, oczywiście była by Wiki i piękne idee tylko -Wiki nie było by komu czytać a idee były by tylko ideami
Dlatego tak zależy mi na pierwszym miejscu w Polsce.
Jest pierwsze miejsce, jest świeży narybek i jest komu czytać Wiki. Bez pierwszego miejsca może się okazać że po wklepaniu adresu naszej strony internetowej ukaże się komunikat HTTP 404

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Kryniek

Jeśli chcecie reformować to dobrze, ale jeśli dałoby rade połączyć wszystkie wyżej wspomiane teamy to jeszcze lepiej.
I wbrew pozorom może to być realne bo przecież wszyscy i tak gramy do jednej bramki. Liczymy dla projektów  BOINC (niech sobie niektórzy przypomną do czego ta platforma została stworzona) i dla polski.

Ja np. nie mam zamiaru inwestować w GPU bo kupie lepsze CPU żeby liczyć swoje WCG, POEM, Rossete. Jak zrobią opcje na GPU to na pewno dokupie. Bo takie mam priorytety. Ale nie znaczy to że nie zgodzę się z osobami dla których istnieje tylko GPU i na procesorach liczenie jest bezsensu. Możemy raze tworzyć drużynę.

AiDec - więc czekamy do poniedziałku ;)

Peciak

Cytat: Kryniek w 23 Styczeń 2010, 10:09
kupie lepsze CPU żeby liczyć
Ależ oczywiście Kryniek to tez są punkty - ja nowy procek kupiłem już dawno (najlepszy AMD jaki jest) i to właśnie dla Boinc  :attack:, nie dla siebie bo mi wystarczał stary proc.
A na starym zrobiłem kompa córce i jej komp tez liczy -także dla Boinc.  :attack:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Machloj

uff - przeczytałem wszystko

i oto najmądrzejsze zdanie w tym całym temacie:

Cytat: Pigu w 22 Styczeń 2010, 23:35
dlatego sugeruję byśmy jako pierwsi zmienili zdanie i zamiast wyzywać od zdrajców, pytali ex kamratów co zrobić, by mogli znów czuć się u nas jak w domu

Pigu - "Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów." - weź rusz dupę zarejestruj się u nich na forum i zacznij wprowadzać swój genialny pomysł w życie :) jesteś chyba najbardziej pokojowo nastawiony i bardzo reprezentatywny (przynajmniej Twój świniak na avatarze jest dobrze rozpoznawalny :) jeśli chcą w ogóle rozmawiać o powrocie - w co osobiście wątpię - to niech powiedzą co chcą zmienić w naszym teamie (ukryte forum tylko dla nich/specjalne oznaczenia na forum/inne?). Jeśli w ogóle wykluczają powrót to też będziemy wiedzieli na czym stoimy - w naszych planach podboju wszechświata nie będziemy zakładali po prostu ich powrotu.

Przede wszystkim nie możemy się zachowywać jak obrażone dzieci. W tym momencie to wygląda jak typowa zabawa 4 latków (B@P) i ich starszych kolegów zabierających swoje zabawki (GPUForce). Co robimy? wyzywamy ich bo nie chcą się z nami już bawić - tak...bardzo dojrzałe :)





Peciak

Cytat: Machloj w 25 Styczeń 2010, 12:47
uff - przeczytałem wszystko

i oto najmądrzejsze zdanie w tym całym temacie:

Cytat: Pigu w 22 Styczeń 2010, 23:35
dlatego sugeruję byśmy jako pierwsi zmienili zdanie i zamiast wyzywać od zdrajców, pytali ex kamratów co zrobić, by mogli znów czuć się u nas jak w domu

Ależ zastosowali się oni do lansowanej tu zasady wolontariatu chcesz coś zrobić - to zrób to.
Zrobili sobie nowy dom i czują się w nim świetnie.
Nie żyjmy wspomnieniami bo przeszłość nie wróci.
Wyznaczmy sobie konkretne cele i niech każdy robi to co umie najlepiej:
- liczydłowy liczy
- tłumacz tłumaczy
- administrator administruje
- spec od kompów niech pomaga w ustawieniach
- mediator niech mediuje
- itp.
Ale żeby to zrobić należy ustalić kto co umie i czy ma chęci to robić.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pigu

Cytat: Machloj w 25 Styczeń 2010, 12:47

Pigu - "Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów." - weź rusz dupę zarejestruj się u nich na forum i zacznij wprowadzać swój genialny pomysł w życie :) jesteś chyba najbardziej pokojowo nastawiony i bardzo reprezentatywny (przynajmniej Twój świniak na avatarze jest dobrze rozpoznawalny :) jeśli chcą w ogóle rozmawiać o powrocie - w co osobiście wątpię - to niech powiedzą co chcą zmienić w naszym teamie (ukryte forum tylko dla nich/specjalne oznaczenia na forum/inne?). Jeśli w ogóle wykluczają powrót to też będziemy wiedzieli na czym stoimy - w naszych planach podboju wszechświata nie będziemy zakładali po prostu ich powrotu.


Kamraci - działać?

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Kryniek

Cytat: Pigu w 25 Styczeń 2010, 16:44
Cytat: Machloj w 25 Styczeń 2010, 12:47

Pigu - "Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów." - weź rusz dupę zarejestruj się u nich na forum i zacznij wprowadzać swój genialny pomysł w życie :) jesteś chyba najbardziej pokojowo nastawiony i bardzo reprezentatywny (przynajmniej Twój świniak na avatarze jest dobrze rozpoznawalny :) jeśli chcą w ogóle rozmawiać o powrocie - w co osobiście wątpię - to niech powiedzą co chcą zmienić w naszym teamie (ukryte forum tylko dla nich/specjalne oznaczenia na forum/inne?). Jeśli w ogóle wykluczają powrót to też będziemy wiedzieli na czym stoimy - w naszych planach podboju wszechświata nie będziemy zakładali po prostu ich powrotu.


Kamraci - działać?

Działaj działaj bo pomysł świetny. Przecież i tak nas więcej z nimi łaczy niż dzieli.
Mam nadzieje że nie będą jak politycy i dla zasady będą na nie cokolwiek im zaproponujemy %)

Pantarhei

Cytat: AiDec w 23 Styczeń 2010, 00:58
Przepraszam, obecnie nie mam czasu zupelnie na nic. Wypowiem sie w temacie na poczatku przyszlego tygodnia i mam nadzieje ze post ktory wtedy napisze wyjasni wiele w obecnie przerabianym temacie. Prosze Was o wstrzymanie sie z wyciaganiem pochopnych wnioskow do poczatku przyszlego tygodnia, kiedy to bede mial czas wyjasnic wiele spraw i zaproponowac rozwiazania problemow. Przez caly weekend jestem z kilku powodow nieosiagalny, ale od poniedzialku poswiece temu tematowi sporo czasu i energii.

Udało Ci się coś wymyślić?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Peciak

Pigu działaj, tylko pamiętaj o potędze ciemnej strony mocy...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

AiDec

Chcialbym sie wypowiedziec w temacie czasu obecnego i przyszlosci, czyli w temacie tego watku :). Bedzie to kilka obiecanych slow wyjasnien jak i spojrzenie w przyszlosc.



Cytat: Kryniek w 21 Styczeń 2010, 20:58
Stara gwardia olała sobie forum i pośrednio też BOINC (...)


