[Pomysł] B@P jako narodowa drużyna Polski?

Zaczęty przez Bober, 08 Marzec 2007, 11:53

Wstępny sondaż poparcia dla pomysłu

Bardzo mi się podoba
72 (92.3%)
Można pomyśleć
4 (5.1%)
Wszystko mi jedno
1 (1.3%)
Jestem nastawiony sceptycznie
0 (0%)
Nie idę na to
1 (1.3%)

Głosów w sumie: 77

Głosowanie skończone: 08 Marzec 2007, 19:17

[PBT] Horpah

możemy poczekać, ale ja nie widzę powodu by czekać
to tylko będzie strata tygodnia
nie było ani jednego zdecydowanego sprzeciwu
ale jeśli chcecie to można poczekać

Bober

Też myślę, że nie ma co czekać...aż tydzień.

Juras23

sobota "w samo południe" - brzmi dobrze ?

[PBT] Horpah

jutro mogę być zajęty, chyba że wieczorem albo w niedzielę

kempler

Ja również uważam że nie ma co czekać. Jest zapał, jest chęć działania wiec warto to wykorzystać.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

No ja bym jednak dal tydzień czasu chociażby po to, aby więcej osób mogło się wypowiedzieć. Rozesłałem maila do wszystkich naszych liczydłowych z SETI, ale wiadomo, że nie wszyscy mają możliwość zareagować w tak krótkim czasie.

Jako że sprawa wygląda na niemal pewną, to co bardziej niecierpliwi z B@P, które stanie się PBT już mogą zacząć przepisywanie się do PBT które stanie się B@P...I na odwrót...Eeee... rozumiecie o co mi chodzi, prawda? ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "Juras23"sobota "w samo południe" - brzmi dobrze ?
Czyli jutro - Mi pasi! Też nie widzę powodu - by jeszcze tydzień czekać. Tym bardziej, że z obu stron nie ma żadnych sprzeciwów - po co czekać?

Mchl

No jak jeszcze parę osób powie, że już zaraz jutro czy pojutrze, to może zmięknę ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Mchl - pamiętaj kapitan nigdy nie wymięka !!! - kapitan zawsze stosuje z góry upatrzoną strategię !!!

no zgodzę się ostatecznie na 12:10

remix85

W takim razie ja też popieram, aby połączenie zespołów odbyło się w niedzielę.
Będzie jeszcze trochę czasu, aby więcej osób się wypowiedziało.
No i wydaje mi się, że nie wszyscy bedą mieli jutro dość czasu (jak np. Horpah)

Mchl

Cytat: "Juras23"Mchl - pamiętaj kapitan nigdy nie wymięka !!! - kapitan zawsze stosuje z góry upatrzoną strategię !!!

no zgodzę się ostatecznie na 12:10

Oczywiście że tak jest. Jeśli się zgodzę na jutro, to załoga pomyśli, że kapitan słucha jej próśb :D

12:10 chyba odpada z braku Horpaha. Ale zawsze możemy przesunąć strefę czasową gdzieś w okolice Karaibów :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "Mchl"
Jako że sprawa wygląda na niemal pewną, to co bardziej niecierpliwi z B@P, które stanie się PBT już mogą zacząć przepisywanie się do PBT które stanie się B@P...I na odwrót...Eeee... rozumiecie o co mi chodzi, prawda? ;)

No to już przełączyłem swoje obie duszyczki :wink:

emik



RAD-Poland

Moja duszyczka też już przeniknęła   :-k ... ](*,)  ... :-# ......    :idea:  ......  [-o< ...     :arrow:    ...     O:)
:lol:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

No to moja też...tylko mi jej nie zabijcie :P

Bober

Aha. Koledzy z PBT jakbyście chcieli wprowadzać modyfikację nazwy usera i nas na forum to piszcie PM do Mchla.



Bo widzę, że Michał sam sobie chyba poradził:

Michal-PBT

PBT_Michal



P.S. A czemu mi tych postów nie połączyło?

Mchl

Boś moderator w jednym dziale... :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Zostałem napiętnowany :P
Ale nie ma sprawy...i tak staram się unikać pisania po sobie postów. Tyle, że chciałem być zauważony :P

ansuz

Spoko ja cię zauważam... gonisz mnie w statach jak szalony, to już chyba mój ostatni dzień przed tobą. Gratulacje :)
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Bober

"Szalony" - to nawet pasuje :P Ale ogólnie chodziło mi o posty, nie staty :P

Dzięki :D

Sorry za OT

Juras23

Crazy Bober - czyżby kolejna ranga?

PBT_Michal

A bo jak sie człowiek spieszy, to sie diabeł cieszy ... zwłaszcza z doskoku w pracy.



Też jestem za fuzją w niedziele. Przejdę w Rosetta i TANPAKU - w SETI nie musze :)
eni. Vidi. ... Vino et Video.

m2marek

niedziela przed obiadem :lol:

ansuz

Się będzie działo. Ciekawy jestem RAC-u w poniedziałek i wtorek  :?:
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

PBT_marian_boss

Witam, widzę że sprawa zaczyna nabierać sensownego kształtu. Piszę bo chciałem się upewnić, przenosimy wszystkie projekty do B@P, a SETI pozostaje tak jak jest ?.

Juras23

Z waszej strony - tak jest ! Z naszej - przenosimy się w SETI.

PBT_marian_boss

No dobra już po bólu, przeniosłem się do B@P. Nie wiem za czy za późno czy też za wcześnie, a może dokładnie tak jak potrzeba :)

Szerpa

Moj wniosek jest taki :
W zwiazku z powyzszym na stornie glownej powina znalezc sie informacja dotyczaca zasad polaczenia (i co kazdy user zrobic powinien) najlepiej w ktorejs ramce ale forma linku do strony gdzie wszystko bedzie zwiezle opisane tez moze byc.
w tej rozmowie jest to za bardzo rozwalone i malo czytelne.

bartsob5

Cytat: "PBT_marian_boss"No dobra już po bólu, przeniosłem się do B@P. Nie wiem za czy za późno czy też za wcześnie, a może dokładnie tak jak potrzeba :)

ja notmiast w seti jestem juz w PBT ;)

PBT_marian_boss

Cytat: "Szerpa"Moj wniosek jest taki :
W zwiazku z powyzszym na stornie glownej powina znalezc sie informacja dotyczaca zasad polaczenia (i co kazdy user zrobic powinien) najlepiej w ktorejs ramce ale forma linku do strony gdzie wszystko bedzie zwiezle opisane tez moze byc.
w tej rozmowie jest to za bardzo rozwalone i malo czytelne.

Dokładnie, z braku jasnej informacji napisałem mojego posta.

bartsob5

zrobilem male oszacowanie, z ktorego wyniklo, ze udana fuzja da naszemu nowemu teamowi 36 227 106,57 pkt, wobec 40 964 745,38 ktore w sumie obecnie mamy..
oznacza to utrate (zawieruszenie sie) 4 737 638,81 pkt...

Bober

Co do informacji to mogę napisać newsa na naszej stronie. Zastanawiam się tylko czy nie poczekać z tym do jutra, aż będzie miała miejsce zamiana nazw drużyn.

W ogóle to naszą stronę główną czeka przebudowa. W jej ramach pewnie się gdzieś napisze, że jesteśmy połączonymi drużynami.

remix85

Chyba najlepiej było by napisać newsa dzisiaj z opisem połączenia zespołów, zaczynając od informacji że odbędzie się to jutro.

gaciu

Osobiscie przenioslem sie juz w Seti do PTB. I chociaz nie licze juz tego projektu od miesiecy, kurtuazyjnie podnioslem go na jednym z hostow.

m2marek

Informacja na stronie głównej jest mało jasna i nie szczegółowa.
Myślę, że wyjaśnienia Horaph'a w którymś z postów były bardziej zrozumiałe i konkretne
Cytat...
2. - proponuję jednak małą modyfikację, otóż chodzi o projekt seti, w tym projekcie mamy bardzo dużo punktów i szkoda by je tracić, dlatego proponowałbym by wymienić się projektami seti.

E D I T
ponieważ są pytania jak to miałoby wyglądać, to pokrótce opiszę w etapach.
To tylko dotyczyłoby seti w innych projektach nasz zespół po prostu przepisałby się do BOINC@Poland.
SETI:
1. founder BOINC@Poland (Mchl) zmienia nazwę zespołu w seti (tymczasowo) na np. B@P i przekazuje foundera komuś zaufanemu w swym zespole (tymczasowo)
2. founder PBT (czyli ja) zmieniam nazwę naszego zespołu w seti na BOINC@Poland
3. Mchl zapisuje się do naszego zespołu w seti i dostaje foundera odemnie
4. ja zapisuję się do zespołu B@P i dostaję foundera i zmieniam nazwę na Poland BOINC Team
Oczywiście po tym wszystkim, każdy wybiera zespół w którym chce liczyć.

Bober

Horpah przedstawił mechanizm zmian nazw zespołów. W informacji na stronie głównej ważniejsze było powiadomienie członków B@P liczących w Seti, że powinni zmienić zespół i dlaczego...tak przynajmniej mnie się wydaje.

m2marek

Właśnie! powinni zmienić drużynę na PBT przed zamianą nazw lub po zamianie - na B@P; tej informacji nie ma. Mimo iż drużyna PBT jest przepisywana automatycznie do B@P (tylko w SETI), to sam zespół nie jest likwidowany. Utworzą go nasi nieprzepisani liczydłowi + pewnie ci którzy nie zaakceptują przejścia do nowego zespołu + inni którzy zechcą.
Koledzy z zespołu PBT powinni (o ile chcą) ręcznnie przepisać się we wszystkich (prócz SETI) projektach.
Sumowanie punktów (total) też dotyczyć będzie tylko wybranych projektów. Oczywiście RAC się uwspólni i wzrośnie.

Pigu

Cytat: "gaciu"Osobiscie przenioslem sie juz w Seti do PTB. I chociaz nie licze juz tego projektu od miesiecy, kurtuazyjnie podnioslem go na jednym z hostow.

już polubiłem tego pana, toć to wzór do naśladowania :P

Juras23

się też przeniosłem co bym nie był ostatni  8)

symbiont

W takim razie kolej przyszłą na mnie. Nie byłeś ostatni ;)

PBT - macie moje SETI!!!