Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Bober


emik



Pigu

ehr to policzę einsteina :( i czekam na up serverków na secie

emik



Pigu


RAD-Poland

8O
już straciłem nadzieję, że kiedyś to "powiesz"(napiszesz)  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


emik



Pigu

---------- 09:38 09.09.2007 ----------

hehe ruszyła część splitterków na setim :D moja przygoda z einsteinem skończy się po pierwszej porcji wu (4szt)

---------- 15:46 ----------

co tu tak cicho? poddajecie się?

emik



jaskij


emik



Pigu


emik



Pigu


PMG

Gollob, Reprezentacja, nawet Kubica walczył (z podnośnikiem). Dlaczego siatkarze sie nie dostosowali ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Pigu


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

---------- 00:39 10.09.2007 ----------

jestem jestem

---------- 00:40 ----------

hoho w setim awans na 24te

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

ha poniedziałek zaczyna się od kolejnego awansu - teraz na 23cie w secie  :twisted:

AL

A u mnie 3dni liczył się nowy projekt RND i w tym czasie zdobyłem 0 punktów. 2 wywalone jednostki (ponad 40godzinne) - kolejne się liczą.

Pigu


RAD-Poland

Cytat: "Pigu"yy to obejmuje boincstats?
nie i oby tak zostało
1. dziwny projekt RAC na pojedynczym komputerze kilkanaście tysięcy  8O (błędy w systemie punktującym)
2. chcąc przyłączyć statystyki powinni przeliczyć obecnie przyznane punkty

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


AL

Cytat: "RAD-Poland"
Cytat: "Pigu"yy to obejmuje boincstats?
nie i oby tak zostało
1. dziwny projekt RAC na pojedynczym komputerze kilkanaście tysięcy  8O (błędy w systemie punktującym)
2. chcąc przyłączyć statystyki powinni przeliczyć obecnie przyznane punkty

Potwierdzam - jak narazie katastrofa.

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

to nie marnujmy naszej mocy na coś czego nie zobaczymy na statach hehe  :twisted:

RAD-Poland

jedną próbkę przeliczę, ewentualnie kilka godzin straconych to nie katastrofa, każdy projekt ma swoje lepsze i gorsze dni  :wink:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


AL

Cytat: "RAD-Poland"jedną próbkę przeliczę, ewentualnie kilka godzin straconych to nie katastrofa, każdy projekt ma swoje lepsze i gorsze dni  :wink:

Musiałem na chwilę wejść do Linuksa, po ponownym włączeniu windy i BOINC'a - czas obu próbek spadł z prawie 60 godzin do zera, także postęp % się wyzerował - coś mam ostatnio kiepskie dni :evil:

Pigu


emik

Cytat: "AL"
Cytat: "RAD-Poland"jedną próbkę przeliczę, ewentualnie kilka godzin straconych to nie katastrofa, każdy projekt ma swoje lepsze i gorsze dni  :wink:

Musiałem na chwilę wejść do Linuksa, po ponownym włączeniu windy i BOINC'a - czas obu próbek spadł z prawie 60 godzin do zera, także postęp % się wyzerował - coś mam ostatnio kiepskie dni :evil:



jaskij

Współczucie... ja ostatnio wręcz przeciwnie: dwa dni po 2k kredytów... przy hostach Core Duo 1,73 i Turion 64 X2 2,0...

KrzychuP