Zapewniam Was ze nikt sobie nic nie olewa, stara i fachowa gwardia wciaz tutaj jest choc dziala w inny sposob. Owszem, niektorym osobom troche sie sprawy pokomplikowaly (Mchl, TJM, ja...), ale zauwazyles taka sytuacje tylko dlatego ze zwracales uwage na te osoby :). Niemniej jest tutaj wielu fachowcow, ktorzy wciaz chetnie pomoga, jesli tylko pytanie bedzie wymagalo Ich uwagi. Nie pytales jak sadze o sposoby modyfikacji Linuxa, zatem nie miales okazji `spotkac` krzyszp, Buninek to kolejny spec od Linuxa do ktorego nie ma zbyt wielu pytan (pytan na ktore tylko On moglby odpowiedziec), RAD wciaz tutaj jest :) - to tylko przyklady. Ale po pierwsze nawet osoby `chwilowo mocno zajete` wciaz sa gotowe pomagac jesli tylko bedzie taka koniecznosc - gdyby tylko pojawily sie klopoty `polityczne` B@P to zapewniam Cie ze Mchl wyroslby spod ziemi :), gdyby byl powazny problem z Enigma to TJM znalazlby czas aby sie tym zajac, ja w ostatnim czasie bylem bardzo zajety ale znajdywalem czas zeby odpowiadac na wszystkie PMki dotyczace graf, Milky, klientow HALowych - a ze tych kilkudziesieciu PMek nie bylo widac, to wcale nie oznacza ze kogokolwiek olewam :). Po drugie my juz nie musimy odpowiadac na wszystkie pytania - sa juz kolejne osoby `z wiedza` :). Niejednokrotnie ktos doradzi w jakims temacie zanim stara gwardia wejdzie na 4um :D. I tak ma byc - ja kiedys uczylem sie od lepszych od siebie, pozniej zdobyta wiedze przekazywalem kolejnym, a teraz Wam pomagac beda wlasnie te osoby :). Ja wciaz bede doradzal jesli tylko problem bedzie (bez obrazy ofc) `mojej miary` (czyli taki, na ktory niewielu zna rozwiazanie), ale nie bede po raz 15-ty wyjasnial ze jak sie WU wykrzaczaja to najpierw trzeba zrestartowac projekt, a dopiero pozniej pytac jesli wciaz cos nie dziala :). Kiedys jako pierwszy zaczalem liczyc na Nvidii, pozniej Oxy i ja bylismy pionierami w ATI, zdobyta wiedze systematyzowalismy i przekazywalismy dalej, teraz juz 40-tu forumowiczow liczy na grafach a niedlugo bedzie to robil co trzeci. I to juz Wasza kolej bedzie tlumaczyc `narybkowi` jak odpalic Milke, a ja sie odezwe wtedy jak problem bedzie naprawde powazny i trudno rozwiazywalny. Na swoim (bo tak najlatwiej :) ) przykladzie wyjasnilem dlaczego `starzy` nie sa juz tak widoczni jak dawniej.


Cytat: Kryniek w 21 Styczeń 2010, 22:27
Nie widzę nikogo z tych którzy pisali na forum wtedy jak przyłączałem się do drużyny %) (przeszło rok temu) prócz Ciebie i Pigu. Reszty nie ma albo są, ale w GPUForce  %)


A wiesz ilu pisalo jeszcze wczesniej ? :)  Kempler podal tutaj doskonale przyklady AL`a i Bartsoba, osob zapewne Ci nieznanych, ale mi calkiem niezle. Sa kolejne generacje, kolejne `pokolenia` liczydlowych - jesli by AL`a zaliczyc gdzies do pierwszego pokolenia, mnie np. do drugiego/trzeciego, to z kolei Ty bylbys piatym, a obecni `nowi` to szoste pokolenie. I tak jak ja pomagalem Wam, tak teraz pomagajcie Wy :). A ja sie odezwe dopiero jak bede musial :). Pamietaj tez prosze, ze osoby ktore tutaj przychodza, dolaczaja do nas, robia to wtedy kiedy maja czas na to (co oczywiste - nikt nie zajmie sie kolejna sprawa jesli jest zajety :P), ale to wcale nie oznacza ze ten czas bieda mieli wiecznie - jesli z tych osob wciaz pozostanie aktywnych 30% to mozna mowic o nielichym sukcesie :). Natomiast nie mozna mowic o porazce tylko dlatego ze 70% kiedys przestanie miec czas - to jest calkowicie normalne :). A ponadto macie np. takiego RAD`a ktory byl tu od zawsze ;) a ktory wciaz znajduje dla Was czas, ba! robi Wam statystyki i gra z Wami w erepa :P i jeszcze Was dofinansowuje w tymze erepie XP. Macie tez krzyszp ktory Wam skreca co raz to nowsza wersje Ubuntu.

