Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Polish National Team

Zaczęty przez [PNT] Obix007, 01 Listopad 2010, 14:14

Troll81

Albo iść po ludziach takich jak Solorz Czarnecki i paru innych i żebrać o kasę :D

Szopler

niech choć zasponsorują radki za prąd jakoś liczydłowi zapłacą 8)

licząc 800 zet/5870 to  30*800 = 24000 (jedyne) ;) ;) ;)

Troll81


lolek

To kto idzie zbierać?

Kuba135


drWarlock

i
dlatego takie klimaty powstrzymują mnie do wstąpienia do jakiegokolwiek teamu......

Troll81

drWarlock witam na forum. Musze przyznać że niekiedy różnice zdań są nie do pogodzenia. Ale zawsze w grupie raźniej. Szczególnie jak się liczy już naprawdę dużo i trzeba być na bieżąco. Dlatego zapraszam cie do odwiedzania naszego forum i naszej wiki. Oraz pozostałych naszych serwisów. Są one dostępne dla wszystkich, nie tylko członków drużyny.

drWarlock

Witaj Trollu. Zgadza się, ale cały czas jest tak samo, wiadomo że zjednoczenie się dałoby nam jako Polakom niezłego kopa w statsach, ale oczywiście nie bo ktoś musi mieć +3 do e-penisa....Przeglądam, przeglądam, całkiem sympatycznie :).

Tobas

Na moim przykładzie:

Liczę z przerwami od 2002r.
Pewnego dnia stwierdziłem, że fajnie by było liczyć z kimś, najpierw drobne teamy z kumplami, ale to wszystko było słabe. Postanowiłem przyłączyć się do największej krajowej drużyny, poszukałem, poczytałem i nie miałem wątpliwości - B@P - czemu?

- największa
- najlepsza strona
- super forum (bez chamstwa, buractwa i cwaniactwa)
- sporo wyścigów na które nikt nie naciska
- w niczym żadnej presji
- rywalizacja, gdzie ludzie cieszą się z sukcesów innych
- szybkie wsparcie

Nie miałem wątpliwości - wiedziałem że jest PNT, ale był dla mnie tworem na siłę, pozbawionym zdrowego rozsądku, później się przekonałem że wszystko co oni robią mogliby robić tutaj z dużo lepszym skutkiem, czemu tak nie jest? Nie wiem. Nie rozumiem tego. Chora ambicja? Muszenie mieć foundera w projektach? Tu dobrym przykładem jest Troll, który pieczołowicie wyszukuje nowe projekty, podłącza drużynę i prosi o odebranie roli foundera. Czemu? Bo tak jest dobrze. Wszystko działa jak należy, nie ma problemów.

I tak sobie powolutku licząc właśnie wkroczyłem do pierwszej setki liczydłowych B@P  XP

andy101fah

Z mojej strony również potwierdzam, że powodem przyłączenia się była sympatyczna atmosfera co zaowocowało nieformalnym wsparciem kilku osób z Teamu Poland 276 folding@home. Dla mnie jest to możliwość poznania sympatycznej ekipy i przetestowania nieznanych mi wcześniej projektów.

simonic

Ja również byłem za połączeniem sił. Jednak okazało się, że jeśli ktoś nie ma mocnej karty graficznej i x rdzeniowego procesora to dla nich jest się niczym :( Jeden wielki wyścig szczurów za punktami. Niestety...
Tylko gdzie zniknęła cała szczytna idea BOINC?

Najlepszym przykładem jest AndrOINC, w który dzienna średnia / host to ~87000 punktów ...


drWarlock

taaa
o to mi chodzi
+ 3 do e-penisa
"bo moja karta graficzna jest większa od twojej..."

andy101fah

Najbardziej dobitnym przykładem jest brak udziału PNT w turniejach WCG. Akurat ten projekt jest dla idei nie dla "łupania" punktów.

drWarlock

:) u mnie 3 kompy licza wcg, teraz sie przymierzam do zakupienia/zlozenia jakiegos superkompa ;), etap zbieranai funduszy. jak mi sie cos uda to na pewno opisze

lolek

to tylko trzymać kciuki  :)

drWarlock

:) dzięki, w pracy mam Q8200 z 9800GT który liczy ale niedługo będą zmiany, pierwszy krok to zaniosłem do roboty swoją starą obudowę na kółkach (codegen super power 9011) i powoli będą ją wyposażał

http://digitronik.pl/sklep-Codegen_Super_Power_9011_60S9_350W_P4_-_Server,9877,,.htm

Troll81

powiedz co ci się do kompa przyda. Wala się u nas trochę zbędnego sprzętu to może coś ci podpasuje.....

drWarlock

ooooooo
dzięki :)
zobaczę co mam u siebie i dam znać

Cyfron

to nie wątek do tego - proszę o nie robienie offtopów!  :facepalm2:

drWarlock


AiDec

Cytat: Tobas w 27 Marzec 2011, 09:31
B@P - czemu?

- rywalizacja, gdzie ludzie cieszą się z sukcesów innych

To byly moim zdaniem najmilsze slowa jakie pod adresem B@P czytalem. Oznaczaja one ze idea ktora nam przyswieca i kierunek naszych dzialan sa zauwazane  :D


Z tej okazji  :parrrty: dla wszystkich    :ahoy:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka