Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Polish National Team

Zaczęty przez [PNT] Obix007, 01 Listopad 2010, 14:14

[PNT] Obix007

Witam kolegów i koleżanki,

Jak zapewne zauważyliście powstał nowy team, którego charakter jak sama nazwa mówi jest reprezentacją narodową i dążyć będzie do jak najmocniejszej reprezentacji Polski w świecie BOINC. Zespół powstał na bazie wcześniej istniejących drużyn TomaszPawelTeam, Save The World oraz GPU Vision. Uznaliśmy jednogłośnie że Polska zasługuje i potrzebuje silniejszej reprezentacji oraz powiewu świeżości - wszystkie trzy zespoły wyrzekły się swojej dotychczasowej formy na rzecz PNT. Potencjał jakim na tą chwilę dysponujemy, utwierdza nas w przekonaniu iż był to krok we właściwą stronę. Działanie było szybkie i skuteczne - po domówieniu szczegółów przez reprezentantów drużyn zapadła decyzja o połączeniu się. W tej ważnej dla polskiego świata BOINC chwili, chciałbym was poprosić o chwilę zastanowienia nad tym czy warto stać w miejscu, czy pomóc w tworzeniu czegoś lepszego ? Oprócz tego że rywalizujemy jako Użytkownicy, konkurujemy ze sobą jako zespoły - a to niestety osłabia Polskę w tej klasyfikacji. Naszym wspólnym dobrem powinno być dobro Polski dlatego patrzym na największych, na tych którym udało się pokonać bariery, niesnaski czy stare żale - mówię tu o     Sicituradastra., o L'Alliance Francophone, o SETI.USA, o SETI.Germany, o Czech National Team. Razem moglibyśmy być mocniejsi niż którykolwiek z wymienionych zespołów - w imieniu własnym jako członka PNT - zapraszam do współpracy. Owszem konkurencja jest dobra, ale nie w wypadku kiedy mamy na celu pokazaniu całemu światu, że Polska potrafi się jednoczyć - nie tylko w czasie kryzysów.

Artur Obara/Obix007, OxyOne, Sesef, VOYAGER, 3Rni, UmMaS


Hani

Wszystko ładnie pisze, Tylko że ja np. czuję się nieco dziwnie będąc czynnym członkiem największej Polskiej drużyny.
Dlaczego? Dlatego że dowiaduję się o tym na końcu. Jeśli Twój post ma zachęcić n as do przystąpienia do nowego zespołu to jaka będzie tam nasza rola? Przecież z tego co się przyjrzałem to "prowadzenie" w projektach już rozstrzygnięte (kto miał więcej pkt ten prowadzi)
A teraz co??? .... PKT już się nie będą liczyły?

Dla mnie jest to śmieszne zagranie - nawet jak miałbym liczyć sam to w to nie wchodzę. - Takie rządy to w Korei i nie dla mnie.


lolek

Z tego co wiem prowadzenie w projektach było rozdawane ze względu na to kto ma w nich najwięcej punktów. I teraz pytanie czy gdy by Boinc@Poland postanowilo się przyłączyc do PNT to zasada była by taka sama?

Tomasz R. Gwiazda

bardzo fajnie misie moje
ale conajmniej nie tak jest uzywanie slow poliish national przy nowym tworze ktory jest o wiele mniejszy i ma o wiele mniej punktow w porowaniu do najwiekszego polskiego zespolu ktory od dawna jest uznawany za narodowy

ciagle odgrzewacie te kotlety i macie manie potrzeby tworzenia czegos nowego/wiekszego/lepszego a nie potraficie dostrzec ze nie ma potrzeby tworzyc nowych sztucznych tworow

OxyOne

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 01 Listopad 2010, 14:50
bardzo fajnie misie moje
ale conajmniej nie tak jest uzywanie slow poliish national przy nowym tworze ktory jest o wiele mniejszy i ma o wiele mniej punktow w porowaniu do najwiekszego polskiego zespolu ktory od dawna jest uznawany za narodowy

ciagle odgrzewacie te kotlety i macie manie potrzeby tworzenia czegos nowego/wiekszego/lepszego a nie potraficie dostrzec ze nie ma potrzeby tworzyc nowych sztucznych tworow

Jestemy moze mniejsi ale silniejsi. Nie potrzeba nam cmentarza na 6k uzytkowników. Wy uznajecie ze jestescie narodowym zespołem, nie my z naszej strony wyglada wrecz przeciwnie. Widze ze nadal tkwisz w swoich błednych przekonaniach i nie widzisz ze ten "sztuczny twór" jak go nazwałes dzis... w tak szczególny dzien połozył swieczke pod B@P...

Kiedys istniało Imperium Rzymskie...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]


Hani

Ten tekst czytam przy okazji każdej przepychanki między GPU Vision a B@P.
Czepiliście się tego i chyba już ctrl+c, Ctrl+v robicie.
A tego co ważne nie dotykacie. Jak traktowane jest przez Was B@P widać....
Rozmowy są toczona za naszymi plecami więc jak dla mnie lepiej będzie jak tak zostanie....
Znowu pewnie wytoczycie "działa" jak zawsze te same.... Ale tym razem nie słowa a czyny przemawiają najlepiej....

Pozdrawiam

ps. Twoje słowa "uznaliśmy" - na pewno powinna być liczba mnoga? Według mnie w takich sprawach liczba mnoga to większość ..... a nie Was dwóch.


pszyklejony

Strzelać do dziada! będzie mi tu rozwalał zespół  :attack:

Rysiu

Nazwa jest lekko mówiąc nie na miejscu - to, że Wy myślicie, że jesteście "National" wcale nie oznacza, że tak jest  :deadman:

OxyOne

Cytat: Rysiu w 01 Listopad 2010, 15:21
Nazwa jest lekko mówiąc nie na miejscu - to, że Wy myślicie, że jesteście "National" wcale nie oznacza, że tak jest  :deadman:

i vice versa...

My tu ładnie do Was, Wy jak zawsze... a odzywaja sie w B@P ci co maja najmniej dopowiedzenia cały B@P. Zero produktywnej rozmowy tylko stagnacja i upieranie sie przy swoim.

...moze znalismy juz Wasz werdykt, ze jedyny słuszny NARODWY team to Wy...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Rysiu w 01 Listopad 2010, 15:21
Nazwa jest lekko mówiąc nie na miejscu - to, że Wy myślicie, że jesteście "National" wcale nie oznacza, że tak jest  :deadman:

co do wypowiedzi Artura i jego pierwszego posta myślę, ze dobrze się stało, ze zostały przedstawione aspiracje i plany zespołu,
co do nazwy, trudno mi zrozumieć próbę jej cenzurowania, na pewno ważny jest wkład zespołu w rozwój platformy Boinc, a w przypadku PNT
jest on niewątpliwy, ( 2mld punktów na starcie )

mimo, iż migracja poszczególnycg członków zespołów założycielskich nie została zakończona, wyniki w porównaniu z Waszymi są podwojone
B@P 10,246,577.65
PNT 19,969,972.43 ( stan na 15:45 )

tak więc informujemy tylko, że powstał nowy. bardzo mocny team, godnie reprezentujacy Polskę na arenie miedzynarodowej,
mający aspiracje do bycia narodowym polskim zespołem,
przy tej okazji zapraszamy wszystki chętnych tworzeniem czegoś nowego do wsparcia naszej idei
aktualnie przystępujemy do rozbudowy strony www oraz forum myśle wiec, ze jest to okazja do aktywnego włączenia się w rozwój raczkującego jeszcze, a już bardzo mocnego zespołu
o aspiracjach Narodowych

do czego zachęcam,

Pozdrawiam,
Grzegorz Granowski

Tomasz R. Gwiazda

tylko po co ciagle jakies nadecie w tym temacie?

zeby nie byc zlosliwym, ten zespol to po prostu 5 czlonkow z najwiekszym RAC w polsce (w tym 4 z najwieksza iloscia pkt)
po co do tego tworzyc zespol narodowy ?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 01 Listopad 2010, 15:58
tylko po co ciagle jakies nadecie w tym temacie?

zeby nie byc zlosliwym, ten zespol to po prostu 5 czlonkow z najwiekszym RAC w polsce (w tym 4 z najwieksza iloscia pkt)
po co do tego tworzyc zespol narodowy ?

ja tam sie niczym nie nadymam,
jak wziąłem osławiony RAC za kryterium wkładu to ostatnim liczydłowym B@P, który ma powyzej 50tys. pkt jest osoba będąca 42gą w teamie
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_stats.php?pr=bo&st=0&or=16&teamid=11837c6ed7c2d089de4f2ac5a53ca6e0
a dwósetna liczy już tylko 4000 okt dziennie,
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_stats.php?pr=bo&st=100&or=16&teamid=11837c6ed7c2d089de4f2ac5a53ca6e0

jeżeli miałbym wiec mówić o nadęciu to ciągłe powtarzanie, ze B@P ma ponad 6000 członków i jak to trudno nam podjąć jakąkolwiek decyzję,
bo jacy to my nie jesteśmy olbrzymi na pewno bardziej do tego pasuje  XP

GG

Rysiu

Cytat: OxyOne w 01 Listopad 2010, 15:42
...moze znalismy juz Wasz werdykt, ze jedyny słuszny NARODWY team to Wy...
To samo możemy i my napisać.

lolek

I właśnie ostatni post Pana Granowskiego podsumowuje co liczy się w PNT- nieważne kim jesteś byle byś miał wysoki RAC  XP  Czy to że teraz mam RAC napoziomie 1k,ale w ciągu kilku dni przybędzie do mnie "radek" i sie on zwielokrotni zprawi, że będę "lepszy"- bzdura  :wth:

simonic

Wiele w tym racji ze gdyby tak polaczyc sile naszych 2 drużyn to byloby ok 21 mln RACu ! Daje to 4 miejsce na świecie i zostawia w tyle nawet SETI.USA...


Tomasz R. Gwiazda

Cytatja tam sie niczym nie nadymam,
no jak nie jak tak :)
duzy team, majacy aspieracje
w wyscigu o pietruche :)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: lolek w 01 Listopad 2010, 16:25
I właśnie ostatni post Pana Granowskiego podsumowuje co liczy się w PNT- nieważne kim jesteś byle byś miał wysoki RAC  XP  Czy to że teraz mam RAC napoziomie 1k,ale w ciągu kilku dni przybędzie do mnie "radek" i sie on zwielokrotni zprawi, że będę "lepszy"- bzdura  :wth:

prosze mnie tu nie wkładać jakichś intencji, których nie mam,
RAC niewątpliwie jest istiotny ( na Waszym forum jest post, który jest dokładnie tak zatytuowany / Zwiększanie RACu - przyszłość czy jakoś podobnie )
ale to właśnie ludzie są najważniejsi, dlatego poddajemy pod rozwagę możliwość włączenia się w rozwijający, rokujacy wspaniałe nadzieje zespół,

a wartości człowieka to ja RACem nie mierzę, tego to możesz być pewien,

GG

Troll81

NO ale to głównie punkty trzepane w projektach GPU. Zważ że w takiej rozetce B@P miażdży konkurencję :D Miło że nas zapraszacie, Trochę nie miło że nie braliśmy udziału w tworzeniu tylko jesteśmy zapraszani do już istniejącego teamu. W sumie to już przy MPTA zaistniał ten sam problem team z dłuuuuga tradycją i ugruntowaną pozycja vs młody prężny team bez dorobku. Fakt że macie szanse na 5 miejsce na świecie...

MilkyWay@home   1,119,987,405.21
DNETC@HOME   472,612,992.74


ale jak już wspomniałem dla mnie ważne są akurat te projekty na których niekoniecznie punktacja jest najwyższa, dla mnie liczą się cele naukowe (a przy całym szacunku dla waszego wkładu to uważam osobiście że dnet i milky nie są tak ważne jak rosetta WCG czy kilka innych) a w tych projektach nie liczy się kilka silnych GPU tylko morze pracujących CPU.

[PNT] Obix007

Cytat: Troll81 w 01 Listopad 2010, 16:32
NO ale to głównie punkty trzepane w projektach GPU. Zważ że w takiej rozetce B@P miażdży konkurencję :D Miło że nas zapraszacie, Trochę nie miło że nie braliśmy udziału w tworzeniu tylko jesteśmy zapraszani do już istniejącego teamu. W sumie to już przy MPTA zaistniał ten sam problem team z dłuuuuga tradycją i ugruntowaną pozycja vs młody prężny team bez dorobku. Fakt że macie szanse na 5 miejsce na świecie...

MilkyWay@home   1,119,987,405.21
DNETC@HOME   472,612,992.74


ale jak już wspomniałem dla mnie ważne są akurat te projekty na których niekoniecznie punktacja jest najwyższa, dla mnie liczą się cele naukowe (a przy całym szacunku dla waszego wkładu to uważam osobiście że dnet i milky nie są tak ważne jak rosetta WCG czy kilka innych) a w tych projektach nie liczy się kilka silnych GPU tylko morze pracujących CPU.

Widzisz Trollu właśnie włączeniu się chodzi o to że kto ma wiecej w danym projekcie do tego przyłacza się reszta, więc powiedz mi co stoi na przeszkodzie żebyśmy my się dołączyli do rosetty jeśli byście chcieli z nami współpracować - NIC. Pozatym żaden nowy nie patrzy na to ile masz pktow w rosecie tylko w ogóle. Co do użytkowników z niskim RAC to popatrzcie proszę na Sesefa, kemplera czy ktos ich ocenia po RAC? Nawet OxyOxy ma teraz niski RAC więc proszę nie wyjeżdżać z takimi tezami że traktujemy kogoś lepiej jeśli ma większy RAC. Punkty na GPU czy CPU nie ma znaczenia - bo czy będziesz tak mówił jakby rosetta odpaliła app na GPU i byśmy was zdominowali ??? uważam że jasno się wyraziłem i nikogo nie obraziłem w pierwszym poscie ani tym. Aby napisać pierwszy post poprosił jeden z was ... niech to da wam do myślenia i koniec kłótni - rozmawiajmy rzeczowo.


Troll81

W takim razie to praktycznie we wszystkich projektach wy się przyłączacie do nas :D to może po prostu zmigrujecie do B@P ??

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 01 Listopad 2010, 16:57
W takim razie to praktycznie we wszystkich projektach wy się przyłączacie do nas :D to może po prostu zmigrujecie do B@P ??

Troll jestes inteligentym czlowiekiem, szkodza więc, ze musze to wyrazać - funkcjonuję w 'świecie Boinc' od 15 miesiecy, niektórzy obecni w Polish National Team
znacznie dłużej, biorąc pod uwagę jednak nawet tylko te moje 15 miesiecy - nie uważasz, ze to wystarczająco dużo czasu na podjecie dezycji odnosnie dołączenia do B@P
i idąc dalej czy brak takiej decyzji nie jest dla Ciebie wystarczjącą informacją...

co do połączenia zespołów, odbyło się to w taki sposób, ze konta poszczególnych teamow z najwiekszą iloscią pukntów przemieniły nazwę na Polish National Team,
konto założycielskie jest, i z ustaleń wynika, ze zawsze będzie, pod opieką TomaszaPawla,
naprawdę nic nie stałoby na przeszkodzie, gdyby zaistaniał u Was wola dołączenia, żeby nie zrobić tego samego z kontami w których B@P ma najwiecej punktów,
gdybyście oczywiscie kiedyś zechcieli

pzdr.
GG

Troll81

Pytanie brzmi. Skąd opór przed przyłączeniem się do B@P? I tak zrezygnowaliście z własnych drużyn, wszak w niektórych projektach nie da się już zmienić nazwy bo projekty nie istnieją. Natomiast łatwo kilku ludziom zmienić drużynę niż takiemu tłumowi jak my....

[B@P] MSW

Oj chyba się to nie tylko pyskówką skończy, ale na noże pójdzie   :attack:
A teraz dorzuce swoje: narazie to dużo szumu a mało konkretów i pewności zero że za rok czy jeszcze wcześniej znowu paru o największym RAC niestwożą jakiegoś odłamu
" sekty super RAC" i następny "SUPER POLISH NATIONAL TEAM" niepowstanie, albo jeszcze coś innego.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 01 Listopad 2010, 17:27
Pytanie brzmi. Skąd opór przed przyłączeniem się do B@P? I tak zrezygnowaliście z własnych drużyn, wszak w niektórych projektach nie da się już zmienić nazwy bo projekty nie istnieją. Natomiast łatwo kilku ludziom zmienić drużynę niż takiemu tłumowi jak my....

Troll Ty to chyba naprawdę na ilości postów budujesz swoją renomę,
gdybyś tak rzadziej a mądrzej się wypowiadał  :book:

zrezygnowalismy z własnych drużyn właśnie po to aby wspólnie stworzyć coś nowego i mamy nadziję wspaniałego,
gdybyśy chcieli być w B@P to byśmy już dawno byli, a nie wszycy stąd odchodzili

nie bedę się więcej wypowiadał w tym wątku,
i przepraszam Ciebie za sarkazm, ale czasami to już po prostu trudno mi Ciebie czytać

cześć

lolek

Dwa pytania.
1. Nie obawiacie się że jak B@P przyłączy się do PNT to przy naszej "przewadze" liczebnej zrobimy z niego B@P pod inną nazwą? Przeniesiemy naszą "demokrację", konkursy, zabawy np. projekt miesiąca.

2. Jeśli stanie się tak jak przewiduję w pierwszyn punkcie to czy za miesiąc, dwa nie zmienicie znów barw?

To mój ostatni post w wątku. Jak dla mnie to nie ma sensu.

mimeq

Cytat: lolek w 01 Listopad 2010, 17:36
Dwa pytania.
1. Nie obawiacie się że jak B@P przyłączy się do PNT to przy naszej "przewadze" liczebnej zrobimy z niego B@P pod inną nazwą? Przeniesiemy naszą "demokrację", konkursy, zabawy np. projekt miesiąca.

2. Jeśli stanie się tak jak przewiduję w pierwszyn punkcie to czy za miesiąc, dwa nie zmienicie znów barw?

To mój ostatni post w wątku. Jak dla mnie to nie ma sensu.

Nie jestem dlugo w B@P ale miedzy innymi "zyjace" forum bylo impulsem o przylaczeniu, te zacytowane wyzej konkursy i zabawy  (projekt miesiaca, grand prix, ranking wojewodztw itp. itd.)
Bo oprocz oczywistych celow jakie niesie ze soba BOINC pozostaje jeszcze zabawa  ;D i narazie dobrze sie bawie ...


[PNT] Obix007

proponuje zamknąć temat.kazdy wie co chce. Jeden z was poprosil o napisanie o PNT i tak sie stalo - zadajcie sobie pytanie czemu? bo chcial wiedziec wiecej? - moglem mu wszystko powiedziec. Poprosil o to by wielu z was przejrzalo na oczy. koniec tematu.


Tomasz R. Gwiazda

no sorki chlopaki ale niestety niezbyt ladnie zagrywacie

przyszliscie pusciliscie baka i sobie idziecie. i jeszcze na nas chcecie zrzucic wine.
sami przejrzyjcie na oczy

Cyfron

Odnośnie zarzutów o to, czy nowy zespół będzie działał za rok - jeśli byśmy się dołączyli, to myślę, że by na pewno istniał.

Nie wiem, jak wygląda sprawa z przenoszeniem punktów już zdobytych - przecież nie damy radę w rok czasu wskoczyć do top10 (tak mi się wydaje) - ile by zajęło czasu wejście do top10 nowego zespołu w którym by był też B@P?

Odnośnie tego, że mamy 6tys ludzi, a aktywnych z 1tys - zdaje mi się, że zespół nowym nie jest, więc chcąc nie chcąc są osoby, które już zrezygnowały - to samo czeka każdy zespół, również i wasz.

Ciekawe właśnie jest to, czy w momencie właśnie migracji, kiedy od nas będzie większość ludzi, w demokratycznych głosowaniach byśmy obrali, żeby były te projekty miesiąca i inne "akcje" to czy znowu ktoś by nie stwierdził, że mu nie pasuje zespół, bo "coś tam" i odejdzie i założy nowy zespół... Później wszystko się rozwali nam 20 zespołów i znowu ktoś wyjdzie z inicjatywą połączenia- a co z punktami?

Osobiście byłbym za przejściem, pod warunkiem jakiegoś sposobu na przeniesienie punktów, a także byłoby miło, jakby np nasza Wiki przeszła, bo jednak cała masa ludzi brała udział w tworzeniu jej, a jest to na prawdę często kopalnia wiedzy, nie wspominając na doskonałe spozycjonowanie w googlach...

Troll81

Nad łączeniem zespołów pracuje willy z BOINCStats :D

Peciak

Mnie przekonali przechodzę ...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Cyfron

moje pytania są ciągle aktualne.

dodatkowe - jaka jest strona teamu ? bo szukałem i znaleźć nie mogę...

33oliver

Również zastanawiam się nad przejściem, widzę z drugiej strony konstruktywne wypowiedzi i argumenty - zrobili pierwszy krok, zrezygnowali z własnych zespołów na rzecz nowego a tu widzę tylko męsko-samcze aspiracje honorowe...

wypowiedzi członków obecnego mojego zespołu są porażające, zarówno pod względem merytorycznym jak i stylistycznym..

Liczy się idea zjednoczenia a nie własne dobro - kompromis musi być dla dobra kraju i nie są to wcale puste słowa. Od czegoś trzeba zacząć..

kempler

Kilka osób pytało mnie dlaczego odchodzę i gdzie.
Odchodzę do PNT. Nazwa jest jak jest i mi już nie przeszkadza.
Dlaczego ? B@P to wspaniały zespół jednak od dłuższego czasu uważam że stoimy w miejscu. Kilka razy był wysuwane do nas propozycję o współpracy i za każdym razem kończy się to pyskówką. Na początku może byłą to ich wina ale ostatnio myślę że sporo winy jest po naszej tzn. B@P stronie. Był pomysł MPTA, była kłótnia i że wrócimy do tego pod koniec roku. Chłopaki przypomnieli się i co ? Bluzgi  ;) Niestety.
Może kiedyś nie trawiłem pewnych osób z PNT. Ale trzeba dać sobie po mordzie jak faceci i zapomnieć o przeszłości.
Chcę abyśmy stworzyli coś nowego, między zespołowego. Nie chodzi mi o RAC. Ci którzy mnie znają wiedzą to. Chodzi o nową jakość. Jeśli się zawiodę to trudno. Lepiej się sparzyć i mieć nauczkę niż stać w miejscu.

Zawsze wierny B@P.
kempler

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

sesef

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 01 Listopad 2010, 17:53
no sorki chlopaki ale niestety niezbyt ladnie zagrywacie

przyszliscie pusciliscie baka i sobie idziecie. i jeszcze na nas chcecie zrzucic wine.
sami przejrzyjcie na oczy

Tylko, że ten "bąk" był na prośbę jednego z członków B@P. Widać myślał, że coś zdziała, albo chciał zobaczyć reakcję pewnych osób w to już nie wnikam.

[PNT] Obix007

co do strony http://boinc.pl/forum/index.php nadal budujemy i wiki również...


Tomasz R. Gwiazda

z ta stagnacja to rozumiem takie alibi :)
przeciez idea jest taka ze jak ktos chce robic to robi a jak nie chce to nikt go do tego nie zmusi.
nowa jakos? 5 osob ktore beda ciagnac projekt za uszy ? to przeciez to prawie to samo co B@P zyjace w stagnacji
ja jakos wiekszej roznicy ani wiekszych mozliwosci nie widze i zmiana teamu dla mnie jest zadna zmiana

mimeq

Cytat: [PNT] Artur Obara/ Obix007 w 01 Listopad 2010, 14:14
Naszym wspólnym dobrem powinno być dobro Polski dlatego patrzym na największych, na tych którym udało się pokonać bariery, niesnaski czy stare żale - mówię tu o     Sicituradastra., o L'Alliance Francophone, o SETI.USA, o SETI.Germany, o Czech National Team. Razem moglibyśmy być mocniejsi niż którykolwiek z wymienionych zespołów - w imieniu własnym jako członka PNT - zapraszam do współpracy.

Artur Obara/Obix007, OxyOne, Sesef, VOYAGER, 3Rni, UmMaS

Mowimy o dobru Polski czy swoim wlasnym/zepolowym ? Wszyscy mamy ustawione kraj - Polska i bycie w tym czy innym zespole nie ma tu akurat nic do znaczenia  ;)
ALe oczywiscie zyjemy w demokracji i nikt nie powienen miec zalu/pretensji jesli ktos zechce przejsc do innego zepolu.
Ja tam zycze powodzenia na nowej drodze  ;)


Cyfron

a jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia - skoro strona B@P (wiki) jest najlepiej spozycjonowana w google, jeśli mamy jedne z lepszych źródeł informacji o projektach BOINC w Polsce, to dlaczego tworzony jest nowy zespół i cała baza danych i informacji od zera?
Nie jest to broń boże żaden atak - czysta ciekawość.
Oczywiście nie wiem jakim zasobem informacji dysponowały pozostałe zespoły, ale mi (jak pewnie większości postronnych osób) wystarczy, że jesteśmy na 1wszym miejscu u dra Googla.
Jestem chętny do połączeń, ale robić po raz drugi tą samą prace - trochę słaby pomysł, a nie wiem jak będzie z ewentualnym korzystaniem z zasobów Wiki przy tworzeniu artykułów w waszej bazie..