Zauwazyles ze `reszta` jesli jest, to w GPUForce. Ale to dlatego ze Ci ludzie po prostu byli zauwazalni. A jest tutaj wciaz wielu, ktorzy pomoga jesli problem bedzie `ich miary`. I te slowa mogloby potwierdzic wielu z nas (Kempler, Troll, Pigu), bo Oni wiedza ilu naszych fachowcow czai sie po katach oczekujac okazji do zablysniecia swoja wiedza XP, natomiast Ty tych wielu fachowcow po prostu nie miales jeszcze okazji poznac. Ale zapewniam Cie za sa tutaj :).


Cytat: Piotr Rakowski w 22 Styczeń 2010, 16:04
Zwracam uwagę zwłaszcza na słowa  ,,Duzo jest ADM sieci, sieciowców, serwerowców, programistów" dzisiaj w naszym Teamie Ci ludzie to element na wymarciu. Kto z nich pozostał TJM, Aidec J wróblewski (ale on nie liczy) czy kogoś pominąłem? Jeżeli tak to ludzie ci silnie się ukrywają.

Otóż jak dalej będzie opuszczać nas elita (ostatni opuszczający to Sesef twórca aplikacji na GPU AP26 ) to ostatni informatycy odejdą z naszego Teamu,  zgaszą światło i już słyszę te głosy ,,jak się je włącza".


Tak nie bedzie, bo przeciez kolejni nasi liczydlowi zdobywaja coraz wieksza wiedze. Jeszcze niedawno kamratowi X doradzalem w HALowcach, a kamratowi Y w temacie ATI, a za dzien dwa to Oni beda doradzac Wam. I beda lepsi niz ja, bo beda mieli wiedze ode mnie, powiekszona o zdobyte samemu doswiadczenie :). Nie tak calkiem dawno pisalem Poradnik o GPU, a juz niektorzy ze stawiajacych miesiac temu pierwsze kroki z Poradnikiem, sami mogliby napisac lepszy. A ADM sieci, serwerowcow itp, to bym sie wsrod naszych kamratow nie doliczyl chocbym sie nie wiem jak bardzo staral :D.


Cytat: Piotr Rakowski w 22 Styczeń 2010, 16:04
Bez zmian w naszej drużynie drużyna upadnie a wraz z nią cała nasza Wiki. Na pocieszenie powiem że grupę GPU Force też najprawdopodobniej szlag trafi i się rozpadną lub odejdą w zapomnienie.


Nic nie upadnie - bedzie coraz lepiej. B@P nie upadnie z powodu bardzo wielu czynnikow, tak tylko w ramach przykladu zadzialaja tutaj rozsadek (dlatego RAD czy TJM nie przejda do GPUF), konserwatywnosc (nie jestem choragiewka na wietrze i nie zmienie zespolu - jak mnie ktos obrzuci blotem to tylko ta osobe zapamietam negatywnie, ale nie zaloze z tego powodu swojego teamu ;) ), rozped ogromnego zespolu jakim jest B@P (no dobrze, kilku odeszlo, a ilu przyszlo? czy przychodzi 10 razy wiecej niz odchodzi, czy moze raczej dwadziescia? :) ). Co do przyszlosci B@P wzgledem TPT czy GPU, to jesli zalozymy ze te teamy beda wciaz istnialy za rok czy kilka lat, to wciaz B@P bedzie mialo miazdzaca przewage i to najprawdopodobniej o wiele wieksza niz teraz. Juz wyjasniam - jak ja zaczynalem przygode w B@P to plakalem z zalu widzac RAC duzego (jakis czas temu liczydlowy nr1 :) - mam nadzieje ze kiedys przeczyta jak zgrzytalem zebami widzac Jego RAC), a czy teraz duzy mialby szanse przeciwko naszym `graficiarzom`? Gdy wystartowaly projekty na grafy i odpalilem ponad rok temu 3 dwiescieosiemdziesiatki to moj RAC byl (na tamte czasy) miazdzacy i przegonilem nawet RAC duzego, ale gdybym zalozyl wlasny zespol to nie mialbym przeciwko Wam szans. I to jest to o czym pisalem wczesniej - kiedys moj Kosmos na samym CPU krecil wspaniale wyniki a teraz dzieisiatki albo i setki z Was maja quady. Niedlugo co trzeci z Was bedzie liczyl na grafach! Nie ma takiej mozliwosci zeby w dluzszym okresie czasu jeden czlowiek czy grupa ludzi wygrala przeciwko calej masie. Nas w zespole sa setki (aktywnych) i jak za jakis czas co trzeci, co piaty, bedzie liczyl na grafach to zaden inny kilkuosobowy zespol nie bedzie sie liczyl - nikt nie jest w stanie kupic tylu graf zeby zrownowazyc taka ilosc ludzi! A przeciez coraz wiecej liczydlowych do nas dolacza :). Oczywiscie rozumiem potrzebe zmian, poprawiania tego co niedoskonale, rozwoju, Twoj pomysl Piotrze dotyczacy zorganizowania grupy do spraw finansowych jest naprawde znakomity (cos takiego faktycznie bylo nam potrzebne), jednak mimo zmian ktore nalezaloby wprowadzic daleki jestem (bardzo daleki) od przewidywania upadku B@P :). A co do przyszlosci B@P, punktow, RACu w stosunku do GPUF czy TPT, to najlepiej jak zacytuje Aegisa:


Cytat: Aegis Maelstrom w 22 Styczeń 2010, 17:13
Jak sugerujesz, zaczyna się rysować podział użytkownicy I i III i wszyscy mało zaangażowani => BOINC@Poland, typ II z ambitem => konkurencja. Podział ten ani nie ma specjalnego merytorycznego uzasadnienia, ani nie jest dany na stałe - ale chwilowo tak wyszło.


Dokladnie tak, po prostu chwilowo tak wyszlo :).


Widze dwie mozliwosci na przyszlosc: B@P pozostanie najwiekszym i coraz bardziej rozrastajacym sie zespolem w Polsce, z ktorym wiecznie bedzie rywalizowac druga druzyna skladajaca sie (przeciwnie do B@P) z niewielkiej ilosci osob, ale za to z bardzo duzymi mocami przerobowymi (w przeliczeniu na czlonka). Albo dojdzie do fuzji 5-ciu najwiekszych polskich zespolow, co da nam piate miejsce na arenie miedzynarodowej z szansami na drugie w dalszej przyszlosci. Ja sam nie widze siebie w roli negocjatora ktory moglby do tego doprowadzic, mam kiepski `typ` gadki ;). Ale moze ktorys z Was...





PS. Dla mnie wciaz jest jeszcze poniedzialek - od wczoraj nie spie i na koniec `mojego poniedzialku` wreszcie odrobilem prace i moglem napisac tego potwornie dlugiego posta (nigdy wiecej sie to nie powtorzy XP).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pantarhei

 :respect:
Takiego głosu nam było trzeba!
Precz z defetyzmem!!!
:attack:  :attack:  :attack:  :attack:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Voice1980

Tak jest! Zimowej depresji trzeba powiedzieć zdecydowane nie!  :arrr: jest dobrze, będzie jeszcze lepiej.

...Trzeba się troszkę podkręcić..póki chłodzenie mamy dobre ;)

Tomasz R. Gwiazda

Dzisiejszy wynik B@P

2010-01-27    5,086,578

4 najwyzszy. Ogolnie tendencja wzrostowa :)

Pigu

gdyż wbrew panującemu na forum pesymizmowi jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek  :parrrty:

Troll81

Pogratulujemy sobie na koniec roku. Na razie nie przysiadać na laurach tylko walczyć  :attack: top10 w tym roku jest realne :D

Hani



eclipse99

Chyba działania promocyjne dają efekty,
nasz średni wzrost liczebności drużyny to 5,05
Z zespołów w czołówce wyprzedzają nas tylko:
Team 2ch - 5,70
SETI.USA - 5,90
SETI.Germany - 7,02

Troll81

i właśnie niemców chciałbym przeskoczyć....

Tomasz R. Gwiazda


BOINC@POLAND[HA$]

widzieliscie nową stronke naszych koleuf z gpu force...
podoba mi sie ta cycatka....   :)

w dobrą strone ida kledzy... brakuje jeszcze maszyn ABT (autobambertuning) i scen z filmu za szybcy za wsciekli czy jakos tak...

sorry za sarkazm ale jak to czytacie ... to osobiście radze.. zmiane na troche dojzalszy klimat...

Troll81

Zwierać szyki załoga. Ogłaszam ostry sprint zrzutki na GPU. Do końca przyszłego tygodnia każdy niech wpłaci choć dychę to jeszcze jedną grafę sprawim wraz z zasiłką. Kto się będzie migał tego przeciągniem pod kilem  :attack: Zewrzeć szyk i do ataku. Tyle narzekaliście na RAC, to teraz pokażcie na co was stać. Arrrrghhhhhh.....

tito

Nie zaplace! Bo nie mam jak :(
Ale chociaz mnie nie ma to z Basia i Genkiem zlozylismy sie do kupy na druga juz karte graficzna -> popatrzcie na chwilowe skoki RAC-u. Teraz akurat obie licza na mnie :)
Zachecam Was do tego samego.

Tomasz R. Gwiazda


Hani

Zrobie troche oftop. Z góry sorka.
Jaką kartę kupić do 1k pln max? podstawa aby to na na pingwinku64 działało.


Troll81

#146
http://www.pcesklep.pl/go/_info/?id=7285&partner_id=25252525&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885

lekko pand kwotę ale warto :D 1440 shadery zrobią swoje :D

G

Panowie- czytam już szóstą stronę ... - to co piszecie jest świetne  :respect: . Teraz lecę na tenisa i sorry, że tak żadko tu zaglądam . Jestem pod wrażeniem, więc myślę, że to się zmieni.

Mchl

Wolniejszy wieczór, to przedzieram się przez archiwa:

Cytat: Grzegorz Granowski w 22 Styczeń 2010, 22:04
Witam Panstwa,

ze wzgledu na to, ze dyskusja rozpoczela nie niejako od mojej osoby zdecydowalem, ze zabiore glos
a wiec :
1. na poczatku liczylem w waszym teamie, odszedlem, gdyz nie spodobala mi sie reakcja niejakiego mchl,
ktory w cosmology (gdzie robilem najwiecej) nie mial ani pkt, ani komputerow, a trwal w przekonaniu o swoim natural born leader

???

Ah:

CytatTeam member Grzegorz Granowski has asked that you transfer foundership of BOINC@Poland in Cosmology@Home.

Tyle było naszej korespondencji na ten temat. Gdybyś się jakoś skontaktował dostał byś wyjaśnienie mniej więcej jak poniżej:

Tak się składa, że stanowisko foundera nie jest u nas uwarunkowane osiągnięciami punktowymi. Staram się mieć pod kontrolą wszystkie projekty, bo to ułatwia administrację. Poza tym, w miarę jak mi czas i okoliczności pozwalają, zakładam w projektach specjalne konto administracyjne, po to aby w przyszłości udostępnić zarządzanie innym osobom (a przy okazji nie raził nikogo mój zerowy RAC).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

niektorym dzis/jutro RAC poleci w dol, Milka lezy juz 1-2h :>

Troll81

CytatWolniejszy wieczór, to przedzieram się przez archiwa:

Cytat: Grzegorz Granowski  Styczeń 22, 2010, 22:04:38
Witam Panstwa,

ze wzgledu na to, ze dyskusja rozpoczela nie niejako od mojej osoby zdecydowalem, ze zabiore glos
a wiec :
1. na poczatku liczylem w waszym teamie, odszedlem, gdyz nie spodobala mi sie reakcja niejakiego mchl,
ktory w cosmology (gdzie robilem najwiecej) nie mial ani pkt, ani komputerow, a trwal w przekonaniu o swoim natural born leader

Huh?

Ah:

Cytuj
Team member Grzegorz Granowski has asked that you transfer foundership of BOINC@Poland in Cosmology@Home.

Tyle było naszej korespondencji na ten temat. Gdybyś się jakoś skontaktował dostał byś wyjaśnienie mniej więcej jak poniżej:

Tak się składa, że stanowisko foundera nie jest u nas uwarunkowane osiągnięciami punktowymi. Staram się mieć pod kontrolą wszystkie projekty, bo to ułatwia administrację. Poza tym, w miarę jak mi czas i okoliczności pozwalają, zakładam w projektach specjalne konto administracyjne, po to aby w przyszłości udostępnić zarządzanie innym osobom (a przy okazji nie raził nikogo mój zerowy RAC).

Pan GG jest już rozpoznawalny w Polskim Światku BOINC.........

Kryniek

Cytat: Troll81 w 03 Luty 2010, 00:28
CytatWolniejszy wieczór, to przedzieram się przez archiwa:

Cytat: Grzegorz Granowski  Styczeń 22, 2010, 22:04:38
Witam Panstwa,

ze wzgledu na to, ze dyskusja rozpoczela nie niejako od mojej osoby zdecydowalem, ze zabiore glos
a wiec :
1. na poczatku liczylem w waszym teamie, odszedlem, gdyz nie spodobala mi sie reakcja niejakiego mchl,
ktory w cosmology (gdzie robilem najwiecej) nie mial ani pkt, ani komputerow, a trwal w przekonaniu o swoim natural born leader

Huh?

Ah:

Cytuj
Team member Grzegorz Granowski has asked that you transfer foundership of BOINC@Poland in Cosmology@Home.

Tyle było naszej korespondencji na ten temat. Gdybyś się jakoś skontaktował dostał byś wyjaśnienie mniej więcej jak poniżej:

Tak się składa, że stanowisko foundera nie jest u nas uwarunkowane osiągnięciami punktowymi. Staram się mieć pod kontrolą wszystkie projekty, bo to ułatwia administrację. Poza tym, w miarę jak mi czas i okoliczności pozwalają, zakładam w projektach specjalne konto administracyjne, po to aby w przyszłości udostępnić zarządzanie innym osobom (a przy okazji nie raził nikogo mój zerowy RAC).

Pan GG jest już rozpoznawalny w Polskim Światku BOINC.........

Możesz to bardziej rozwinąć? :)

Ps. Małe pytanie odemnie. Czy można nazwać drużyną twór w którym liczy jeden user?  XD

Ps2. Wiem jestem złosliwy %)

Pantarhei

#152
Jak to łatwo ludzi zrazić
.
A tak z ciekawości to kto to jest founder i o co właściwie GG prosił bo nie mogę jakoś tego przetłumaczyć?
A! I z gory uprzedzam, ze jak founder to jakieś ważne stanowisko to jak takiego nie dostanę - odchodzę!
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Mchl

Cytat: Pantarhei w 03 Luty 2010, 08:41
Ja to łatwo ludzi zrazić
A tak z ciekawości to kto to jest founder i o co wlasciwie GG prosił bo nie mogę jakos tego przetlumaczyc?
 A! I z gory uprzedzam, ze jak founder to jakies wazne stanowisko to jak takiego nie dostanę - odchodzę!


http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/bp-czyli-team-founder-account

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Pan GG jest jednoosobową drużyną.... i składał do innych drużyn, propozycje przejścia do jego drużyny....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pantarhei

Drogą szpiegostwa  :book: dowiedziałem się, ze nasi drodzy przyjaciele z bratniej drużyny,  metaforycznie nazywają B@P Titanic-em, mówiąc, że orkiestra gra u nas w najlepsze. Jakie to piękne.

Every night in my dreams. I see you, I feel you, That is how I know you go on ...
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Tomasz R. Gwiazda

mam taka niesmiala propozycje.

Skonczym juz watek innych teamow i osob. Niech kazdy sobie rzepke skrobie.
Bo ogolnie ten watek wzbudza w niektorych niezdrowe emocje. Szkoda by bylo kogos komu sie żółć przeleje.

Troll81

Popieram zdanie kolegi. Watek jest o zwiekszaniu RAC drużynowego a nie po to by się wyśmiewać z innych. Tym bardziej ze dorosłym po prostu nie wypada,......

Pantarhei

Cytat: Troll81 w 03 Luty 2010, 10:48
Popieram zdanie kolegi. Watek jest o zwiekszaniu RAC drużynowego a nie po to by się wyśmiewać z innych. Tym bardziej ze dorosłym po prostu nie wypada,......

Przepraszam. Już nie będę.
Napisałem to tutaj bo jest to najpoczytniejszy wątek w Teamie i poza nim.

Zależało mi tylko na tym by udowodnić, ze nie śpimy i jesteśmy świadomi sytuacji.

Macie rację. Więcej nie będę prowokował.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.